65
  • aroncohen
    #25
    Mondjanak a kritikus véleményűek akármit, akinek eszébe jut egy ilyen ötlet, az nem beteg, hanem zseniális. (Senkire se mondd, hogy beteg, csak azért, mert más a gondolkodásmódja, mint neked...)

    Lehet, hogy nem nagy sztori a film, de kivitelezni egy ilyet (van filmszerkesztői tapasztalatom) nem annyi, hogy benyomom a szabadságszobor fejét, photosoppal összekarcolom, és premierben megforgatom.

    Kreatív ötlet. Megfelelő felvételi kivitelezés. Jó post-processing. Csak dicsérni tudom.
  • mflex #24
    A vélemények különbözőek, ennek ellenére nekem is nagyon tetszett a film.
  • Blasta
    #23
    Nnnnna, neked is annyi a humorérzéked mint kacsa a nokedlit...
  • Chris05
    #22
    Az is durva benne, hogy rejtett utalás is van benne. A legvégén a szalag lejár és vált egy elöző felvételhez, ahol a szereplők egy vidámparkban vannak. Ebben az a durva, hogy látszik, hogy a tengerbe becsapódik valami. Szóval jók benne ezek a rejtett klisék. :)
  • YakHead
    #21
    Ez miez?
    [/I]"...aki sokat várt tőle, az akkorát koppant, mint szódás a lovát."[I]
    még mindég a film hatása alatt lehetett, amikor ezt a mondatot leírta
  • Atisz #20
    Hát én anno nagyot csalódtam a Blair Witch-ben, ha ez a film is olyan, akkor... mondjuk ezt legalább nem akarták dokumentumfilmként eladni (igaz a stílusa - de csak az - arra hajaz). Érdemes elolvasni az indexen lévő 2 kritikát, szerintem nagyon jól sikerültek (egyébként egyik sem szélsőséges vélemény: egyik a nézhető, másik a közepes kategóriába sorolja - ennyit arról hogy vagy 0/10 vagy 10/10 :D)
  • bakvarnyu
    #19
    "A nagy kérdés az, hogy jól sikerült-e. Megmondjuk. " szerény ez a csávó csak így lazán kijelenti na majd én megmondom nektek jó-e mert én képzett filmkritikus vagyok ti meg nem kis hülyék

  • Gamecube86
    #18
    Nekem nagyon tetszett! Végre nem a csilli villi effektekkel adtak el egy filmet.. Ha kijön DVD-n biztosan megveszem! Egyébként pont ettől a kézi kamerás stílustól lett olyan jó és valósnak tűnő. :)
  • Pochok
    #17
    Szerintem is nagyon nagy film, igaz haveromnak nem tetszett, de nekem nagyon bejött
  • zilahi
    #16
    Ezt a filmet tegnap néztem meg de még ma is rajta vagyok. :) Zseniálisan van tálalva egy alap szörnyfilm. A Húúúúúbazdmeg érzés elkapott. Csak ajánlani tudom.
  • bandee1
    #15
    Nos, én is megnéztem a filmet, és ha egy szóval össze lehetne foglalni, akkor annyit mondok: Dráma.
    Ez a film egy vérbeli dráma. Elképesztő. Régen láttam ilyen ijesztő, és izgalmas filmet. A film vége pedig egyszerűen megdöbbentő...
    Egy ilyen filmről nehéz kritikát írni, nem is lehet talán. Még talán annyit, hogy ez a kamerás megoldás hihetetlenül hitelessé tette a filmet. Mintha tényleg megtörtént volna.
  • emp
    #14
    Hát szerintem nagyon állat volt! Én végig "élveztem" pumpálta az adrenalint rendesen. Egyedi kis film ez. (Ja a bler viccsen kétszer is elaludtam...) Szerintem ez is olyan alkotás ami majd egy kis idővel válik kult filmé, kicsit ilyen visszacsatolós módon... Én mindenkinek ajánlom. De persze aki úgy néz filmet, hogy az ég egy adta világon mindenbe bele akar kötni és nagyon okosnak tetszelegni maga előtt az ne nézze meg, de az semmilyen filmet ne nézzen. A szörny az tényleg odatett rendesen.
  • Alien!
    #13
    az biztos,hogy nagyon megosztja az embereket...körülöttem a moziban többen keseregtek,hogy nem volt nagy eresztés,én meg beülök rá még1szer annyira bejött...Mert zseniális..Egy teljesen más parát hoz,mint azt átlagfilmek..Mint anno a blairwitch.
    Kicsit hajaz a WTC támadásánál kialakult káoszra,viszont nagyon hiteles...A kézikamerás jelenetek adnak mindíg egy kis pluszt a filmekhez(A jelekben a gyerekzsúrvideó,vagy a Halálhajóban a pokol videórészlete)....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hál istennek nincs happyend,nincs hősködés,nincs magyarázat,csak annyit tudunk meg,amit menekülő átlagemberként meg lehetne.
    A szörny pedig az egyik legijesztőbb monstrum amit valaha láttam..


    Nálam 10/10


  • kalapos01
    #12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is ezt mondom. Azt írják, hogy a hajdani Central Park területén. Vagyis amikor kezdődik a film, két dolgot lehet biztosra tudni: Manhattannek annyi és, hogy aki filmezett, annak is kampec. Pont mint a Blair Witch. Ott is lehetett tudni, hogy meghanak a főszereplők.
  • GVG
    #11
    nézd meg a filmet és meglátod miért nem szól semmiről sem a cikk
  • quack
    #10
    tudom, nem is ezzel van a baj hanem azzal hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egykori, azaz lebombázták, ami a film pontosan utolsó másodpercében derül ki
  • ddt500
    #9
    Nekem tetszett!
  • bippo
    #8
    Még nem láttam a filmet, de meg akarom nézni. Amúgy ez a cikk szól is valamiről, vagy csak 2 gondolatot ismételget össze-vissza ?!
  • Jubei
    #7
    szerintem ez a film jo
  • kalapos01
    #6
    Még szerencse, hogy a 10. másodpercben kiírják, hogy hol találták meg a videókamerát.
  • quack
    #4
    "az egykori Central Park területén" végülis csak az egész filmet spoilerezte el vele a kedves cikkíró
    Szerintem amúgy nagyon jó film, de csak moziban. egyedül nézve akármilyen tv-n akármilyen házimozirendszerrel akármilyen HD minőségben is elég fos lehet. mondjuk aki egy kézikamerás film kézikamerával felvett verzióját szedi le és aztán rinyál hogy nem tetszik neki, az meg is érdemli.
  • neoG
    #3
    ez a film egy rakás %*"%"+!!!nem tudom letölteni a megszokott torrentről!!!!
    ki az a beteg aki ilyen filmet egyáltalán kitalál
  • Vorpal
    #2
    nevetséges volt - nem is sokat beszélünk róla
  • GVG
    #1
    a véleményem: