74
The Videogame
  • micski2
    #74
    Hi!

    A pallon ugy kell átmenni könnyen hogy az egeret tolod elöre nem a billentyüvel mész elöre! csak gondoltam segitek ha ezért nem tetszett a játék de érdemes tovább folytatni mert nekem nagyon bejön!



  • Metalmilitiakid
    #73
    jó lenne ez a játék , de én ott adtam el hogy egérrel 6x ra sem tudtam átmenni a pallón , mert ha csak picit is megremegett a kezem már leestem mert olyan érzékeny a játék , egér érzékenység állítás opciót meg nem leltem meg
  • Lazacpete
    #72
    mind1 azért köszi :)
  • xy21
    #71
    akkor rotty nem vagyok szakember:D
    Amugy nem tudja vki hogy hogyan szerezhetném vissza az öngyujtót ?
    mert ez a fényképezőgép elég szar oszt ott maratt a kezemben. asszitem lessz vmi haszna-.-'
  • Lazacpete
    #70
    Fujitsu Siemens Scaleo P, ASUS P5GD1-FM i915 Intel(R)Celeron(R)CPU 3.06 GHz, 1.5 Gb ram, Microsoft Windows Xp Professional 2002-s verzió Szervizcsomag 3, ATI Radeon X300/X550/X1050 Series, DirectX 9
    Telepítettem a physx-et.
  • xy21
    #69
    Attól függ milyen géped van?
    Nekem Asus ah 3650 , 1 giga ram, 2.4 h proci, és simán megy:D
    Mongyuk nekem direct x 11 van fenn.
    Amugy azta physx-et telepítetted? Mert mostanában azok hiánya miatt nem indulnak a gamek.
  • Lazacpete
    #68
    Sziasztok!
    Leszedtem a játékot, feltelepítettem, crackeltem, frissítettem a DirectX-et felraktam a mellékelt Nvidiát, de amikor indítani akarom a játékot, kb 5 másodpercre villan csak be a képe és utána nyomtalanul eltűnik. Szerintetek mi lehet a probléma? Ha tudtok, légyszi segítesetek! Köszi
  • xy21
    #67
    addig örülj amíg csak ennyi a probléma:D
  • speedy8710
    #66
    Probálj frissiteni videó drivert...
  • Suffering
    #65
    hello nekem aza gondom hogy a tv képernyője piros a játékban igy nem látom jigsawot amikor beszél és a főszereplő teljesen fekete textura. teremben minden más normális. és nem szaggat a játék.. mitől lehet ez?
  • speedy8710
    #64
    már megvan..youtube-n megnéztem,am azért kösszi...peace
  • xy21
    #63
    O_o azabaj hogy annyira előrehaladtam már hogy így nem vágom mivan?
    Ha képet linkelnél talán segíthetek
  • speedy8710
    #62
    de most megint elakadtam..XD ha valaki tudna segiteni a harmadik küldetésben, a bombás után mikor a wc-ből ki kellet szedni valamit,most ott mindent megnéztem de semmit nem tudok ott segítetel lécci
  • speedy8710
    #61
    tovább jutottam
  • xy21
    #60
    Szerintem nem olyan nehéz a játék hogy állandóan kérdezgetni kéne a megoldásokat:D
    Én eddig mindenre rájöttem magamtól, csak a filmre kell gondolni hogy ott mik voltak a megoldások és máris megvan oldva minden:D
  • speedy8710
    #59
    Így sem tudom megcsinálni,pc játszom,sajnos nem tudok x360 kontrolert beszerezni,de nem hiszem el hogy az elején nemmiképpen sem tudok továbbjutni...
  • speedy8710
    #58
    Köszönöm szépen sanyi150 a gyors válaszod!
  • sanyi150
    #57
    Jigsaw szépen elmondja hogy mérget illetve ellenszert kell adagolnod megfelelő sorrendben. A lényeg hogy a bal oldali alsó csövekbe csak piros, a jobb oldaliakba csak kék folyadék kerülhet. A feladatot nehezíti, hogy a szelepek minden egyes adagoláskor átfordulnak.

    Ha hibázol, akkor a hölgyike csúnyán sikoltozni kezd, majd egy idő után jobblétre szenderül.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kétszer kell teljesíteni a feladatot, a második alkalom már nehezített, mert egyes szelepek csak dupla mennyiségű folyadéknál billennek át


  • sanyi150
    #56
    Szia!

