7362
Markus Schulz
  • xotyi
    #1153
    lál miez?=D
  • donyyy20
    #1152


    De jó h betetted bannernek!
  • desigo
    #1151
    Múlt és jövő MARKUS SCHULZ-cal!
  • donyyy20
    #1150
    én nem tudok várni XDDDD ma akarom ezt a bulit!!!!
  • donyyy20
    #1149
    kép nem jelenik meg nem tudom miért... de akkor itt a link ;) kaptunk egy szép Budapest hangulat képet!
  • donyyy20
    #1148
  • donyyy20
    #1147


    The November 2008 edition of the Global DJ Broadcast World Tour takes Markus Schulz across the Atlantic, touching down in one of the most beautiful historic capitals throughout all of Europe, Budapest.

    Considered as the birthplace of the modern world, the Hungarian capital is steeped in history and culture, and in the past few years has amassed an ever growing reputation as one of the best locations for dance music events. Notably, demand for Markus and Global DJ Broadcast in particular has made him stand up and take notice.

    Following memorable appearances in neighboring Siofok for the past two summers, Markus makes his debut in the city of Budapest, and due to popular demand by loyal supporters of Global DJ Broadcast, he will capture the event for a worldwide listening audience.

    You can still be part of Trance Central Eight, held on Saturday October 18th. Tickets are available to purchase at http://www.ticketbox.hu

    However, if you cannot make it to the event, be sure to tune in to the Global DJ Broadcast World Tour on Thursday November 6th, to relive the best moments of the night, live and direct from Budapest.
  • donyyy20
    #1146
    uhh akkor ez odabaszos lesz!!!!!
  • gabi89
    #1145
    Jó hír :)
  • desigo
    #1144
    akkor sokat kell ordítanunk :)
  • Adaaam
    #1143
    White Angel (GDJB World Tour) Budapest

    Áh bekerülünk a world tour-ba! :D

    Markus myspace-én van kint az info.
  • donyyy20
    #1142
    ma délután festettem :)!
  • xotyi
    #1141
    Elmentektimostmár :DD
  • desigo
    #1140
    kinyomtattad az enyéimet ? xD
  • donyyy20
    #1139
    :P
  • xotyi
    #1138




    [irigy]
  • viizo
    #1137
    hozhatná már lassan nekem is a postás(néni) xD
  • desigo
    #1136
    drágaságok :)
  • desigo
    #1135
    ott is próbáltam csak az már nagyon zsúfolt lenne
    mind1 az a két hét pikk-pakk eltelik :)
  • gabi89
    #1134
    Nekem bejön ez a visszaszámlálás bár lehet a bannerban vagy alatt ajobb lenni mint bal oldalt fent.
  • xotyi
    #1133
    Tatabány :) Csak még nem tudom hány órára lenne érdemes felmenni pestre :D
  • donyyy20
    #1132
    szerintem jo... bár tudomány rovatot nem tudom megnyitni..xD
  • desigo
    #1131
    jah elég ratyi
    lehet kiveszem
    csak beraktam :)
  • shad0w
    #1130
    látom desi nagyon dolgozol a topicjaidon :) mondjuk ez a számláló itt bal fölül elég fura :)
  • donyyy20
    #1129
    honnan jössz?
  • desigo
    #1128
  • shad0w
    #1127
    izébizé. ha ennyien érkeztek a nyugatiba akkor mégsem túl logikus a lakásunkhoz menni, mert onnan pont az ellenkező irányba van mint a white angel. mondjuk például a batthyány környékén érdemesebb lenne kinézni vmi helyet, az még majdnem útba is esik. de még rengeteg idő van kitalálni :)
  • desigo
    #1126
    két hét múlva ilyenkor alapozás :)
  • xotyi
    #1125
    Szintén nygati:D
  • donyyy20
    #1124
    szintén nyugati...
  • gabi89
    #1123
    Felőlem mehetünk hozzád alapozni :)
    Nekem mindenképpen igénybe kell venni a BKV szolgáltatásait mivel a Nyugatiba érkezem a szintén remek MÁV szolgáltatása által :P
  • desigo
    #1122
    nő vagy foci lehet csak .-.

    az szép :)
    Nyugati non-stopban nem tudtak adni délután :/
  • shad0w
    #1121
    jólvan, akkor majd informáljatok mert a csütörtökök nekem mostanában neccesek, nem igazán szokott sikerülni gép elé kerülni este :)
    mellesleg ma hozta meg a postásnéni a jegyem :)
  • desigo
    #1120
    nem volt semmi extra csak ment a hülyülés
    még lesz két csütörtökünk eldönteni :)
  • shad0w
    #1119
    na mivel tegnap nem igazán tudtam résztvenni az msn-es beszélgetésben nem tudom mit beszéltetek meg a 18-i partit illetően, szóval majd valaki leírhatja nekem is :) az új helyszín sajnos nincs olyan közel a lakásunkhoz mint a másik lett volna, de ha nem lesz jobb akkor nyugodtan lehet ott az alapozás, viszont ez esetben elég jelentősen igénybe kell vennünk a bkv remek szolgáltatásait, h a partihelyszínre jussunk :)
  • donyyy20
    #1118
    egy rossz szót nem lehet mondani tegnapi World Tour -ra! Úristen mekkora dínom-dánom lesz Angelbe!!!!!!!
  • donyyy20
    #1117
    Markus_Schulz_-_Evolution-SAT-10-02-2008-TALiON--TRANCEF.COM--.rar
  • donyyy20
    #1116
    thx
  • gabi89
    #1115
    Köszi
  • desigo
    #1114
    Markus Schulz - Global DJ Broadcast - World Tour - Toronto (02 Oct 2008)