84
This is Vegas - a kaszinós GTA
  • PrisonMan
    #1
    Ma jelentették be ezt a játékot.

    A történetről röviden:
    Egy gazdag és befolyásos fickó megelégelte, hogy Las Vegas a kaszinók, a maffia, a könnyűvérű csajok és az alkohol paradicsoma, ezért mindent megtesz, hogy megváltozzanak ott a dolgok, a város egy kedves, békés és családszerető hely legyen. Főszereplőként feladatunk bármi áron megakadályozni az úriember terveit, hiszen mindenki úgy ismeri Vegas-t, mint a Bűn Városa, és ez így is van rendjén.

    A történet alapján jó lesz, trailer bejövős, kép is gyönyörű. Elvileg jön Pc-re, Xbox-ra, és PS-re. Azt mondják, hogy hajaz a GTA-kra. Felkerült a várólistámra
    További info: http://www.gamekapocs.hu/hir/10084/This+is+Vegas+premier+-+a+kaszinos+GTA
    Trailer itt nézhető meg: http://ps3.ign.com/articles/849/849509p1.html
  • trogerzsiger
    #2
    hmmmm, most majd a rosszoldalon fogunk állni?
  • NEOreg3
    #3
    a GTA-kban mindig a rossz oldalon álltunk...
  • kulabácsi
    #4
    nekem pont megfelel az az oldal :D
  • zeli
    #5
    jó játéknak tűnik.GTA-kat amúgy is szeretem, s hogy ilyen szerencsejátékos feelingje van, lehet kipróbálom, ha megjelenik, s nem lesz nagy a gépigénye :)
  • DJ Skyline
    #6
    hát, képek meg a videó alapján nincs egy alja gfarikája, pláne a sok csili-vili effekt meg fény szerintem rátesz még pár lapáttal!
    +fav :)
  • kemszi2
    #7
    this is spartaaa....amúgy kiváncsileszek rá:)
  • Carlos HUN
    #8
    Ezt nagyon várjuk!!!

    sztem a las vegas sorozat ihlete afejlesztőket :)
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Hm nem tűnik rossznak:))

    Megjelenésről van valami info? (2008 Q4 körül lehet gondolom)
  • AntiHero
    #10
    Remélem lehet majd poker versenyen is indulni:)
  • trogerzsiger
    #11
    ja tényleg:D
  • ldavid
    #12
    6 új kép
  • DJ Skyline
    #13
    nem rossz, észleltétek ezen a képen a csajt, aki a pólóját felhúzza? :D jó lesz ez a játék
  • Carlos HUN
    #14
    még azt remélem minden kaszinobaq belehesen menni meg mindhol játszhasál kurhasál xdXD

    ha ilyen lesz akkor nemis toom mekkora nagy game lesz:D
  • Carlos HUN
    #15
    Amugy már sokan állitják hopgy a főhös Josh Duhamel re hasonlit a las vegas sorozatbol tuti van a játékknak köze hozzá! :D

    http://www.midway.com/rxpage/Game_ThisisVegas.html
  • Carlos HUN
    #16
    "We are thrilled to be unveiling the first-ever videogame experience which allows players to live out their wildest Vegas fantasies," said Alan Patmore, studio head, Surreal. "Whether it's partying in the hottest night clubs, racing in underground circuits, testing your luck at the tables or getting into a barroom brawl, This is Vegas has it all."
  • PrisonMan
    #17
    Megjelenésről info a gamekapocson, amit már linkeltetek: "a kaszinós GTA az idei év végén jelenik meg PC-re, PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra."

