263
Kitalált és vicces cikkeket várunk a \"szerkesztőségbe\". Itt lehetőség adatik rivális csapatok kigúnyolására - irodalmi stílusban. Játékosok és csapatok karikaturizálása hírek cikkek és riportok közvetítésében. Csak kreatívan!
  • geo91
    #263
    jójójó :D elfelejtettem, hogy ez csak focis, automatikusan ide jövök ha valami vicces sporthírt olvasok... :D
  • Tyler1
    #262
    fiktív football hírek :D ebből 2 kilőve xD
  • geo91
    #261
    az a vicc, hogy nem vicc :DDD
  • karajjj
    #260
    ez nemrossz alapanyag :D
  • WuFraZselic
    #259
    :DDDDDDDDDDDDDDD első :D
  • LasDen #258
    az első jó volt...:D srácnak a helyesírás sem megy....de én is jól tudok dekázgatni :D
  • geo91
    #257
    ma online chat volt hamingway-el a honvédfc.hu-n.

    best of:

    Lakatos Márk kérdése: - Tisztelt Hemingway úr!

    20 éves vagyok, jól tudok degázgatni. Nem keress csatárt?
    Anyút kirugtág, olcsón mennék, elöte kipróbálásra is.
    George F. Hemingway válasza: - De. Jelentkezzen a Fradinál.

    éhes kérdése: - szombaton lesz hot-dog?
    George F. Hemingway válasza: - Remélem.

    Ford Farlain kérdése: - Magával olyan kellemes chatelni, mint ráspollyal rejs...ni.
    Állandó félrebeszélés, talán emiatt a médiához való kötődés..
    George F. Hemingway válasza: - Erre a szamárságra nem tudok mit mondani.
  • geo91
    #256
    idióta majmok...
  • Matthew Prosac
    #255
    És még csak nem is fiktív.. De legalább akkora hülyeség, mint amiket mi szoktunk írni:

    A csatár rontást küldött, a kapus leütötte, a bírót eltiltották
  • LasDen #254
    van fantáziám, de foci terén annyira nem működik :D
  • Matthew Prosac
    #253
    kéthetente 1-1 írás bőven elég. vagy a fantáziádra értetted, hogy nem elég kifinomult hozzá? :)
    kösz Atti! btw nincs abban olyan sok fika, meg úgyis tudod hogy United-es vagyok, szóval... :D
  • LasDen #252
    pont tegnap óvastam az oldalt :D am én szívessen lennék "szerkesztő" csak nem érzem, hogy menne ennyi okosság kitalálása :D
  • Atti12
    #251
    csak a végeredmény miatt bocsátom meg ezt a sok MU fikázást :D:D
    Amúgy eddig ez lett a legjobb
  • Matthew Prosac
    #250
    Alkottam.
    Florentino Kupa: Manchester - Juventus, Élő közvetítés!
  • Matthew Prosac
    #249
    most nem?. azóta beszúrtam még a Drogbásat, meg egy Arsenalosat. még mindig nem akar senki csatlakozni segédszerkesztőnek? vagy legalább valami javaslat, hogy milyen rovatok legyenek még a nyilatkozattranslator illetve az izéazizéből mellett.
  • Matthew Prosac
    #248
    került két új bejegyzés a blogomra. akit érdekel
  • karajjj
    #247
    AS:DF_AS:DF_:ASDFasdfas

    legalább S-sel írták volna
  • Atti12
    #246
    Nem fiktív, de talán ide való: Jót nevettem a címen :DD
  • Matthew Prosac
    #245
    No gyerekek. Ma is alkottam:
    A Chelsea lett a tavalyi bajnok
  • karajjj
    #244
    elolvastam a felét, de már most könnyezek :A_DF:AS_DFasd
  • Matthew Prosac
    #243
    vandálkodtam egy kicsit a blogomon ismét.
    Gravesenes hír is felkerült rá :)
    #242: Megtisztelsz
  • Atti12
    #242
    ment kedvencekbe :D
  • Matthew Prosac
    #241
    majd lesz valami Arsenal-os is természetesen, de nem pont ez és nem pont ebben a formájában :)
  • geo91
    #240
    #163?
  • Matthew Prosac
    #239
    reggelt. régi blogomat a szerzőtársak passzivitása miatt valszeg otthagyom, nyitottam egy újat, ami csak focival foglalkozik majd, de csak kb olyan hangulatban és stílusban, amilyen ez a topic . akinek lenne kedve esetleg csatlakozni a szerkesztőséghez, és néha 1-1 bejegyzést írni, az küldjön egy privátot egy-két fiktív hírt majd innen is beollóznék a szerzőik engedélyével és neve alatt. a Gravesenest (#77) speciel mindenképp szeretném :D
    ma reggel munkához is láttam. Itt lehet körülnézni: link
  • geo91
    #238
    jóvánmá késő van má... örülök, hogy ennyi sikerült...
  • Matthew Prosac
    #237
    már csak a humor hiányzik belőle :)
  • geo91
    #236
    Totti sportágat vált



