15
Warpfire - A pokol semmi ahhoz képest amikkel a csillagok közt találkozhatsz!
  • ChaosTeam
    #15
    úgy fest az egész Warpfire játék megszűnt.
  • Bal0924
    #14
    Az angol se működik?
  • ChaosTeam
    #13
    Nah meglett a "nagy update" -> megszűnt a warpfire.hu, a továbbiakban a com-on lehet angol nyelven játszani mindenkinek. Van ugyan külön magyar "chat", bár nem tudom ez mit fog segíteni azoknak, akik nem tudnak angolul, így a küldetéseket se biztos, hogy teljesíteni tudják majd.
  • ChaosTeam
    #12
    "Hamarosan" talán 1 éven belül lesz egy új update, elég nagy update lesz, sokminden változni fog.
  • ChaosTeam
    #11
    Bekerült egy Update, szerintem jobb lett az oldal tőle - bár az új lények nem kellenének ilyen formában, ahogy most vannak....
  • akyyy
    #10
    monjduk az is igaz, ha témát nyitok 10 percet rászánok legalább arra hogy összegyüjtsek valami infot, vagy itt legyek az esetleges félreértések elkerülése végett
  • Pheel
    #9
    Na! Így kellett volna kezdeni! :-)
  • ChaosTeam
    #8
    Nem néztem erre, mert más dolgom is volt, nem csak egész nap itt a fórumon ülni.

    Reklám? Lehet, tele van a fórum hasonló oldalak témáival ( Travian, Ogame, Bitefight, stb stb.) csak én nem nyithatok ilyen témát vagy mi?

    Azért írtam csak ennyit, hogy hátha van itt olyan, aki az angol vagy német verzióján már játszik egy ideje, azzal tudatom, hogy elindult magyarul is.

    A játék amúgy egy Űrhajós-lövöldözős játék, Flash alapú játéktérrel.

    Aki szereti az űrhajós játékokat, az próbálja ki!
  • Pheel
    #7
    Akkor is gyanús volt. Tipikus reklámos kezdés. Odavág valami jól hangzó szólamot meg egy webcímet. Ráadásul azóta sem nézett erre. De jó, mondjuk nem reklám.
  • akyyy
    #6
    hát kb ugyanaz, csak a warpfire-t magyarították halottam már sokat róla
  • Pheel
    #5
    Azt tuti nem ő csinálta. És ezt? ;-)
  • akyyy
    #4
    ennyi erővel ez is
  • Pheel
    #3
    Úgynevezett reklám...
  • trogerzsiger
    #2
    ebben mit kell csinálni?
  • ChaosTeam
    #1
    Elindult a Warpfire nevű GameForge játék Magyar változata!

    www.warpfire.hu