20
Apocalyptica
  • htr93
    #1
    na. defasza az apocalyptica ugye?
  • Csabesz6
    #2

    ?
  • Fabio Capello
    #3
    Nem akarlak lelombozni, de vanmár
  • htr93
    #4
    Hejj. érdekes. nem kicsik nekik ezok a csellók?
    Hallgat itt valaki ilyet?
  • htr93
    #5
    nincsmég
  • htr93
    #6
    jade
  • Vlala #7
    Nem kicsik. Ezek egészes, azaz 4/4-es csellók. Ennél csak egy nagyobb testű hangszer van, a gordon, azaz a nagybőgő.
  • Brolly28
    #8
    kicsit fura h nem gitár van benne de így isszeressük
    am. most képzeljétek el koncerten kiállnak 4 csellóval és játszás közben headbangereznek
  • Atkamon
    #9
    igen elég vicces:D de van egykét jó számuk
  • csgery
    #10
    Apocalyptica meg Lori Y (Life Burns)KATT! joféle zene:D
    Egyébként nem rajongok értükm nem tolonganék jegyért a koncetrjükre, de meghallgató, helyenként szép számai vannak szvsz:)
  • Herr Lehrer
    #11
    és a zongora az nem nagyobb testű?
  • csgery
    #12
    Azzal nem lehet hegedűlni
  • htr93
    #13
    Lehet hogy csellótanszakon kamarázunk apocsalypticát. ennek érdekében leszedtem kottát. nothing else matters és az unforgivent.
  • htr93
    #14
    Érdekes, amior keresőbe beirtam, akkor csak egy játék fórum apocalyptica fórumot mutattak. és a zenébe nem. valszeg ezért nem zárták be!
  • htr93
    #15
    Válasz Fabio Capello üzenetére
  • 12346
    #16
    juj és az a lepényfejű gyerek énekel:c juj de irritál az arca nekije. bántanám^^
    sztem meg kéne lesnem pár új apot. bár ez a szám sztem pont nagyon szar. olyan teljesen átlag, garázsból indulós tinirock. ha a többi is hasonló már, akkor... a legelső album azért jött be, mert no vokál, csak instrument, és erősen a túlméretezett hegedűikre épült a dolog.
  • htr93
    #17
    Szerintem jó dolgot csinálnak... kicsit elmebeteg, de jó...
  • NessieGraf
    #18
    Egyáltalán nem elmebeteg! Szokatlan és nagyon jó. Láttam őket élőben is, hihetetlen, mire képesek.
  • htr93
    #19
    Igen? Elvileg tizenvalahány éve nyomják fejenként...3 éve játszom, és csak a magas hangok hiányoznak ...(és még soook más) és tanár szerint igazából nagyon egyszerű dolgokat nyomnak. Én is azt hittem. de megnéztem egy koncert felvételt....hol láttad élőben? itt belföldön?
  • Christiansen
    #20
    én a szigeten láttam őket 2004ben