    Ha PC-n játszol, ajánlom egy gamepad beszerzését, legjobb ha Xbox360 kontrollerrel játszol - konzol átiratról van szó, ezért az ottani gombkiosztást és azokhoz tartozó színeket használja a játék.

    A játék elején szájzárral indulsz. Ennek kinyitásához el kell érned hogy az állad melletti forgó tárcsa visszafelé kezdjen forogni (bal oldali joystick mozgatása a controlleren) és a bal halántéknál időnként felvillanó színhez tartozó gombok lenyomásával gyorsan ki tudsz szabadulni.

    Billentyűzetről szerintem rémálom játszani, persze nem lehetetlen.


  • speedy8710
    #55
    sziasztok! segítsetek már nekem légyszives,hogy kell az elején leszedni a fejemről azt a vasat mert sehogy sem jövök rá,annyit vágok hogy kétt számot be kell irni de utánna hiába nyomkodok mindent meghalok..? kösszi
  • berczely
    #54
    Az ajtót hogy nyitottátok ki?
    Amikor kiderül hogy a kulcs benned van és utána a fiókból felvettem kis bigyót és azzal nyitnám az ajtót de egy idiótaság az egész!
  • newhenry34
    #53
    Sziasztok!
    Mit kell ott csinálni ahol a csajnak és magamnak kell a gyógyszert és mérget adagolni? Mindíg 1 a vége...
  • zsozon
    #52
    köszi.megnéztem,igen ez így már 4-3-7
    de marha vagyok.
    köszi a segítséget
  • Ettore
    #51
    Majdnem,csak előbb állj a földön lévő piros puzzle-ra,és a tükörből nézve az ott található vércsikot nézd hozzá!
  • zsozon
    #50
    szia.Nagyi06.és bizony már az elején amikor a számzáras lakatot ki kell nyitni,pedig a wc-ajtókra rá van írva:4-3-1.legalább is a tükörben nézve,bár fordítva is kipróbáltam:1-3-4 de nem nyitja.
    valami ötlet vagy segítség?
    köszi
  • Nagyi06
    #49
    Erről nem igazán lehet mesélni. Nézzél róla videókat:
    http://www.gametrailers.com/game/saw/11089?show=Gameplay#Content
  • Fehercsoki
    #48
    Nem akadtam el,nincs meg a játék,csak az érdekel mit kell benne csinálni,milyen a játékmenet,mert mint írtam egyszerűen nem tudom elképzelni.
  • Nagyi06
    #47
    hol akadtál el?
  • Fehercsoki
    #46
    Majd légyszi írd meg mit kell csinálni!
  • Nagyi06
    #45
    Leszedtem,belekukkantottam és azt kell mondjam, hogy szódával elmegy.
    Csináltam két képet:


    Tök aranyosan kezdődik a játék:)
  • Fehercsoki
    #44
    Valaki leírná hogy milyen a játék mit kell csinálni?Mert a filmek után valahogy nem tudom elképzelni=/Mivel a filmek arról szóltak h az emberek szenvednek benne,és maguknak fájdalmat okozva menekülhetnek csak meg,de egy játékban pl simán levágom a kezeim=/
  • DarkSector
    #43
    lol kijött pc-re.
    de még johogy vettem x360 adapter-t, mert bill+egérrel kurvaszar!
  • zso23
    #42
    Remélem, mert már nagyon menekülnék.. :)
  • zzeN
    #41
    Észak-Amcsiban már steamen elérhető, biztos feltöri nemsokára vki...
  • Gideon Wieth
    #40
    én ráérek :)
  • zso23
    #39
    Xbox-ra van: SAW_USA_XBOX360-SPARE
    Pc-re nincs majd csak okt végén.
  • Gideon Wieth
    #38
    előre szóltam :)
  • speedy8710
    #37
    persze hogy nem a warez legyen veletek!...xD
  • speedy8710
    #36
    Na srácok mindjárt letöltöm a álítolagos pc reloaded veziót,és tájékoztatni foglak titeket hogy müködik avagy sem! peace
  • Gideon Wieth
    #35
    Nah akkor nem lehet rossz :) Jöjjön ki PC-re :) erre azért nem pazarolnék Xbox360as verziós dvd-t :)