9
Nord vs T-com
  • csezso
    #9
    Nekem NordTelekommal van szerződésem. Nagyon meg vagyok elégedve velük, a sebesség nem ingadozik,nagyon ritka hogy megszakadna a kapcsolat. A bekötésre azt mondták, hogy max két hét, de 4 lett belőle. Ez nem a NordTelekom hibája, hanem az alvállalkozójé. Szerintem a 6-hét sem olyan rossz, az ismerősöm a T-onlinevel kötött szerződést neki 2 hónapot mondtak. A T-onlinenél most úgyis új előfizetés esetén két hónapig nincs havi díj (Próbahónap). Lehet, hogy a 2 hónapot így gondolták?:)
  • Petka
    #8
    *megvette
  • Petka
    #7
    Attól még, hogy a T-Com megvettem az Emitelt, a szolgáltató hardvereszközei nem változtak.
  • Taranov
    #6
    Inkább a telefonvonallal lehet ott valami, gondolom lokálisan.
    Azt nehezen tudom elképzelni, hogy a T-Comnak ennyire terhelt lenne az internet vonala a BIX felé.
  • Roger6
    #5
    Hát biztos az ügyfeleké-e! Minek használják annyian egyszerre a netet?!
  • bertino
    #4
    hát kinek a hibája akkor ?
  • Roger6
    #3
    Hát nekem ma kötik be pont a netet a NordTelekomosok. 6 kibaszott hét után!!! Amikor először bementem, azt mondták max 2 hét, aztán már tolhatom is a netet. Hát nem siették el, az biztos! De egyébként nem is kell telefonelőfizetés a NordTelekomnál (nekem még aktív telefonvonalam sincs).
  • Petka
    #2
    Szerintem ez a sebességingadozás nem feltétlenül a T-Com hibája. Viszont a díjcsomagváltás miatt inkább az ügyfélszolgálatot hívd.
  • wokee
    #1
    Sziasztok!
    Azon internetes sostársaimhoz szólnék akik T-com-os területen Nord Telekomos előfizetssel rendelkeznek.
    Előzmények: Ezidáig az Emitel Rt. előfizetője voltam, 4 megás internet/7550HUF internetvonallal együtt. Febr 1-től a T-com megvette az Emitelt, megkérdezés nélkül áttettek az ő 4m-es csomagjukba, így 9550HUf+telefonelőf.:12880HUF. Azóta a sebesség lecsökkent, routeres kapcsolat folyton megszakad/ 2gépem van/. Olvastam az új szolgáltatóról/Nord/.Itt a 4 mega 6990, +5 e-mail cím. stb.
    Ha valakinek van ilyen előfizetése, kérem írja meg tapasztalatait, hogy dönteni tudjak, különben marad a T-com 1megás sebbel.
    Köszi.