7362
Markus Schulz
  • desigo
    #6242
    akkor start...
  • gabi89
    #6241
    Jelen
  • desigo
    #6240
    Markus Schulz Live From Mayday in Katowice, Poland - November 10th 2010

    He plays for 90 minutes, beginning at 5:45pm Eastern | 10:45pm UK | 11:45pm Central European Time

    http://www.eska.pl/
    http://eska.tv/
  • desigo
    #6239
  • Adaaam
    #6238
    nem hallgatni kell, nézni ;)
  • viizo
    #6237
    én azért videózom, mert sokkal jobban szokott sikerülni, mint a mobillal felvett, youtubera feltolt pixelhalmok.

    és nem csak a szétesett kép alatti zűrzavaros torzítást akarom hallani, hanem vmi kivehető hangot is. :)

    /no megyek vissza Katy Perry-t hallgatni
  • shad0w
    #6236
    és milyen idegesítő mikor valaki telóról ír be ide is!

    btw, én is van amit fel szoktam venni, most emeryn pl sanctuaryt, továbbá valóban a legviccesebb az, mikor lebasszák az embert amiért esetleg ugrálni/"táncolni" is mer a zenére és nem csak beáll az első sorba torz fejjel sörrel a kezében :D

    szerintem mi akkor most nem vagyunk menők :(
  • donyyy20
    #6235
    Nem èrtem mi abban az idegesítő ha valaki telefonnal felveszi. Èn is felszoktam venni sok indítò szåmot ès miegymåst. Szerintem az idegesítőbb akit ez zavarja... ja meg akit zavar ha valaki tåncolni mer...
  • Adaaam
    #6234
    Mi is gondolkoztunk rajta már amikor megláttuk Markus szettje alatt, és a kapott flyeren is rajta volt :)
  • shad0w
    #6233
    amit mondasz az hibátlan :D
    szállás van pár, 3000-3500Ft/fő/éj körül (ki lehet fogni 2800-ért olyat ahol reggelit is adnak :D)
    hát azért február még relatíve messze van, de annyira azért mégsem, elgondolkoztató a dolog :P
  • desigo
    #6232
    Akkor kell szervezni szállást.
    Pénteken reggel indulás,hétfőn meg haza.
    Nekem ez így lenne jó mert csak 2 nap szabi.
    Városnézés,kajálás,pihenés a bulin kívül.
  • shad0w
    #6231
    hát akkor meg lehetne már inkább Budapesten, mint pozsonyban :D annak tudnék örülni :P
  • gabi89
    #6230
    Na igen én is az árra értettem.
  • shad0w
    #6229
    jó persze, az utazás ára szempontjából jobb lenne pozsony, de amúgy semmi más nem szól a "szlovákok" mellett. év végig 7k-ból megvan a beugró, az utazás oda-vissza busszal 8-9k. ha lesz szervezett busz az is ekörül lesz, talán vmivel alá tudják vinni. autóval is 1-2k-val alatta ki lehet hozni. :)

    mi lehet leszervezünk egy pár napos kint tartózkodást ezt a dátumot is érintve :P
  • gabi89
    #6228
    Elég baráti az ár azért :)

    Jegyek:

    Az év végéig: 590 CZK, utána 690 CZK, a helyszínen vásárolva: 790 CZK.

    http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/517160-markuz-schulz-prague-11-release-party.html

    Kár, hogy Prága és nem Pozsony a helyszín :(
  • gabi89
    #6227
    Vajon nálunk mikor lesz ilyen minőségű show ? :D

    Future Moscow intro
  • desigo
    #6226
    nice
    mi itthon csendben sírdogáltunk miközben hallgattuk a streamet
  • Adaaam
    #6225
    Gondolom mondanom sem kell hogy nekem ez volt az év bulija :) Délután 1 körül indultunk, 7 személyes suv-al, a leghátsó üléshez volt szerencsém brno-ig, senkinek nem ajánlom a hasonló pótülést 180 cm felett :D haver jobban bírta, ő ült hátul hazafele is. Pizzázás után mentünk be az arénába fél 11 körül, a 10 órás kezdésről sajnos lemaradtuk. Bejutás 1 perc alatt, rengeteg beléptetőkapu vonalkódos leolvasóval, gyors fémdetektor és már bent is voltunk. Az aréna külső része hasonló egy plázához mozgólépcső, kajáldák körben. Andy Moor tolta amikor beindultunk a tömegbe, kellemes meglepetés volt hogy a több mint 10 000 ember ellenére kényelmesen el lehetett férni az első sorokban is, és nem volt szauna se :) A hangzás tökéletes, semmi visszhang nem volt még hátul se, és a fülem se sípolt a buli után. A fénytechnika is profi volt, színes lézerek, jó pár kivetítő, tűzijáték, táncosok, lángcsóvák amik rendesen melegített :) Az introk nagyon komolyak voltak, a legjobban a moszkvai SvD tetszett :D Andy után Markus kezdett a future cities-el, ott aztán mindenki tombolt :D Mint ahogy tőle megszokhattuk, egy tökéletesen felépített szetettet játszott. A kezdeti pörgős számok után jöttek az elszállós, vokálos trackek, a Surreal Smoke mashup-nál végem volt :D Kenkraft 400-al zárt, és ez tényleg megőrjíti az embereket :D Sander sem pihentette a népet, az intro utáni két szám nagyon komoly volt, majd várom az ID-ket ;) Markus után nála is ment a Found a Way, de ez nem volt gond, örültem hogy még egyszer hallottam :) Simon Patterson-t még nem hallottam élőben, de nem csalódtam. Talán neki volt a legpörgősebb a szettje, ment a darálás rendesen :D És hát a W&W-s srácok se adták alább, a tőlük megszokott veretés is megvolt, akárcsak asot450-en. Ekkor már elég fáradt voltam, az utolsó fél órára inkább leültem a fenti karzaton, elég jó volt a kilátás onnan :D A hazajutás is simán ment, jó sofőrünk volt :) Nagyon jó volt a társaság is, jövőre is tervben van a transmission. Tavaly nem hittem volna hogy ennyi bulira el tudok jutni idén, örülök hogy így összejött :)

