14
NEC MobilePro 780
  • madass
    #14
    jahh annyiér oksika ha neked jo akkor te tudod....
  • madass
    #13
    2005
  • theone91
    #12
    mármint a gépet, nem a wifi-karit (nemtom hogy félreértetted-e, ha nem akkor bocs :)) veszem ötért..
  • csgery
    #11
    A Nokiád minimum 2007 es, ez meg bizony csak 2000-es megjelenéssel büszkélkedhet:) azért azt is nézzük ám.
  • theone91
    #10
    tényleg...szépséghibás (enyhén kopott) és nincs hozzá stylus...jah és havertól veszem...aki apszolút nem használja...ebből adódik hogy az aksija sem túl karaj...nekem még mindig megéri...
  • madass
    #9
    az én nokiámnak 640 szer 200 as a felbontása azt csak 4.3 colos....
  • csgery
    #8
    Jah, azthittem elkérnek érte egy 30 atD:
    De az érintőképernyője azér megér egy kalapemelést. És a felbontása jó legalább.
  • madass
    #7
    na mennyit adtál ki érte ne kertelj
  • theone91
    #6
    msn-re bőven (meg böngészésre, elmegy) de beruházok majd egy wifi pcmcia kariba...5000 hufért veszem
  • madass
    #5
    én a 9500 ámmal melyere van elég sok progi is 4 mbittel netezek....wifin.
  • madass
    #4
    lololol ennél többet tud a 9500ám :D:D és min fogol vele netezni 56 kb -s maddzagossal?
    mert a wifit (lehet én vok vak) de nem irja
  • csgery
    #3
    Jajj bocsi, ottvan a beépített modem csak nem láttam:D 56k-s elég lenne?
  • csgery
    #2
    Gépre köntnéd és úgy neteznél? MErt ezen nincsen pl WLAN, ami megkönnyítené ezt a célt:)
    A memóriája nem a legnagyobb akkora mint a PDA-mé, de ott van egy Compact Flash bővítőhely.
    Ezt a kis csöppséget mennyiért veszed?:)
  • theone91
    #1
    Holnap hozájutok egy ilyenhez...(Tudom nem a legjobb konfig, de csak netezésre használnám...) Ha valaki tud rá (azaz a Handheld PC 3.0 Professional Edition-re) progikat, az kérem linkeljen egy-kettőt ;)...