15
  • arrakistor
    #15
    "a szellemi tulajdon megsértése ellen csak összefogással lehet fellépni" -

    akkor fogjatok össze és közös erővel sz*pjá*ok tel egymásnak a f*sz*mat , amelybeől még nem vágtak le egy darabot sem a tietekkel ellentétben !

    addig én megyek és letöltök egy kalózos filmet a torrentről
  • sKie
    #14
    Ja es majd egymassal vesznek ossze az ajtom elott, hogy akkor most ki is akarja ramrugni es letartoztatni, mert nem fizettem 40 csrilliard forint jogdijat, mikor a zeneboltban belehallgattam 3 cd-be. Tiszta Brian elete lenne. d:D

    Ez megint egy akkora nyomorek kezdemenyezes, egy szanalmas jogvedo majomkodas.
  • Balea
    #13
    Megint egy nagyon fontos szervezet, akinek a matricáját majd jól rá kell ragasztani minden digitális adathordozóra és természetesen ezért pluszban fizetni kell. Lassan már ezek a cuccok is olyanok lesznek, mint a benzin, több lesz az "adótartalma", mint a termék ára. Persze épeszű ember nem vesz itthon adathordozót, mikor szlovák testvéreinknél harmad/negyed annyiba kerül a lemez, mint itthon...

    Javasolnám a Józsefvárosi piac rendszeres ellenőrzését (számlaadási kötelezettség, árueredet, járulékok-adók megfizetése, stb.), én még nem hallottam, hogy ott valaki kapott volna számlát a vásárlása után.
    Támogatnám továbbá a különböző fóliázott ablakú felső kategóriás gépkocsik tulajdonosainak (természetesen tesiből felmentett, dús hajú, vékony ezüst nyakláncot viselő), illetve a "kisebbséghez" tartozó, szintén felsőkategóriás gépjárműből kiszálló, segély felvétel előtt nyakból vastag aranyláncokat kiakasztó pajtások vagyonosodási vizsgálatát.
    De arról a 386 léhűtő naplopóról és sleppjükről se feledkezzünk meg, akik a ilyen fa$zságokkal akarják pótolni az általuk ellopott milliárdokat...
  • htmm
    #12
    Bocsánat, igazad van. Vezeklésül most a havi fizetésem háromszorosát levásárolom valami nagyon gazdaságos hitelkrártyával. Remélem, utána nem fognak rám haragudni...
  • dez
    #11
    Ne viccelj már, hát az ki a fenét érdekel, hogy a nép lop egymástól? Az direkt jó, legalább veszel másikat, ezzel is növelve az állam, és - többnyire - a multik bevételeit! De itt épp azokat károsítják meg, ami tűrhetetlen!
  • Kobaljov
    #10
    Lehet, bár mintha több helyen is úgya dták volna elő, hogy már megalakult.

    Kondorosi pedig már a tévében is meghatározta a cél: úgy véli, ha mindenki legálisan fog szoftvert venni, akkor drasztikusan csökkeni fog azok ára..
  • htmm
    #9
    Erre mi a francnak van szükség...
    Amíg ezek warezpistikét hajkurásszák, a cigányok nyugodtan lopják a kábelt (is). Szerintem ezzel kellene kezdeni és amikor minden kábel, pénztárca, mobil a helyén marad, lehetne törődni az ilyen marhaságokkal. Hent, azt...
  • Gerygrey
    #8
    Na, ez a szervezetnév majdnem olyan rosszul hangzik, mint a Magyarok Nyilai Nemzeti Felszabadító Hadsereg...
  • Cat #7
    abban a hírben az van, hogy MAJD megalakul február elsején. Ezekszerint elcsúszott március háromra.
  • Kobaljov
    #6
    Ez nem egy hónapja alakult meg? Pl.:
    http://itcafe.hu/hir/hamisitas_uj_rend_asva.html
  • Mister
    #5
    10% adó kéne csak, azt szinte mindenki befizetné, és nem lenne feketegazdaság, mert nem érné meg bújkálni.
  • Garfield
    #4
    Érdekes, egy szó sem esik a Reebak cipőkről...
  • peterx
    #3
    HENTelés!!! :DDD
  • matt taylor
    #2
    Hugyagyú Emberek NEMzőképtelen Társasága

    Itt nagy HENTelés lesz!!

    És akkor most Hideolnom kell az IPét hogy ne találjanak meg?
  • Magnetic
    #1
    HENT :)
    Ez vajon burkolt üzenet?