154
T-Home TV észrevételek
  • cmsworld
    #1
    Azon emberek hozzászólásait várom ide, akik már kipróbálták a T-Home TV-t és leírnák véleményüket, észrevételeiket ezzel kapcsolatban.
  • trogerzsiger
    #2
    Ja engem is érdekelne
  • tigeroo
    #3
    ..kezdőőődik...
  • Benny04
    #4
    apa kezdődik.. :D
  • akyyy
    #5
    én nem vállalnák be semmit se ami T, ez a véleményem!
  • madass
    #6
    apa kezdödik igen láttam már ilyet ne m tul értelmes dolog.....
  • csgery
    #7
    - T - - - elefonod sincs?:D
  • soma22
    #8
    több ismerősöm is használja, meg vannak vele elégedve, jo dolog a műsorrögzités stb. viszont ez is egy T-ré szolgáltató, akiket elvből nem választanék.
  • bertino
    #9
    nagyon helyes, így is kell
  • Qwerty4
    #10
    ezmi?
  • akyyy
    #11
    van, de már nem té, hanem parisat:D
  • passatgt
    #12
    mi a gondotok a T-vel?:C
  • tigeroo
    #13
    semmi, csak tszar :d
  • ElectricalTech
    #14
    T egy kalap kaki. Viszont a szolgaltatas maga(nem a minosege) nagyon jo. Marmint a digitalis tv, rogzites, stb..
    Par honapja elek itt kint. Itt a Sky szolgaltatja a digitalis tv-t es marha jo. A szines, grafikus, real-time teletext fogott meg nagyon meg az, hogy megnezem mi lesz este es ha erdekel, de nem leszek itthon klikk a musorra es felveszi este 6-kor es barmikor visszanezhetem. Osszesen 22 filmet tudok rogziteni(nem tarhelyfuggo a dolog, szolgaltatonal tarolodik az anyag sztm avagy foggalmam sincs..)
    Egy vmi. piszkalja a csoromet. Van egy Sky Movie nevu csatorna ahol mar 3. napja este 11kor az Omen cimu filmet kell neznem -.-
    Nagyon sok ismetles van u.abban az idoben..
  • cmsworld
    #15
    A T-Home TV egy olyan új tévészolgáltatás, amelynek alapja az IPTV. Az IPTV technológia lényege, hogy az adás az internet protokollra épülő szélessávú hálózaton (ADSL-en) keresztül, digitális formában érkezik a tévékészülékre. A szolgáltatás tehát internet alapú, mégsem kell hozzá számítógép. A T-Home TV musora hagyományos televíziókészüléken nézhető, csak éppen az új technikai megoldásnak köszönhetően rengeteg kényelmi funkció kapcsolódik hozzá.
  • cmsworld
    #16
    Ez a véleményed hogy alakult ki?
  • Beast Machine
    #17
    én inkább felveszem a merevlemezes DVD felvevőmre, ahonnan simán kiarhiválhatom DVD-re, vagy meg is vághatom helyben.
  • ChaosTeam
    #18
    Én anno akartam ilyen T-home TV-s cuccot, mert tökjó megállítani a műsort, felvenni amit akarok, nem kell videót vennem, de ez a csak T-online ADSL-el megy és abból is 8Mbit-es kell, aminek a fele lemegy a net sávszélből, ha bekapcsolom a TV-t... hát nemtom. Ez lett az ok, amiért nem kötöttem be, mivel eleve érvényben van jelenleg is egy Externet/Ultraweb ADSL szerződésem - hűségnyilatkozattal. Igaz T-online hálózaton jön, de mégse jó a T-home TV-nek :) Így maradok az UPC Digital-nál, amit ma fognak "bekötni" ...
  • Smithwarden
    #19
    Amikor eloszor lattam a T-Home TV reklamot, nagyon megorultem a pillanatmegallito funkcionak, a tarolasnak, stb lehetosegeknek.
    Probaltam par helyen utana nezni, de nem vilagos par dolog.

    - Maga a szolgaltatas GYAKORLATILAG mennyivel tud tobbet mintha vennek egy merevlemezes DVD felvevot?

    - Miben jobb / tobb amit a t-home kinal, a set-box vegulis egy merevlemezes felvevo?

