14
  • sparrow35
    #14
    Hali! Nos én ma délelőtt próbáltam ki és nekem nagyon tetszik, az előző két részt is próbáltam, csak akkor mindig épp mással játszottam, és nem kötöttek le így azokhoz nem tudok igazán viszonyítani, bár mindegyik tetszett, valószínű ez lesz az első amit végig is játszok (ha csak nem jön valami meg jobb)
  • nyx
    #13
    http://pc.ign.com/index/release.html

    majd meglássuk pcre mikor jön :)
  • Balumann
    #12
    attól még nem realisztikus :)
  • bertino
    #11
    jaja, sosem játszottam vele
  • vsoma
    #10
    Mindennek nagyon levették a tömegét, többet között ezért nem élethű.
    Szerinted ha az életben egy méteres sziklába ütköznél, akkor mi történne? Hát biztos nem az, hogy a szikla kicsit összetöri a kocsidat, és elrepül ötven méterre. Az egész teljesen árkád (ettől függetlenül jó).
  • sziklaszirt
    #9
    Bertino te biztos nem játszottál ezzel a játékkal
    Nagyon kevés játékban verhetők szét ennyire a kocsik,és a törések nagy része is hiteles
  • Skeez
    #8
    Nekem is kedvenc mind a két rész.
    Ha valamelyikőtöknek van kedve online multiban nyomulni az elsővel, benne vagyok.
  • bertino
    #7
    "...az élethű fizika..."

    ezt jobb lett volna kihagyni belőle azért
  • bertino
    #6
  • asysoft
    #5
    Ha nem XNA-ben fejlesztették (márpedig nem), sokat érnek vele:)
    Amúgy #2-vel egyetértek: ha ezt is az elődje árán adják ki nálunk, várjuk szeretettel:)
  • chronos75
    #4
    sokat jáccottam vele xbox360-on, nagyon kellemes időtöltés :)

    az a legkevesebb, hogy kiadják pc-re is, hiszen - ha jól tudom - az xna tud build xbox meg build pc kódot is.. a 2. gombot csak egy évvel később nyomták meg :)
  • Juszufka
    #3
    Hát ez nagyon érdekes lesz, lévén az ultimate carnage egy flatout 2 átirat xbox-ra, minimális grafikai tuninggal, hogy kihasználja a lehetőségeket.

    http://youtube.com/watch?v=14WUion0N2g

    Én ebből a videóból azt vettem le, hogy a pályákat is csak egy az egyben átrakták flatout 2-ből.
  • NEOreg3
    #2
    nem sokkal több mint a Flatout 2, asszem a grafikát pumpolták fel csak, meg megnövelték az egyszerre pályán lévő autók számát

    de ha ez is 2000 ft lesz, akkor várjuk:)
  • Requiem88
    #1
    a kettőt is imádtam, most is tolom ^^ remélem nem lesz nagy gépigénye