24
Mit,kit szoktunk magunkal vinni Május 1-re?
  • nandorb
    #24
    az edes meg az alkohol nem megy egyutt
  • Mollaka
    #23
    tegnap a ligetben (is) jártunk. amíg végigsétáltunk, mögöttünk ketten szabadultak meg a már elfogyasztott lángostól, ha értitek, mire gondolok... :)
  • nandorb
    #22
    nah rossz volt ez evben jovore nem is megyek otthon fogok sutni,inni meg aludni kenyelmes agyban nem baszkodok tobbet kint
  • trident
    #21
    Majális?

    Nekem nem ünnap.
  • PíszLávJuniti
    #20
    régebben bevett szokás volt hogy kimentünk köz május elsejézni, némi alkohol kíséretében, koncertlátogatás, éneklés.
  • John Cena
    #19
    életembe volt-e bocs:P
  • John Cena
    #18
    áletembe nem voltamXDXD talán 1x de az nem tom hogy majális e voplt e Palotán na m1:D
  • Bandee1987
    #17
    :DDDDDDDDDDD

    Amúgy nálam sör,virsli, miegymás
  • V43 1105
    #16
    XD
  • banok
    #15
    Én a Városligetben megrendezett MSZP-s majálisra szoktam elmenni. Mert közel van.
  • wordsworth
    #14
    elmegyek ismerőshöz, csinál egy jó bugrácsgulyást, benyomunk olyan szinten, hogy a fejunkre öntjuk a gulyást azt ennyi :D
  • bcrics
    #13
    na megelágelve a toroskáposzta meg a sör kurjantását betekintelék vala..május 1 [email protected]..éjjenek a kommunisták
    :))meg a meztelen csajok a tóparton:)
    csecs:)
  • nandorb
    #12
    nalunk naon klassz pia paran vissznek ki nagy hangszorot (500W) es ejszaka
    tabortuz utana szorakozas ket harom nap.Csak mi nem ugy tartsuk a majalist mint tik hanem 1nappal ellobb kimegyunk helyet foglalni stb. es utana masnap van a szorakozas ha meg nem esznek bennunket a szunyogok meg a vaddisznok, es keso delutan ossze pakolunk es megyunk haza utana 1nap van meg kipihenni a faraddalmakat.Tavaly egy gyerek bele essett a tuzbe resszegen vagyis bele lokte az egyik aki ugy szinten resszeg volt.Akor a Duna tajarol elhuzgalunk par szaraz fa ronkot traktorral.Es meg van a Majalis.
  • Frosty01
    #11
    "sajna" csak ex... :D

    amugy ez igaz, itt nem ünneplik úgy a majálist :(
    sőt mi több, dög unalom az egész.
  • V43 1105
    #10
    Sehova, mer sok az Indián , és mindig kötözködned hogy "Aggyá sckoit.. '.'" úgyhogy, köszönöm én nem kérek belőle seggelek itthon :D
  • n3whous3
    #9
    Majálist Mo-n nem nagyon ünneplik, ugyanis veletek ellentétben nálunk nem 3 napig vagy meddig van munkaszünet, hanem 1 napig és egyébként se volt nagyon rég kultúrája ennek itt... rendszerváltással eltűnt nagyrészt ez a dolog ahogy hallottam...
  • nandorb
    #8
    Jah es te?
  • Frosty01
    #7
    vajdasági vagy e? :)
  • bardocz
    #6
    szerintem most amjd elmegyünk biciklizni sashegyre haverokkal:D
    amúgy régebben egy strandra mentünk ki mindig:)
  • kemszi2
    #5
    "jók a pogramok csak sok köcsög van""ez a szeretet ünnepe"
    amúgy kaja pija nállunk is beifgyel
  • Vlala #4
    "Mindig ott ér véget az utam, ahol bor van, zene és nő"
    /TRB/
  • DJ Skyline
    #3
    én meg nem szoktam sehova sem menni :)
  • nandorb
    #2
    En Pl. egy erdőbe szoktam menni a társasaggal zene,pia,kaja mindent magunkal viszünk stb. jót traktorozzunk ott, természetben vagyunk stb.
    Most rajtatok a sor, hogy meseljetek!
  • nandorb
    #1
    Ki hova szokott menni meg kivel, mit szokott magával vinni ez érdekel itt engem.