    - Nalunk nincs lehetoseg a T-Home TV kiepitesere meg, de elvileg par honapon / 1 even belul jon, erdemes-e varnom addig vagy siman vegyek merevlemezes felvevot inkabb?
  • R0sc0
    #20
    hát nemtom, keresztanyámnak van t-home csomagja, de internete az nincs.
  • ChaosTeam
    #21
    Internetet kötnek hozzá, max nem használja... legalábbis, amikor néztem a T-home Tv-t azt írták 8mites T-online előfizetés kell hozzá...
  • cement
    #22
    hi
    uppolnam a topicot.
    erdekelne h akinek van az mennyire elegedett vele. nekem 8mbites t-online adsl-em van szal elmeletileg azzal nem lehet gond. adaptert vagy valamit kell hozza gondolom venni/berelni. akinek van, szereti-e, mennyire megbizhato, és mennyire jo a minősége?
  • cmsworld
    #23
    A neted jó lesz hozzá. Van hozzá egy adapter(beltéri egység) aminek segítségével tudsz váltani a csatornák között. Minősége jó.Az ára még nem túl kedvező szerintem.
  • zoltan93
    #24
    nekünk mátol van digitális tv. és már összedugtam a tv-t a box-al, és jobb is a kép de nem tom megnyitni a menüt meg a funkciókat nem tom használni. pls vegyen fel msn-re az akinek jól megy és tudna segiteni. [email protected]
  • sro
    #25
    nekem az az észrevételem hogy picit késik az élő adáshoz képest. Telefonáltam, és aki a vonal másik oldalán volt, az ugyanazt a csatornát nézte mint én, és hallottam hogy valamit ordítanak, nálam meg kb. 3-4 mp múlva ordítottak. Nincs ezzel semmi baj de ha megint lesz egy Furi geller style műsor, meg mukodj, akkor annál a késés gáz;) ((nem hiszek benne, csak vicc)) de egyébként már nem tudnék nélküle 'élni' :)
  • Stalker
    #26
    Sziasztok!
    Valaki, aki már előfizetője ennek a szolgáltatásnak, légyszíves ossza meg velem, h kb. mekkora sávszélt foglal le, ha épp tv-zel? Előre is köszi!
  • Stalker
    #27
    hahó, valaki?
  • cmsworld
    #28
    Én úgy tudom olyan 8 megás internet kell hozzá.
  • #29
    Ti tudjátok olvasni a t-online (t-home) leveleket?
  • cmsworld
    #30
    Igen, a t-home.hu honlapon lehet bejelentkezni az admin felületre és azon belül a webmail-re.
  • Rodman6
    #31
    Sziasztok a következő lenne a kérdésem: T-kábel számlát szeretnék interneten keresztül kiegyenlíteni. van egy ktv***** bejelentkezési azonosítóm. Ezt hol kell használni? A T-onlone-os az egyértelmű, az sikerült is, de ez nem.
  • cmsworld
    #32
    Szerintem a t-home.hu oldalon kell azzal is bejelentkezni.
  • chilios
    #33
    Hozzám Januárba kötik be,majd írok vélemény-t..(Miez a T utálat..)Nekem semmi bajom a szolgáltatásukkal,kb 6 éve t-online os vagyok,soha semmi baj nem volt.
  • cmsworld
    #34
    Más szolgáltatónál van olcsóbb internet előfizetés is, néha még jobb is.
  • memphisrayne
    #35
    Üdv mindenkinek!
    Egy olyan kérdésem/kérésem lenne, hogy nemrégiben rendeltük meg a T-home TV szolgáltatást 2db settobox-al.A problémám viszont, hogy mi 3Tv-n szeretnénk nézni a szolgáltatást, de sajnos nem találtam hozzá ötletet, hogy hogyan tudnám ezt kivitelezni.Tehát ha valakinek valami ötlete lenne az legyen szives ossza meg velem, hogy pontosan mivel tudnám ezt megoldani és hogy milyen árban lenne.
    U.I.: Egy ismerősömtől hallottam, hogy létezik egy olyan rádiós adó-vevő készülék amelyet a settoboxra helyezve megtudom osztani két Tv között az adást.Kérdés: ez lehetséges-e, és ha igen hogy??
    Előre is köszönöm a visszajelzéseket!
    Boldog új évet
  • Peetboy
    #36
    Látom nagyon kevés hozzászólás van ebben a témában. Pedig már egyre több háztartásban van ilyen. Mi is 2 napja köttetük be a T-Home tv-t, nagyon tiszta éles képe van. Valaki kérdezte itt jobb-e ezzel felvenni mint a merevlemezes felvevővel. Annak üzenem, ezzel sokkal szebb minőséget lehet elérni mint a DVD formátumban, ebben semmi hibát nem találni.
  • Peetboy
    #37
    3 tv-n is lehet nézni, egy infrás egységgel amit külön lehet venni 15 ezerért, de akkor a másik tv is ugyanaz fog menni. Tehát a 3 tv-ből 2-őn ugyanaz fog menni ha csak 2 Set Top Box van.

    Ma este viszont felidegesített ez a T-home tv, mivel elinditottam egy felvételt, de másik csatornát néztek azon a tv-n. Ilyenkor a másik tv végig csak 1 csatornát lehet nézni, azt amiről veszek fel. Csak úgy lehet felvétel közben a másik tv-n kapcsolgatni a csatornákat, ha én azt a csatornát nézem amit veszek fel.
    Ez a mai "modern technika". Atya ég!!!!
  • ChaosTeam
    #38
    Ez a mai T-home technika... Nekem UPC Digital van, itt simán lehet felvenni egyikről adást, és közben nézni bármi mást ugyan azon a médiabox-on, sőt nemrég azt is megcsinálták, hogy egyidőben akár 2 műsort is tud rögzíteni, de ez esetben a médiaboxot ki kell kapcsolni készenlétire. Nade, ha az ember nincs otthon, akkor ez tökéletes megoldás, hameg otthonvan akkor egyiket nézi, másikat veszi azonos időben. Tehát van "jobb megoldás is", mint amit te leírtál :)
  • Peetboy
    #39
    Ezen is lehet 2 műsort felvenni és közben másikat nézni. Csak a másik tv-n, amihez van másik Set Top Box, azzal csak 1 csatornát lehet nézni. Tehát 1 tv-n minden oké, de ha másik tv-t is nézi valaki másik Boxal, akkor gáz van.
    Ha UPC meg tudta oldani ezt a felvételes dolgot, akkor a T-Home miért nem?
    Talán mert a Netes Tv- technika ennyire képes. A UPC az meg nem netről jön vagy miről jön?
  • kilcsir
    #40
    Hali!
    Lehet rendelünk a magneta szolgáltatótól analóg kábel tv-t. A (családi)házban még nem volt bekötve kábel tv szolgáltatás, de az antena(koax?) kábelek benn vannak a falba, és egy csillagpontba végződnek.
    -Ha megrendelem, akkor ök megoldják a csillagpontnál az elosztást?
    -Ha igen, plusz költség lenne, vagy amúgy is fizetni kellene? Mert akkor ezt megcsinálnánk mi.
    -elosztót hoznának?
    -hány tv-t lehet csatlakoztatni?