21
Eternal Sonata
  • Shan
    #21
    Ok! Köszi!
  • Tinman #20
    1. Itemek? Ha nincs már->
    2. ->Ki tudod kerülni az ellenfeleket.
    3. Támadj be egy ellenfelet, minden erőddel azon legyél, hogy csak 1 db. ellenfeled maradjon a csatában. Egy harcossal tartsd sakkban, miközben a gyógyításra képes kariddal (Polka, Fredric) gyógyítsd fel a csapatot. Ha maxon vagy irtsd le az 1 db. megmaradt tagot, majd kerüld a további harcot és irány a kalózcsaj... nehéz lesz kösd fel a nacit. Ha úgy látod, hogy sehogy se bírsz vele, menj vissza a hajódra, vegyél gyógyító cuccokat és tisztítsd meg újra a kalózhajót... sok szintlépés után már kellően erős leszel.
    4. Szinte bármikor visszamehetsz a saját hajódra, ott tápolhatsz.
  • Tinman #19
    A harcrendszer iszonyú könnyű és kicsit sem összetett. Odafutsz és attack+attack+attack majd 1 gombos spec támadás.

    A fejlődésrendszer, mint olyan pedig ebben a játékban nem létezik, teljesen automatikus.
  • Shan
    #18
    Nekem is tetszik, csak megakadtam. A kalózhajón vagyok és a már a checkpointnál kevés az életem, nemtom megcsinálni. Előtte meg igen régi a mentés...
  • zola2000
    #17
    Szerintem játékként is nagyon jó darab, a harcrendszer viszonylag kiegyensúlyozott, a fejlődésrendszer sem rossz...
  • Tinman #16
    Játékként egy nagy nulla, minden egyéb szempontból kellemes darab (zene, grafika, sztori).
  • Bence mage
    #15
    Szerintem nem jó játék de mindenki döntse el saját magában.
  • dzsidzsike
    #14
    *2old lady
  • dzsidzsike
    #13
    vki tudna segiteni?
    xboxon játszok és http://www.mahalo.com/eternal-sonata-walkthrough
    Return to Baroque City

    1. NOTE: You entire cast except Falsetto has assembled now. This is the perfect chance to play catch-up with any characters you've left behind.
    2. Resupply at the shop.
    3. Go south.
    4. Save.
    5. Continue south for a cinematic.
    6. Go to the castle gate. Speak to the old lady nearby.
    7. Return to the street. Head to the tavern.
    8. Go through the door on your right. This takes you to the cellar.
    9. Speak to the drunkard at the end.
    10. TIP: Pick the line about "Dolce's skin sagging" to start the fight with Dolce.

    itt a 6os pontnál vagyok,video lement,egész baroque cityben old lady van,hiába beszélek akármelyikkel és megyek a pincébe,semmi nem történik :S
  • Emcsy
    #12
    Valakinek megvan a magyar végigjátszása?
    Please: thanks.
  • Győri Devi
    #11
    az xboxos verzióban nincsenek benne csak a ps3asban
  • tibur55
    #10
    Most vittem végig ezt a gyöngyszemet, viszont e szerint a kép szerint +2 olyan karakter is játszható, akiket én nem tudtam bevenni a csapatba:

    http://playstationlive.hu/@store/note/gallery/img/0/0/2/2514.png

    Velük mikor lehetett volna játszani? Vagy ez csak valami letölthető tartalom?
  • testerlnx
    #9
    Amúgy ritka béna vagyok . A fene gondolta volna, hogy a spell book-ot is gyűrűnek "ábrázoja", így a franc se kereste Jazz ujján
    De meg lett ez a lényeg
  • testerlnx
    #8
    Olvastam, egy Trade chain-t ír le amiben meg lehet szerezni a spell book-ot ezért nem kezdeném újra a játékot, viszont az egyik ládában is benne kellene lennie, de ott néztem és nem volt :( Mind1 azért megpróbálok vissza menni, de lehet, hogy Cold Medicine-t se tudok majd szerezni. Azért kösz!
  • Tomek83
    #7
    A gamefaqs-ot kell rendesen átnézni,én nem játszottam ezzel a játékkal,de megnéztem a gamefaqs-ot. Ott az írják,hogy a spell book-ot úgy szerzed meg,hogy cold medicinet kell adnod egy lánynak és cserébe kapod a könyvet.
  • testerlnx
    #6
    Megnéztem még 2szer
    HELP!HELP!
  • testerlnx
    #5
    és ha nem? amúgy játszotál a játékkal és tudod, hogy ott van? nah ma azét még megnézem még egyszer, bár ez nem egy hosszú pályaszakasz, és igen tüzetesen végig néztem tegnap 4szer :(
  • ColdFire
    #4
    arra a következtetésre jutottam, hogy ott van, ahol eddig nem nézted meg.
  • testerlnx
    #3
    re :)
    Egy kicsit chat feeling...
    Amúgy lehet, hogy ez bug, mert találtam pár hozzászólást aminek ugyan ez a baja mint nekem.
  • eLiXir
    #2
    hi
  • testerlnx
    #1
    Elakadtam a game-ben, és akkor döbbentem rá, hogy ennek a remek játéknak nincs is topic-ja!

    Szóval nem hidtem volna, hogy el lehet benne akadni, közel 20 órát nyomtam mindenféle probléma nélkül, most viszont megakadtam az Aria Temple-nél, nem találom a kulcsot! Elolvastam a gamefaqs-t meg a google-ztam, de nem segített :(
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Celesta Forest-nél kinyitottam az összes ládát 4szer végigjártam tüzetesen, és sehol a kulcs, a bejratnál lévő hídon a kereskedő meg nem ad semmit, így még a SpellBook-ot se találtam meg amit elvileg el lehetne cserélni a kulcsra

    Szóval hol lehet a kulcs vagy a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    SpellBook ami a varázslónak kell a kastélyban
    ?