47
Verdák II.
  • laszlovandus
    #47
    Hát a kuponról nem tudok semmit. De a magazint a programmal kell leszedni. Szóval nem úgy van ám az hogy csak úgy letöltöd az újságot :D
    De szerencsére elég könnyen használható és felhasználóbarát a program.
  • grillterasz
    #46
    Valaki nem tudja, hogy lehet letölteni, a vox magazint dimagról?
    nekem jóváírt valami kupont de nem tudom hogy kell beváltani, pedig most elvileg ingyenes a letöltése.

    www.dimag.hu/promo/vox

    köszi!
  • paszulypisztoly
    #45
    Ízlések és pofonok :D
    Mindenkinek más stílus jön be. Szerintem semmi gond nem volt vele. Kritikákat én is olvastam de valóban jobb ha bemész és megnézed. Jó dolgokat írtak róla. Max utána olvasol különböző ilyen magazinokban, de mem hiszem hogy megbánnád.
  • majaskenyer
    #44
    Nekem már az első rész se jött be, pedig a pixaros filmeket szeretem. De nekem ez nem nagyon feküdt.
  • faragoedinacska
    #43
    Nekem tetszett a mese. 3Dben néztem és egész jó 3D effektek vannak benne. Történet is aranyos de akciódús is. Nekem nem 1szer nézős. A kritikákról meg annyit hogy amennyi kritikus annyi fajta jellemzés. Nézd meg. szerintem megéri. Ha meg a vox kritikájára vagy kíváncsi akk vedd meg az újságot. Nem olyan drága az :D
  • tanacsrebi
    #42
    Be tudja valaki másolni, hogy mit írtak róla a Vox magazinban, nagyon érdekel, mert nekem tényleg csalódás volt, és kíváncsi vagyok, hogy ők mit emelnek ki belőle.
  • kincsanna
    #41
    Én még nem láttam érdemben nyilatkozni, de az előzetes alapján :)
  • vassildiko86
    #40
    Hát, én eddig csak jó kritikákat olvastam róla, leginkább a neten, és a Vox magazinban is. Hát, én már láttam, tény, hogy az egyes jobb volt, de azért én még egyszer megnézem majd :P
  • tanacsrebi
    #39
    Hát, nem tudom, nekem kicsit csalódás volt, én az első részt nagyon szerettem, és ehhez képest a kettes... amúgy sem szeretem a második részeket, bár a lávánnyal nem volt baj... milyen kritikákat írnak róla? csak nekem volt csalódás???
  • kincsanna
    #38
    De jó, örülök hogy jön a film, nagyon jókat olvastam a VOX magazinban róla :)
  • Attila889
    #37
    hamarosan jön :D
  • Töltöttkáposzta
    #36
    Hali!
    Most néztem utána én is ennek.
    Nekem bejött az első rész, de a 2012 még odébb lesz, és szerintem még korai erről vitatkozni :)
  • PrisonMan
    #35
    Hivatalos info szerint is jön a Verdák 2! Bemutató 4 (!) év múlva várható, 2012-ben.
    korahttp://filmbuzi.hu/archives/2008/04/09/a-disney-es-a-pixar-tervei-2012-ig/
    Ezért mondtam, hogy tényleg nagyon korai még megnyitni a topikot, leghamarabb is csak 2011-ben jöhetett volna, de még arra az évre is van egy tervük (Newt című film) és a Cars 2 csak 2012-ben jöhet
  • Attila889
    #34
    Fiat 500 ott volt...reméelm a 2-ben az újj 500-as is serepet kap...egyébként ha jól tudom akkor ez most Matuka versenyéről fog szólni és utcai versenyzések lesznek?
    Bár sztem hülyeség mert én a Cars Mater National játékból vettem az ötletet(vagy valami hasonló)
  • Harly18
    #33
    Ott volt még a Fiat 500, VW T1 Bus...azért felismerhetőek voltak többnyire, bár az amerikai verdák nem annyira...
  • Harly18
    #32
    Ja, volt benne, de annyira nem mutatták, hogy elsőre fel sem tűnt...
  • Attila889
    #31
    he-he :D :D
  • Proview
    #30
    Bogár-bogarak
  • Attila889
    #29
    lehet hogy a new beetle volt benne.....
  • Proview
    #28
    Én úgy emlékszem volt benne VW Bogár...mégpedig pár másodpercig, mint bogár (ablaküveg, vagy szélvédőn?)
  • Attila889
    #27
    jó a porschét felismertem...meg a Mack kamiont.....meg a Kenwort-öt azt a régi kocka lámpásat....
  • Attila889
    #26
    1.tudom....de nem azért jöttem ide hogy itt ilyen baromságokat hallgassak.
    2.tudom
    3.zavar?
  • 0Fritz0
    #25
    1. Te is "SG-s" vagy.
    2. Szerintem itt mindenki hétköznapi ember, amennyiben itt valaki mégis szuperhős lenne akkor az küldjön privit, lenne számára egy kis meló. :)
    3. Életkor: 14-18 között
  • [HUN]FaTaL
    #24
    Az elég gáz mert volt ott porsche meg régi ford teherautó meg minden:)
  • Attila889
    #23
    szerintem nem lesz benne :D
    Volt olyan autó amit felismertél a mesében?Én eggyiket se :)
  • Attila889
    #22
    bazz akkor ez az oldal mire való te okos tojás?Unom hogy ti nyomorék sg-sek itt jártatjátk a szátokat miközben ugyanannyit tudtok mint egy hétköznapi emberek....ennyit rólatok:
    OLDALT NÉZD PANCSER
  • Web mester
    #21
    Jó volt az első. Jó hogy csinálnak folytatást.
  • Harly18
    #20
    Még egy bőrt lehúznak róla...Nem elég, hogy minden mennyiségben vannak verdás kisautók, 1000 féle komolyan, erre ez is.....Ha ebből is kihagyják a VW Bogarat, akkor mérges leszek :)
  • ldavid
    #19
    Pixar CGI
    _______
    szerintem nem volt rossz az első rész, nálam a lecsó volt az ami nem jött be

