10
  • The Garrett
    #10
    hat nemtudom, en biztos nem jatekra hasznalnam.

    En az eeepc hez hasonlo kutyukben latom a szamomra idealis, hasznalhato mobil eszközt. az okos telefonok tul kicsik, az erintokepernyojuk nekem kenyelmetlen lenne jegyzetelni.
    A laptopok szerintem túl nagyok/ nehezek ahhoz hogy egész nap magaddal cipeld taskaban, és fölöslegesen erosek is teljesitmenyben. ( najo mac AIR az johet csakhát 500e :( )

    Az eee -t pedig nagyon jól kitalálták. kicsi- jegyzetelni, kisebb videokat, prezentaciokat nezni, tokeletes. netezni is az lesz ez az uj verzio az 1024 kozeli felbontassal...csak ahhoz hogy tényleg ezzel tudjak mondjuk egyetemen jegyzetelni, meg esetleg hazafele híreket/emailt olvasni... kevés az a 2-3-4 ora uzemido.
  • willcox
    #9
    Majd ha 10"-ost adnak hasonló áron, akkor lehet, hogy veszek egyet. De ez így még mindig nagyon karcsú.
  • Caro
    #8
    A szilícium nanocsöves akksikra gondolsz, az üzemanyagcellát el lehet felejteni mellette gyakorlatilag.
  • dez
    #7
    Asszem a Toshiba jelentett be nemrég egy vadi új akku-típust, ami jóval nagyobb kapacitású, pár perc alatt és mellesleg jóval többször feltölthető, mint a szokásos Li-Ion. Elvileg nemsokára a piacon lesz.

    Meg hát ugye igérik már egy ideje az üzemanyagcellásokat.
  • Ronny
    #6
    a 12 gigás ssd már elég izmos, nem kell a pendrival szórakozni...
  • Ronny
    #5
    mi az ami elfut egy 1.8-as cerkán és ezen nem?
  • Darth Sith
    #4
    inkább egy alsókategos notebook. Már kapható picivel drágábban mint ez, és azokon elfut minden, nem úgy mint ezen.
  • sathinel
    #3
    + aksival még így is nagyon király. Ha kisebb fogyasztású dolgok kerülnek bele akkor sem hinném hogy 1-2 óránál többet még ki tudnak hozni belőle. Max aksi változtatással.

    grand turismo Eee pc-n

    May payne
  • The Garrett
    #2
    ez is teljesen jo lenne nekem 300eur koruli áron. WTB.

    Btw nem várható az üzemidők drasztikus növekedése valami új technológiának köszönhetően? Ha valaki szakértő ilyen területen, írhatna róla pár sort ( akár egy SG-s cikket is szivesen olvasnék a témában).
  • Ronny
    #1
    azt hittem 10 hüvelykről volt sző...