17
Jade Empire 2
  • rotator
    #17
    Már ugye attól függően, milyen karakterrel toltad végig, és a végén mit választottál! :P

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert akár te is meghalhattál a végén, lol!
  • _Atti_
    #16
    ja csak már ez is az EAt gyarapitja majd asszem ugyhogy sok jót nemkell várni:/
  • Super Saiyan
    #15
    én nem tudom, csak ugy mondtam :D
  • Super Saiyan
    #14
    a special edition jó?
  • Atkamon
    #13
    Nem tudom én úgy vagyok vele, hogy minek második rész egy olyan játéknak, aminek tökéletesen befejeződött a története...
    Amúgy az hülyeség hogy midnenki meghalt... igazából a rosszak haltak meg, meg egy főszereplő.
    Kicsit erőltetettnek tartom hogy egy ilyen játéknak második része legyen.
  • Sir Quno Jedi
    #12
    Assemi, de az Aurora Engine-jükkel is jó játékokat készítenek mások! (lásd. Witcher)
  • Rage47
    #11
    jaja :) nagyon jó játékokat készítenek
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Én szívesen látom ezt is. Jobb a több BioWare cucc, mint a kevés! :D
  • gyuri12
    #9
    nekem sem tetszett az 1.
    szerintem is a mass effecttel foglalkozzanak.
  • Sephi
    #8
    Jade Empire gyenge volt. Inkább foglakozzanak a Mass Effect 2-vel :D
  • Seth
    #7
    de komoly.
    a szereplők, vagy úgy az egész bolygó kihalt?
  • Super Saiyan
    #6
    csak mindeki meghalt
  • Seth
    #5
    Mert mi volt az 1. vége?Nem láttam. Megsemmisült a világ vagy mi? Ha nem ,akkor meg nincs gond ^^
  • Beni521
    #4
    úgyhogy nem a történetet folytatják hanem lesz egy új történet :D
  • Atkamon
    #3
    Nemá:/ Hogy lehet egy olyan történetnek mint a Jade Empire-nek 2. része?
  • Beni521
    #2
    bocs az utolsó mondatok PC-re vonatkoznak, elnéztem, lényeg h jön (vszínűleg) a Jade Empire 2
  • Beni521
    #1
    Sziasztok! Dean Takahashin, a MercuryNews bloggere szerint a BioWare kezei alatt formálódik a Jade Empire 2, mely egyelőre csak az Xbox 360-as platformra készül, s hamarosan megérkezik közénk. Mint általában, most sincs hivatalos megerősítés nyugalmunk megőrzése céljából, de az említett úriember korábban több hasonló információt jutatott ki a netre, melyek végül beigazolódtak. Tehát okunk van a bizakodásra - még ha a PC-s átirat sorsa kérdőjelekkel is van övezve. Forrás