24
LocalCooling
  • DemonX
    #24
    http://mover.blog.hu/2008/02/10/localcooling_a_hiszekenyseg_vamszedoi
  • Cat 02 #23
    Annyi fa elégetésével nyert energia gondolom ^^
  • RoR zsozso
    #22
    Nekem számolja a kikapcsolvát is!!! Felraktam és egy napra rá (anélkül h. be lett volna kapcsolva) ment egy kilowattot
  • RoR zsozso
    #21
    Nekem fenn van de ku*ára nem értem h. lehet megmenteni fát stb-t azzal h. kevesebb áramot használok Ez nem papír h. fából állítják elő
  • dogfish
    #20
    150watt alapjaraton, lett belole 89 :)

    itt tartok 3 nap utan:

    0.3263 trees
    2.9550 gals
    6.1536 kwh

    csak az update nem megy, nem csatlakozik az accounthoz, de ez legyen a legkisebb baj :)
  • nandorb
    #19
    es mi az a Gals a proginal???
  • Borgi
    #18
    én ilyen vagyok :/
    de már funt a cucc


    :C
  • ch13
    #17
    Lehet,(sőt biztos) hogy későn válaszolok, mert most találtam a topic-ot be lehet állitani, hogy ha fut egy progi akkor ne kapcsolja ki a gépet....(pl.:torrent)
  • Attila8805
    #16
    Amúgy tök jó lenne a progi ha működne közben a letöltés mert nekem hetekig megy a gép kikapcsolás nélkül és lehetne vele spórolni de én csak a monitor kikapcsolást tudom használni.
  • n3whous3
    #15
    Nabazz ez a gáz. Sokan tényleg bekapcsolva hagyják ezért, közben meg lehet, hogy kikapcsolnák egyébként...
  • Cat 02 #14
    Nekem 110 és ezzel a vmivel 100 :)
    de sztem tök felesleges az egész, mert csomóan direkt bekapcsovla hagyják h elsők legyenek és akkor meg mi értelme
  • Attila8805
    #13
    Nekem is csak 110watt
  • Cat 02 #12
    alaphelyzetben alig fogyasztok
  • Cat 02 #11
  • Attila8805
    #10
    Már megmentettem 0.001 fát
  • madass
    #9
    nekem xp vel meg tft monitorral müködött vistával meg laptoppal nem megy
  • Pepsi Twist
    #8
    nyilván...
  • Attila8805
    #7
    Hali mindenki.
    Leszedtem a progit és két kérdésem lenne.
    1.Ha beállítom hogy egy bizonyos idő után álljon le a vinchester pörgése akkor ha megya letöltés akkor az megáll?
    2.Ha beállítom hogy egy bizonyos idő után hibernálja a gépet a letöltés megáll?
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Máté94
    #6
    Nem változiik semmi csak be lehet állítani a monitor mikor kapcsoljon ki meg ilyenek.Ki kell próbálni:)
  • Cat 02 #5
    1ébként nekem nagyon sanszos h sokan direkt bekapcsolva hagyják a gépet h benne legyenek a toplistában akkor meg az egész nem ér semmit :)
  • Cat 02 #4
    De teljesítény szempontjából.
    Pl játékoknál, vagy csak irodai munkát csinálsz ?
  • Máté94
    #3
    2 napja használom.Kevesebbet fogyasztok:D
  • Cat 02 #2
    Hát ez a mennyi fát mentettél meg dolog...

    1ébként van bármi változás a gépben ?
  • Máté94
    #1
    Mindenki szeretné,hogy a számítógépe keveset foggysszon akár egy két kattintással.A LocalCooling egy kis egyszerű program amivel szabályozni lehet az áram fogysztást.A főoldalról ingyen lelehet tölteni a programot.