  • bency
    #6224
    Kicsit lehetett nagy buli csak...:P
  • desigo
    #6223






  • exTrem
    #6222
    +1
  • F E R I
    #6221
    Azért elég durva, hogy az emberek már lassan nem is a zenére, meg a hangulatra figyelnek, hanem, hogy "jaj, csak fel tudjam venni telóra" :)

    Régen sem tudtam megérteni miért jó lassú számoknál öngyújtót égetni, de most már azt sem, hogy miért kell mindent felvenni "telóra", úgyis lesz fent youtubon legalább 50+ verzió...
  • CamelX
    #6220
    A tökömet hogy idén nem tudtam ott lenni!... :/
  • desigo
    #6219
    Markus Schulz & Justine Juissa vs. Tomcraft & Jerome Isma-Ae - Perception in the Redlight District (Markus Schulz Mashup)

  • desigo
    #6218
    1080p-ben odaver
    (182 mega a mérete)

    Markus Schulz - 6.11.2010 TRANSMISSION PRAGUE - PARTY AGENCY 00 FULL HD

  • desigo
    #6217
    Transmission 2010 - future cities - intro Future Tokyo (markus schulz)

  • desigo
    #6216
    jah
    Katy Perry - Teenage Dreammel záródik a móka ma
  • gabi89
    #6215
    xD
    Néha valami más is befigyel már.

    Megyek is szerintem mert úgy is lelövik mindjárt.

  • gabi89
    #6214
    Lol közben valami más is befigyelt.
    Patterson még mindig megy pedig 4-ig lett volna live stream, legalábbis így láttam.
  • desigo
    #6213
    Sander van Doorn

    01. ID
    02. ID
    03. Mac Zimms - Raaaw
    04. Sander van Doorn pres. Purple Haze - Hymn 2.0
    05. Jon O'Bir Featuring Fisher - Found a Way (Joint Operations Centre Remix)
    06. ID
    07. Orjan - Sanctuary
    08. Tiesto vs Diplo - C'mon
    09. Element One - Everyone On Earth
    10. Marcel Woods - Tomorrow (Matthew Nagle Remix)
    11. Faithless - Tweak Your Nipple (Tiesto Remix)
    12. Sander van Doorn - Daddyrock
    13. Filo & Peri feat. Audrey Gallagher – This Night (Alex M.O.R.P.H. Remix)
    14. Marcus Schossow pres. Progresia - Sibir
    15. Ummet Ozcan - Arcadia
    16. ID
    17. ID
    18. Sander van Doorn - Daisy
    19. The Killers - Spaceman (Sander van Doorn Remix Part 2)
    20. Steve Angello - Rave N Roll (Original Mix)
    21. Andrew Bennett - Adagio For Strings
    22. John O'Callaghan feat. Sarah Howells - Find Yourself (Heatbeat Remix)
    23. Club Scene Investigators - Direct Dizko (Sander van Doorn Remix) & Marco V - Godd (Acappella) (Mashup)

    letöltés
    vagy innen
    esetleg innen
  • gabi89
    #6212
    Na ez vicces volt xD
  • desigo
    #6211
    future rio de janeiro xDDDDDD
  • gabi89
    #6210
    ez a vokál
  • gabi89
    #6209
    :D
  • desigo
    #6208
    beugrik mindig a klipje és egyből nevetek xD
  • gabi89
    #6207
    John O'Callaghan feat. Sarah Howells - Find Yourself (Heatbeat Remix - John O'Callaghan Rework)

    tempós verzió
  • desigo
    #6206
    komolyság
  • gabi89
    #6205
    Adagio For Strings
  • szanszy
    #6204
    Feladom, hogy elinduljak:D
  • desigo
    #6203
    kitartás van még egy ideig...