    #18: ezt akartam írni én is
  • PrisonMan
    #18
    Te miről beszélsz???
    Hogy lehetne 2009-ben Verdák 2?? Ne higyjetek már el mindent! Kicsit utána kutatva a google is csak pár találatot ad ki a cars 2-re

    Wikipedian a Pixar szócikknél összevannak gyűjtva az eddigi és a jövőbeli filmek:
    Toy Story (1995) • A Bug's Life (1998) • Toy Story 2 (1999) • Monsters, Inc. (2001) • Finding Nemo (2003) • The Incredibles (2004) • Cars (2006) • Ratatouille (2007) • WALL-E (2008) • Up (2009) • Toy Story 3 (2010)

    Szóval, 2008 nyarán jön a Wall-E (ezt gondolom senkinek sem kell bemutatni), majd 2009 nyarán jön az Up (erről már az SG is írt cikket) és 2010 nyarán jön a Toy Story 3.

    Ez a film legkorábban 2011-ben jöhet, ráadásul hivatalosan nincs is bejelentve ---> wikipedian sincs egy árva kukk sem róla, se a Pixar oldalán, se a Cars oldalán

    TOPIc CLOSE!
  • tigeroo
    #17
    CGI
  • 0Fritz0
    #16
    Mert a kocsikat könnyebb megalkotni, animálni, mint a halakat és a tengeri közeget? :)
  • Sephi
    #15
    Hat en nem tudom, de a verdak volt a legyengebb az osszes kozul...szerintem. Miert nem Nemo 2 akkor?
  • antijuve
    #14
    hellokittyvel?:DDD
  • Frosty01
    #13
    nekem nem tetszik. gyerekfilm :|
  • DJ RX7
    #12
    Én még annó a moziban láttam, de nem nagyon fogott meg.
  • Attila889
    #11
    szerintem is jó volt az első....bár azért lehetett vonla mit csiszolni rajta azt bevallom azért :)
  • Punker
    #10
    jó volt az első ja.
  • sweech
    #9
    "A Pixar stúdió már bejelentette, hogy még ugyan nem kezdődtek meg a munkálatok..."

    "amúgy sajna első képek nincsenek..."

    lál :p

    amúgy várom, első is tetszett =)
  • Attila889
    #8
    jah én legalább biztosra mentem ezzel :D