    "Elegem van a fociból" -kezdte mondanivalóját az olasz ex-futballista. "A kosárlabdában találtam meg azt a sportot ami igazán hozzám illik. Remélem egyszer még az NBA-ben is bemutatkozhatok a Lakers színeiben."
  • Matthew Prosac
    #235
    Köszönöm!
    #233: Azért Szamoát mi is megcsapnánk egy 20-assal :D
  • Atti12
    #234
    Írhatnál gyakrabban ilyet, szeretem az eszmefuttatásaidat :D
  • Oziris666
    #233
    Lehet még az Oceániai -selejtezőcsoportból se jutnánk ki a vb-re:D
  • Matthew Prosac
    #232
    Éjjel ismét álmatlanság gyötört, szóval csak egy saját ismét, akit érdekel olvassa el:
    Már a labda sem gömbölyű I. rész
  • karajjj
    #231
    ahajó...
  • kuzco007
    #230


    MLSZ döntés az FTC-DVTK botránnyal kapcsolatban

    Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága meghozta döntését a szombaton a Ferencváros-Diósgyőr mérkőzésen történtekkel kapcsolatban. Mint köztudott szombaton Fradisták csapatuk 3-1-es vesztes állásánál a játéktérre ugráltak, illetve petárdákat, görögtüzeket dobáltak a pályára, a mérkőzést végül a 68. percben Sulyok Gergely játékvezető félbeszakította.
    A Ferencváros 2 millió forintos büntetést kapott, illetve 3 pont levonást, továbbá a Diósgyőr csapata 3-0-ával kapja meg a mérkőzés 3 pontját és a Fradinak a következő 5 hazai mérkőzését zárt kapuk mögött kell megrendeznie az Albert stadiontól minimum 100km-re.



    A Dunaszerdahelyiek jelezték szívesen befogadnák a csapatot, de bejelentkezett a Slovan Pozsony vezetősége is, akik köztudottan a slovan hools legnagyobb alakjai, azonban a legnagyobb valószínűség szerint az angol tulajdonos Terry Robinson, illetve Kevin McGabe angliában a Sheffield United stadionjában rendezné meg a meccset, ebben az esetben az MLSZ jelezte, engedélyezné a nézők beengedését a stadionba.

    [...]

    Hivatalossá vált, hogy szerdán, azaz november 4.-én a sheffieldi Bramall Lane-en játszák az FTC-Győr NB 1-es bajnoki labdarúgó mérkőzést, így ez lesz az első Magyar bajnoki amelyet határon kívül játszanak majd le.

    2009. november 4., szerda 19:00 óra

    FTC Zrt. - Győri ETO FC Kft. NB 1-es bajnoki labdaúrgó mérkőzés
    Helszín: Bramall Lane Stadium, Vezeti: Kassai Viktor, segítői: Mike Riley, Tom Övrebo
  • geo91
    #229
    nem foci, de vicces lesz remélhetőleg :DDD (matt szerintem át kéne neveztetni a topik nevét fiktív sporthírekre)

    Új dopping a birkózósportban



    Megdöbbenést keltett a közvéleményben az új dopping megjelenése. Ugyanis ez nem egy mesterséges doppingszer, hanem annál sokkal közönségesebb: A válasz láb izzadsága és a birkózócipő bélése reakcióba lépésekor keletkező etil-trimetil-dinitrogénhexán-klorid nevű gáz, aminek hatására szinte emberfeletti erőre tehet szert a használója. Mivel még nem tiltja a használatát egy szervezet sem, így egyre több birkózó használja. A FILA (Nemzetközi Birkózó Szövetség) már megtette az első lépéseket a "szer" betiltása érdekében, aminek egyetlen módja, hogy betiltják a birkózócipőket, így az ókori hagyományoknak előtt is tisztelegve ezentúl mezítláb folynak majd a mérkőzések.
  • geo91
    #228
    kicsit
  • geo91
    #227
    looooooool :DDDDDDD
  • Atti12
    #226
    de mekkora kép ez :DDDD
  • WuFraZselic
    #225
    geo te beteg vagy
  • geo91
    #224
    tudom hogy régi a kép, de én most találtam rá :DD

    Erőszak a pályán



    Raul Meirelest 6 meccsre eltiltották, miután a pályán megerőszakolta Ryan Giggset. A portugál játékos így magyarázkodott tette után: "Már régóta szerettem volna magamévá tenni Giggset, egyszerűen már nem bírtam tovább." Giggs egy könnyebb aranyérrel és némi lelki sérüléssel megúszta az esetet. "Nem tudom, hogy valaha fel is tudom majd dolgozni ezt a traumát." - nyilatkozta Giggs.