14
  • Nfsmindig
    #14
    Fingom sincs én noki-ás vok!!!
  • Csabee
    #13
    Sziasztok!
    Egy sürgős kérdésem lenne, nagyon örülnék ha tudnátok segíteni.
    Az u900-on lévő szövegkezelő program ,ami tud pdf-et és word dokumentumot beolvasni, ugyanolyan jól és egyszerűen kezelhető mint az U600-on?
  • csuszi
    #12
    a., a telefonba kötöttél bele, akkor áll a mondatom, előbb gondolkozz aztán írj.
    a monitorom ennyi képpontos: 786432(1024x768) mégis tudja a 32milliót, mert persze senki se arra gondol hogy egyszerre jeleníti meg.
    b., a mondatba kötsz bele. akkor igazad van...de nem hiszem hogy ezt tetted volna;)
  • csuszi
    #11
    baszki ki mondta hogy egyszerre jeleníti meg. előbb talán gondolkozz...
  • LCO
    #10
    És egy képpont hányféle színárnyalatot tud?
  • m4G1c
    #9
    "maximális felbontása 240 x 320 képpont és egyszerre legfeljebb 16 millió színárnyalat megjelenítésére képes. "
    minimális felbontás mennyi? :)
    akárhogy osztom-szorzom, 240x320 az 76 800, és nem 16 700 000. szóval egyszerre max. 76 800 színárnyalat megjelenítésére képes. 217 frame alatt azért eljuthat a 16 millióig
  • Tinman #8
    Ez az egyik fő baj az egész világgal... a kinézet a lényeg.
    Már akinek, akkor is széllel szemben megyek :-)
  • grebber
    #7
    N82 kinézetre nekem egyátalán nem tetszik tehát marad G600 de csak gondolatban mivel 75 ezret még ha gazdag lennék se adnék telefonra.
  • Tinman #6
    N82 egyszinten van vele.
    Tudásban meg karikákat ver rá... nagyon komoly és nagy karikákat.
  • grebber
    #5
    Hát nemtudom mikor fogja már valameliyk telo überelni a G600 5megapixeles képét.
  • Tinman #4
    Szép szép, de xart se tud. Ennyi pénzért olyan smartphone-t veszel, ami az alsógatyád vonalkódját is leolvassa ^^
  • juzosch
    #3
    Már a 700as is gyönyörű volt, de ez még fokozza is:P És sokat is tud. Ha most vennék telefont tuti egy Ultra Edition Samsung lenne:P
  • Godefroy
    #2
    Pedig próbáld csak ki a Samsungot.
    Én 10 év Nokia után döntöttem mellette (D900) és nem bántam meg.
    Főlega kijelzője tetszett meg, tűéles részletgazdag képével.
    Sokkal többet nyújt, a Nokia valahogy elaludt a vezető szerepében.
  • eaposztrof
    #1
    ezidaig eszembe nem jutott volna samsung keszulekekhez nyulni, de ennek a design-ja es az a touchpad, nagyon csabito. valoszinunek tartom hogy a magyar atlag felhasznalo nem fog az elkovetkezo 2 even belul ezzel a zsebeben szaladgalni.