22
ijji játékok.
  • bercyke16
    #22
    Sziasztok.51-es vagyok a GunZon,és szeretnék ilyen G-coinsos cuccokat.Csk ahhoz kell G-conins.Akinek van bankkártyája,vagy valami PayPalos izéje az szóljon,mert nekem sajnos nincs.nekem csak 10 G-coins kell,ami 1 dollár.
    Valami adok cserébe.Torrent meghívó,Acc...stb.
    Köszönöm előre is.Éljen a GunZ The Duel.
  • overlocker
    #21
    lesz valami kwonho utánzat??
  • romi8 #20
    Luminary <3
  • PeeTeR
    #19
    DC 4eva :D
  • Gibor
    #18
    hát nemtom én a falnál simén csinálom meg akárhol bár ugy négyzetbe ahogy a videóban mutatja még nem próbáltam...
  • Cat 02 #17
    butterfly a legnehezebb, ha azt tudom az összes megy szinte
    itt 1 tutorial

    bár vannak kemény mozágsok, pl valra kard, shoti, lövés, vissza kard és megint beleütsz a falba
  • Gibor
    #16
    a legegyszerübb az... még énse nagyon tok mást meg a neveket se tom egyedül a butterfly-t jegyeztem meg... mondjuk nem nehéz...
  • Cat 02 #15
    Butterfly-t sose tudtam :D
    jön az ellen, védekezés, megüt, összegyűlik az a xar, azt rácsapok ^^
  • Gibor
    #14
    nekem bejön... most alakítottunk egy clant egykét ismerőssel nemrégen azt tanitgat nekem egy gyerek kardal trükköket... mosmtár tudok butterfylt.... meg még egykét jó dolgot...
  • Cat 02 #13
    GunZ-zal toltam internationalene, de ott elég lagos volt meg pár hacker csak úgy törölte a karikat ... votl egy 26 osom talán
    Ijji-sen 24 esem van, meg volt 1 fun kari ami már 14 es :D de fennt sincs már a gépen a game
  • Benny04
    #12
    oké, várok holnapig, és ha holnap se jön a mail, akkor majd megpróbálom, amit mondtál!
    köszi :)
  • Gibor
    #11
    próbálj meg egy másik email kliensel beregelni.
  • Benny04
    #10
    én is azzal játszanák, ha küldenék már azt a visszaigazoló e-mailt :@
  • Fabio Capello
    #9
    DriftCity
  • Gibor
    #8
    nemhiszem, mivel ez sok játékot foglal egybe, meg a sok játékból 2-nek van topikja. szerintem nicsn értelme bezárni... amugy ki játszik vlameikkel? én pl Drift City meg GunZ-al játszom.
  • madass
    #7
    akkor ezt is csukják?
  • tigeroo
    #6
    gunbound a legjobb..
  • Cat 02 #5
    én nyitottam is ijji-s gunz topicot amit bezártak :S
  • Gibor
    #4
    Igen a GunZ-nak meg a Drift Citynek van topikja... de pl a Gunz topikja teljesen meghalt nemtom hány éve...
  • Gibor
    #3
    Játékai weboldala:
    Kártya és tábla játékok:
    Rounders Poker
    Royal Chess
    GoStop

    Puzzle játékok

    Akció és sport játékok:
    GunZ
    Gunbound
    Soldier Front
    Pocket Masters
    Drift City
    Luminary

    És soksok minigame
  • Cat 02 #2
    Mindnek van külön topicja, feleslege :)
  • Gibor
    #1
    Helo mindenkinek!

    Ez az ijji szó több játékot foglal össze, elösszöris a lényeg az hogy mind MMO játék és ingyenes, hát egy kisseb bemutató hogy mien játékaik vannak:

    Gunz:





    Drift City:




    Luminary:




    Ez most csak egy rövid bemutató volt... persze több játékuk is van csak gyors akartam lenni és csak ezekről találtam képeket :P