10
  • snek58
    #10
    Sziasztok szeretnék a figyelmetekbe ajánlani 1 most nyílt vonatokkal foglakkozó oldalt nagy részben képek vannak fent de hírek és egyéb csemegéket :)Is találsz
    Itt a kink: Mavactions
  • bakagaijin
    #9
    Visszamenőlegesen lehet keresni itt: Airliners. Fotósok nyomják fel folyamatosan a különféle reptereken készült fotókat, és lehet rendszám alapján is keresni. Ha valaki türelmes akkor simán vissza tudja követni a konkrét gép milyen program szerint repült.
  • Kraptor
    #8
    Ez elég jó:

    http://www.flightview.com/

    mondjuk sajna csak amerikai járatokat lehet nyomonkövetni, de elég jó információt ad. Nemzetközi járatok is vannak amik Amerikába tartanak/jönnek.
  • Skynet85
    #7
    Ebbe ne menünj bele, de muatass már kerest igazolást és beosztást ehhez az álltalad megitélt éhbérhez, jah, hogy takarítónő keres ennyit értem...

    Aztán nézzünk meg egy jegyvizsgáló vagy mozdonyvezető kereset igazolást vagy akár egy kasszáskisasszonyét, ők szerintem nem egészen ezt a pénzt kapják... és ha még is annyi más opció járúl még emellé hagy ne emlitsem, hogy körbe turnézom az országot és 0 HUF-ba van.

    Akik tényleg többet érdemelnének a kocsivizsgálok és a lakatosok, nah de most sem ők lázadtak...
  • arrakistor
    #6
    havi 80ezerér én is nagyívben sz*rnék bele a vasutasok helyébe hogy mi mikor merre halad...vagy éppen áll.. ez éppen az éhbér és a minimálbér közt van a félúttól sokkal lejjebb.
  • mumpic
    #5
    Azért van a menetrend, hogy legyen mihez késni. :)
  • Cat #4
    A menetrendhez igazítottat simán meg lehetne csinálni, csak tök értelmetlen: a magyar vonatok sosem ott vannak, ahol lenniük kellene. A MÁV a késéseket szinte soha nem közli, vagy ha igen, akkor is erősen csúsztat.
  • kernerster
    #3
    LOL
  • FoodLFG
    #2
    Mo-n sem lenne probléma hogy nem valósidejű, hiszen a magyar vonatok többnyire úgyis csak egy helyben állnak. ^^v
  • Turmoil
    #1
    Ha ezt megcsinálná a MÁV-ra, azért béke-Nobel járna:)