47
Rock Paper Scissors
  • Sanyimanyi
    #47
    kő papír olló játék új megközelítésben
    jó játékot!
  • mama2
    #46
    Az is lehet
  • Jano
    #45
    Vagy elővetteék a...
  • mama2
    #44
    A cérnét hogy mutattátok? Felemeltétek a középső újjatokat, és azt mondtátok:"Cérna"?
  • Prank
    #43
    vedd semmisnek ezt a hozzászólást...
  • Prank
    #42
    és ha az egyik felhőt, a másik meg cérnát mond?
  • Fbn Lx
    #41
    még általánosban mi is kibővítettük rendesen, már van 10 cucc volt a kő papír ollóban :D Aztán rájöttünk, hogy ez így nem király, és maradtunk a kő-papír-olló-cérna-felhő változatnáL :D Ugyebár cérna átköti a követ meg a papírt, felhő meg eláztatja a papírt meg cérnát, és berozsdál tőle az olló :D
  • Jagumo
    #40
    bajnokság?

    gec ilyen is van?? le vagyok maradva :D
  • Aquir
    #39
    ez már hardcore :)
  • Aquir
    #38
    ez nem játék. ez Párbaj! :)
  • Prank
    #37
    most kell az utánpotlást nevelni, hajrá magyarok...
  • mzprox
    #36
    anyám... van valami videó arról, hogy ilyet játszanak, :)
  • Győri Devi
    #35
    sebes pumpálás :D melyel megzavarjuk az ellenfelet és követ mutat :D micsoda tactic :D
    de a legjobb a Balos halál XD
  • John Cena
    #34
    XDXD
  • Prince of Máté
    #33
    Heavywheight champion lol!
  • xy21
    #32
    LoooL
  • Sadist
    #31
    Az nem sport, amiben egy 5 soros program elveri az embert...
  • miilann
    #30
    kő-papír-olló
  • tigeroo
    #29
    33.3% az esélye hogy nyersz, 33.3% hogy veszítesz.
    (ha döntetlen akkor kezdődik elöröl)


    szerencsén kívül mi kell még ehhez a játékhoz? reflex?
    esetleg 2szem, 2 fül?

    de jo moka lehet azért egy ilyenen résztvenni :P
    (vmi japán anime nemfogja feldolgozni ezt a "sportot"?)
  • Sephi
    #28
    El tudom kepzelni a finalet :

    ES IGEN KO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARTOVSZKY MEGNYERTEEEEE!!! HIHETETTLEN TELJESIETMENY!!!!!! EGY ORSZAG ORUL A SIKERNEK!!!!!!! HOLEGYEM ES URAIM EZ HIHETETTLEN!!!!
  • MerlinW
    #27
    Ha nagyban játszod bele lehet vonni a pszihologiát:) Profi vagy, ránézel az emberre és tudod mi után mit fog mutatni:)
  • Sadist
    #26
    Ugyan már, a sakk az sport, mert nem kevés tudás és felkészülés kell hozzá, a póker is, mert a szerencse mellett nagyrészt közrejátszik a tudás is, de egy ilyen gügye játék? Na ne már.
  • ScarY MAN
    #25
    hát mi ha játszunk akkor csak így : " Kő, Papír, Olló, Szuborbitálismeteor ." ... es itt jon az hogy szuborbitálismeteortelpusztitoionágyú ... de persze itt vége a játéknak... lassan 2 éve hogy így nyomjuk.

    /nemviccel/
  • Monoton
    #24
    fekete lyuk :DDDDDDDDdd +fav
  • BlackShadow
    #23
    ilyen pólóm van amcsiból :D
  • Aquir
    #22
    elcs*szett verzió: kő-papír-olló-KÚT! beleesik a kő meg az olló de a papír befedi xD
  • zeli
    #21
    Tökéletesen egyetértek n3whous3-al
  • ates84
    #20
    OLLÓ!!4


    ...én nyertem -.-
  • VRSDM
    #19
    jajj hagyjuk már mindenki szidja, nincs ezzel semmi gond, régi hagyományos sport stb. mondjuk a pohárpakoló verseny na az már debil, vagy az sms író és még sorolhatnánk.
  • PrasCo
    #18
    Sportot, aztakurva... :D Isten ments, hogy "ledegradáljam", de fogalmazzunk úgy, hogy ez már túl szubkult nekem. :D
  • Super Saiyan
    #17
    nállunk: kő-papir-olló-gépfegyver-atom ):
  • Super Saiyan
    #16
    ja a rock asszem szikla :)
  • Vlala #15
    Jó topic.
    Tavalelőtt tanúja voltam a játék sajátságos átiratának.
    A történet: két kisgyermek utazott a vonaton a szüleikkel, és hogy ne unatkozzanak, kő-papír-ollót játszottak. De ahogy az kisgyermekeknél lenni szokott, a szabályok menet közben is változtak, kis idő múlva a "kő-papír-olló, ceruza-ragasztó"-ra bővült a játék, mert ugyebár a ragasztó öszeragasztja a papírt is, az ollót is, max. kővel lehet kinyomni a tubusból, a ceruza pedig adja magát: azt rajzolsz vele körbe, amit akarsz.
    Másik kisgyermekünk mögémondta, hogy "cigi", mert azzal jól el lehet égetnmi a papírt is, a ceruzát is, a ragasztót is (ráadásul az jó büdös lesz).
    Első kisgyermekünk megúnta, hogy bátyja folyton túljár az eszén, a következő körben hüvelyk- és mutatóujjából kört formált: "ez a fekete lyuk, ez beszippant mindent. Téged is."


    (Egyébként rossz az alcím, a kő angolul "must". :):):) )
  • Dragooon #14
    kecc..
    és ha világbajnok leszek, akkor kapok pontot egyetemi felvételin, ugyeeeeee? :|
    megyek, ná is olyan megerőltető
  • CattiBrie
    #13
    Kő: O
    Papír: /_/
    Olló: >B
  • whiskeyman
    #12
    mi anno a gimiben a padtársammal toltunk, szinte minden órán :DD
  • Facek
    #11
    ++++fav
  • antijuve
    #10
    :DDDDDD NEEEE ugye ez NEM komoly!!!:DDD
  • istenostora03
    #9
    olló ><D
  • xy21
    #8
    Kajakra van VB ebből?
    Tiszta RotfLOL