12
  • god25
    #12
    Már megint egy oltás statisztika. Vicc az egész. Ez maradjon meg a Blikk-nek. Szegények mit fognak írni. Ehh
  • pauly
    #11
    winnie? :D
  • Drawain
    #10
    "1,175 millió néző az 1,009 millió ellen"

    Ezeknél a "nézettségi adatoknál" még ez is hibahatáron belül van :)
  • willcox
    #9
    Szerintem mindenki tudja, hogy a cikkíró milyen néven szokott hozzászólni :)
  • kernerster
    #8
    Szerintem meg ez az egész egy nagy rejtett közvéleménykutatás, és Szekeres Viktor nem is létezik
  • ffxi
    #7
    Olyan csinos Cameron
  • pauly
    #6
    Én már nem is olvasom el az ilyen cikkeket,most is csak azért néztem be hogy megnézzem hogy hogy reagáltok rá :)
  • bertino
    #5


    nemtom, de az ilyen cikkeket kihagyhatná

    nem ismerem, hogy megy ez a dolog SGn, hogy egy-egy írónak hány cikket kell publikálni mondjuk 1 héten vagy 5 naponta vagy egy hónapban, vagy, hogy egyáltalán van-e valamilyen intervallumhoz kötve a cikkek száma.

    de ezek a fajta cikkek szerintem tényleg még annál is rosszabbak, mintha nem ír semmit.
    Inkább akkor gazdagítsák a játékos híreket, ott ugyis alapvetően kevesebb írás jelenik meg, mint itt.
  • Polemius
    #4
    Volt már akár egyetlen normális írása is?
    Vajon ezekért fizet neki az sg??
  • bertino
    #3
    inkább ez már az a kategória, amikor szegény viktor nem tud miről írni, aztán gyorsan firkant valamit sztem, de mostmár télleg unalmas a "most a reteklub nyert" vagy "tv2 nyert"

    bár ezt biztos ő is érzi sztem

    mondjuk inkább akkor van probléma, ha mégse érzi
  • willcox
    #2
    Mikor szoksz már le az ilyen kamu álnézettségi adatokról? Ez valami perverzió nálad?
  • bertino
    #1
    taps