23
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8 évfolyam
  • jazzy
    #23
    Én csak 3. osztályban lettem 15. utána 21 aztán első 60ban voltam mindig egyet kivéve akkor 80. De többször nem jutottam első 15be :(
  • Christiansen
    #22
    ÁÁáá mennyit voltam ezen kiskoromban :DDDDd

    emlékszem az volt benne a legjobb hogy volt ingyen sportszelet meg
    topjoy kisüdítő:DDDd
  • thomasthomas
    #21
    Csak gratulálni tudok..
  • Casillas
    #20
    kedvenc matekversenyem volt anno :)
    harmadikban úgy nyertem meg a megyei fordulót, hogy a 13-as teremben a 13-as széken írtam (nem én választottam, ezt kaptam), és csak a 13-as feladatot rontottam el :)
    ötödikben jutottam még be országosra megyei 2. hellyel, országoson meg ha jól emlékszem 27. és 16. lettem, de ez már nem tuti, több mint 10 év telt el azóta basszus :(
  • Benny04
    #19
    ok
  • thomasthomas
    #18
    akkor majd csütörtökön kiderrül.(a honlapon olvastam, hogy febr.28-án függesztik ki a névsort, amelyben le vannak írva azok a nevek, akiknek el kell menniük az eredményhirdetésre.Minden megyében külön-külön városban van.
  • Benny04
    #17
    sajna azt nemtudom, hogy hány ponttal kerülünk be az első 30-ba...
  • thomasthomas
    #16
    hát enyém se sokkal jobb, mint már az 1 hozzászólásnál is írtam:
    Pontszámom: 102 rossz: 4db jó:19 db üres: 7 db
    Asszem mind2en elk*rtuk ezt..amugy te nem tudod hogy mennyivel szoktak bekerülni az első 30-ba a megyei fordulónál átlagosan?
  • Benny04
    #15
    Na most már tudom!!
    Na szóval Pontszám: 67 Rossz: 11
    xD
  • Benny04
    #14
    oké, köszi előre is:)
  • thomasthomas
    #13
    ok.elkezdem a "keresést" ahogy megtalálom szólok
  • Benny04
    #12
    ez a kódszámom: 15471944
    egyáltalán nem titkos...
  • thomasthomas
    #11
    na most már tényleg befejezem az írogatást..8-ig van időm, ha gondolod és nem titkos, én szívesen végigpróbálgatom a kódszámokat ugy ahogy az elöbb írtam..ha rendbe lenne, akkor privibe írd, ne a fórumba.
  • thomasthomas
    #10
    ha meg lusta vagy végigcsinálni, akkor megvan a www.mategye.hu honlapon a megoldókulcs is..ellenőrizd ott le a pontjaidat és add össze, a képlet szerint.
  • thomasthomas
    #9
    próbálj meg minden számot külön-külön EGYET módodítani.Gyakorlatban:
    a kódszám amit felírtál(példa): 12345678 heylette 12345679 vagy 12355678
    nekem ez régebben bejött, remélem neked is sikerül.
  • Benny04
    #8
    Én is indultam ezen a versenyen. 8-os vagyok, és B.A.Z. megyei.
    De az eredményt sajnos nem tudom, mert ha beírom a kódszámomat, azt írja ki, hogy "Nincs ilyen azonosítójú tanuló!"
  • thomasthomas
    #7
    Szerintem is a mezőnytől függ, de most ugy kb szerintem ugy a középmezőnyben " landolhatok"..Kétlem, hogy 75% teljesítésével bennelennék az első huszonötben, de hátha.
  • GTheo
    #6
    Én 3diktól 8dikig folyamatosan voltam, 3dikban 13dik lettem, 5dikben 15dik, aztán többet nem hívtak be, de azthiszem mindig 62-n belül voltam :)
    #1: 102 pont az nemrossz, de a mezőnytől függ...
    Pl: 3dikban 62 ponttal lettem 13dik, 4dikben 61el 62dik... 5dikben talán 98pontom volt a 125ből, többit nem nagyon tudom :D de most megnézem kíváncsiságból :D
  • blackgamer
    #5
    ezer éve voltam ezen, a tanult matekot alig tudtam rá alkalmazni
    pár hónapja megtaláltam az oklevelemet, de már nem tudom hova tettem
  • timantes
    #4
    én már számolni se tudok , ha nincs számológép. egyenleteket meg geometriai feladatokat elkezdeni se tudok. hiába én már évek óta befejeztem a sulit és sehol sem ahsznosítom ezt a "fontos" tudást...

    amugy gratulálok a matekversenyben résztvevőknek és kivéncsi leszek ki milyen eredménnyel rendelkezik :)
  • tobias88
    #3
    huh én vagy 7 éve volt hogy résztvettem rajta, most is X-elgetni kell még?
  • thomasthomas
    #2
    a második sorban nem pontszámot akartam írni hanem kódszámot.
  • thomasthomas
    #1
    Hi!

    Szeretném, ha többen megosztanátok velem, és másokkal a zrínyi Ilona matematikaversenyen elért pontszámotokat és az évfolyamotokat is.A mai naptól az eredmény már megnézhető a kapott pontszámmal.Én 8.osztályos vagyok és 102 pontot értem el.4 rossz feladatom lett 7 üres és 19 pedig jó.Komárom-Esztergom megyei vagyok.