84
This is Vegas - a kaszinós GTA
  • blackgamer
    #44
    ez ilyen minigémes játék lesz állítólag, Larry klónnak tűnik nem GTA-nak
  • Carlos HUN
    #43
  • Carlos HUN
    #42

  • PrisonMan
    #41
    Bár a mi játékunkat sem kell félteni! Új képek érkeztek, egyszerűen fantasztikusak!



  • PrisonMan
    #40
    Kicsi.

    Lesz ellenfele bőven a játéknak: bejelntették PC-re a GTA IV-t, Godfather 2 február környékén jön, Mafia 2 is 2009-ben, 2 Days to Vegas is 2009 eleje felé. Hasonló típusú játékok. Majd meglátjuk
  • Prince23
    #39


    talán bannernak?
  • Prince23
    #38
    E3 trailer
  • Carlos HUN
    #37
    A kurva életbe pedig ezt vártam a legjobban :((( áhhhhhhhhhhhh......
  • PrisonMan
    #36
    Csúszás van: leghamarabb csak 2009-ben jelenik meg.
    http://www.gamekapocs.hu/hir/11698/This+is+Vegas+-+meg+dolgozni+kell+rajta
  • PrisonMan
    #35
    elvileg december végén. (ha nem lesz csúszás)
  • Gabor070
    #34
    persze PC-n
  • Gabor070
    #33
    hali! Mikor jelenik meg a játék?
  • PrisonMan
    #32
    Nagyon bejövős a gameplay Gamekapocs-on új képek vannak.
    Egy kis ízelítő:
    Gamekapocs This is Vegas galéria
  • Carlos HUN
    #31
    Isten hozott las vegasban las vegas hogy néz ki?
    csili villi ez nem gta klon és neis várjátok el töle ez egy las vegas game amit én nagyon várok mert végre valami uj a piacon :)
  • ldavid
    #30
    igaz, sorry, a gameplay feliratot nem láttam

    nekem azok a paranormális jelenségek nagyon nem tetszettek tánc közben xD
    meg úgy az egész szerintem túl csilli-villi
  • grebber
    #29
    27-esben is ugyanez a videó van!

    A táncolásra kiváncsi leszek!
  • ldavid
    #28
    gameplay - ennyi csicsát még nem láttam játékban
  • grebber
    #27
    Képek + Trailer
  • Carlos HUN
    #26
    Hát sajnos 2008-végén vagy 2009 elején fog kijönni addig elégé sok idő van még :(
  • Carlos HUN
    #25
    Igazad van hatlmas játék és én mint szerencsejáték és las vegas örült jobban várom mint gta4 et :P
  • PrisonMan
    #24
    Újabb cikk a gamekapocson! This is Vegas Előzetes
    Nagyon faja játék lesz! És nem egy buta kaszinós GTA-klón, mint azt páran már mondták. Cikkben részletesen ki van fejtve. Óriási bejárható terület lesz, szinte minden kaszinóba és házba be lehet majd menni! + Nagyjából mindent csinálhatunk amit igazából Las Vegasban lehet. A küldetés is 4 fő részből fog állni: bunyózás, bulizás, szerencsejáték és vezetés.
    Minden benne lesz ebben a játékban

  • Carlos HUN
    #23
    Elindult a honlap!

    http://vegas.midway.com
  • Carlos HUN
    #22
    Up!
  • PrisonMan
    #21
    Új gamekapocs hír: friss képek + HD minőségben a trailer!
    http://www.gamekapocs.hu/hir/10150/This+is+Vegas+-+friss+kepek+es+trailer
    Ízelítő a képekből:

  • haxoror
    #20
    trailerben 00:15 pisztoly, 00:18 kocsi?
  • PrisonMan
    #19
    Azért ne hidd, hogy csak pókerezésből és kaszinóból kasziba járkálás lesz a játékban.. 2008-ban.. Bár nekem GTA-kban a járkálás volt a kedvencem

    Gondolj csak bele, hogy a "jó fiúkat" kell majd megállítanunk, hogy Las Vegas ugyanolyan maradjon amilyen. Szerintem ezt nem pirospacsival fogjál eldönteni..
  • SuperCharger
    #18
    Ez nagyjából egy GTA lesz, csak az autózás meg a lövöldözés nélkül... döntse el ki-ki, mi marad a GTA-ból, ha ezeket kivesszük.
  • PrisonMan
    #17
    Megjelenésről info a gamekapocson, amit már linkeltetek: "a kaszinós GTA az idei év végén jelenik meg PC-re, PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra."

    De jóó. Még idén, és -szinte- minden platformon lehet majd játszani, de ami a lényeg, hogy jön PC-re!
    A képek marha jók. Ha itt minden kaszinóba külön külön be lehet majd menni ez lesz a világ leges legjobb játéka!
  • Carlos HUN
    #16
    "We are thrilled to be unveiling the first-ever videogame experience which allows players to live out their wildest Vegas fantasies," said Alan Patmore, studio head, Surreal. "Whether it's partying in the hottest night clubs, racing in underground circuits, testing your luck at the tables or getting into a barroom brawl, This is Vegas has it all."
  • Carlos HUN
    #15
    Amugy már sokan állitják hopgy a főhös Josh Duhamel re hasonlit a las vegas sorozatbol tuti van a játékknak köze hozzá! :D

    http://www.midway.com/rxpage/Game_ThisisVegas.html
  • Carlos HUN
    #14
    még azt remélem minden kaszinobaq belehesen menni meg mindhol játszhasál kurhasál xdXD

    ha ilyen lesz akkor nemis toom mekkora nagy game lesz:D
  • DJ Skyline
    #13
    nem rossz, észleltétek ezen a képen a csajt, aki a pólóját felhúzza? :D jó lesz ez a játék
  • ldavid
    #12
    6 új kép
  • trogerzsiger
    #11
    ja tényleg:D
  • AntiHero
    #10
    Remélem lehet majd poker versenyen is indulni:)
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Hm nem tűnik rossznak:))

    Megjelenésről van valami info? (2008 Q4 körül lehet gondolom)
  • Carlos HUN
    #8
    Ezt nagyon várjuk!!!

    sztem a las vegas sorozat ihlete afejlesztőket :)
  • kemszi2
    #7
    this is spartaaa....amúgy kiváncsileszek rá:)
  • DJ Skyline
    #6
    hát, képek meg a videó alapján nincs egy alja gfarikája, pláne a sok csili-vili effekt meg fény szerintem rátesz még pár lapáttal!
    +fav :)
  • zeli
    #5
    jó játéknak tűnik.GTA-kat amúgy is szeretem, s hogy ilyen szerencsejátékos feelingje van, lehet kipróbálom, ha megjelenik, s nem lesz nagy a gépigénye :)