    De jóó. Még idén, és -szinte- minden platformon lehet majd játszani, de ami a lényeg, hogy jön PC-re!
    A képek marha jók. Ha itt minden kaszinóba külön külön be lehet majd menni ez lesz a világ leges legjobb játéka!
  • SuperCharger
    #18
    Ez nagyjából egy GTA lesz, csak az autózás meg a lövöldözés nélkül... döntse el ki-ki, mi marad a GTA-ból, ha ezeket kivesszük.
  • PrisonMan
    #19
    Azért ne hidd, hogy csak pókerezésből és kaszinóból kasziba járkálás lesz a játékban.. 2008-ban.. Bár nekem GTA-kban a járkálás volt a kedvencem

    Gondolj csak bele, hogy a "jó fiúkat" kell majd megállítanunk, hogy Las Vegas ugyanolyan maradjon amilyen. Szerintem ezt nem pirospacsival fogjál eldönteni..
  • haxoror
    #20
    trailerben 00:15 pisztoly, 00:18 kocsi?
  • PrisonMan
    #21
    Új gamekapocs hír: friss képek + HD minőségben a trailer!
    http://www.gamekapocs.hu/hir/10150/This+is+Vegas+-+friss+kepek+es+trailer
    Ízelítő a képekből:

  • Carlos HUN
    #22
    Up!
  • Carlos HUN
    #23
    Elindult a honlap!

    http://vegas.midway.com
  • PrisonMan
    #24
    Újabb cikk a gamekapocson! This is Vegas Előzetes
    Nagyon faja játék lesz! És nem egy buta kaszinós GTA-klón, mint azt páran már mondták. Cikkben részletesen ki van fejtve. Óriási bejárható terület lesz, szinte minden kaszinóba és házba be lehet majd menni! + Nagyjából mindent csinálhatunk amit igazából Las Vegasban lehet. A küldetés is 4 fő részből fog állni: bunyózás, bulizás, szerencsejáték és vezetés.
    Minden benne lesz ebben a játékban

  • Carlos HUN
    #25
    Igazad van hatlmas játék és én mint szerencsejáték és las vegas örült jobban várom mint gta4 et :P
  • Carlos HUN
    #26
    Hát sajnos 2008-végén vagy 2009 elején fog kijönni addig elégé sok idő van még :(
  • grebber
    #27
    Képek + Trailer
  • ldavid
    #28
    gameplay - ennyi csicsát még nem láttam játékban
  • grebber
    #29
    27-esben is ugyanez a videó van!

    A táncolásra kiváncsi leszek!
  • ldavid
    #30
    igaz, sorry, a gameplay feliratot nem láttam

    nekem azok a paranormális jelenségek nagyon nem tetszettek tánc közben xD
    meg úgy az egész szerintem túl csilli-villi
  • Carlos HUN
    #31
    Isten hozott las vegasban las vegas hogy néz ki?
    csili villi ez nem gta klon és neis várjátok el töle ez egy las vegas game amit én nagyon várok mert végre valami uj a piacon :)
  • PrisonMan
    #32
    Nagyon bejövős a gameplay Gamekapocs-on új képek vannak.
    Egy kis ízelítő:
    Gamekapocs This is Vegas galéria
  • Gabor070
    #33
    hali! Mikor jelenik meg a játék?
  • Gabor070
    #34
    persze PC-n
  • PrisonMan
    #35
    elvileg december végén. (ha nem lesz csúszás)
  • PrisonMan
    #36
    Csúszás van: leghamarabb csak 2009-ben jelenik meg.
    http://www.gamekapocs.hu/hir/11698/This+is+Vegas+-+meg+dolgozni+kell+rajta
  • Carlos HUN
    #37
    A kurva életbe pedig ezt vártam a legjobban :((( áhhhhhhhhhhhh......
  • Prince23
    #38
    E3 trailer
  • Prince23
    #39


    talán bannernak?
  • PrisonMan
    #40
    Kicsi.

    Lesz ellenfele bőven a játéknak: bejelntették PC-re a GTA IV-t, Godfather 2 február környékén jön, Mafia 2 is 2009-ben, 2 Days to Vegas is 2009 eleje felé. Hasonló típusú játékok. Majd meglátjuk