18
Hogyan kell Mobilon könyvet olvasni? Samsung G800
  • xujiu
    #18
    még1x Word-ben nem olvas. TXT-ben csak rövidd szöveget. PDF-ben olvas az tuti.
  • xujiu
    #17
    Na mind1, már megtaláltam a megoldást. Samsung G800 tud könyvet olvasni. G800-nak van PDF, TXT olvasó képessége. TXT-ben csak rövidebb szövegben tud olvasni. De PDF-ben bármilyen hosszut is tud olvasni, még a képeket is mutatja a PDF-ben. Szal képrgényeket is tud. Fogod a G800, USB-vel összekötöd a géppel, és Samsung pc studio 3-mal tedd rá a PDF szöveget a egyébb-be, és kész. Ennyi. SEmmi márt nem kell csinálni.
    köszi mindenkinek! jo sok viccet összehordtatok.
  • w77d
    #16
    ha megtanítod XD
  • Borgi
    #15
    hirtelen azt olvastam hogy: "Samsung g800 tud könyvet olvasni?" >:C
  • PeeTeR
    #14
    en is meg nagyon sokan meg azt szeretnek ha egy kerdesnek nem nyitnatok teljesen feleslegesen topicot foleg ugy hogy van nagyok sok mobilos topic ahol ezt meg tudtad volna kerdezni. raadasul ha mar arra rajottel hogyan kell topicot nyitni akkor az is mehetne hogyan kell keresni. mert ugye nem egy bonyolult dolog az sem.

    szvsz: closetopic de nagyongyorsan
  • w77d
    #13
    nem tudom, szerintem túl kevés betű fér ki egy kijelzőre egyszerre, sokkal gyakrabban kell lapozni, ami egy nagyobb olvasmány esetében nem a legjobb!
  • PrasCo
    #12
    Nem tudom, mit kell szopatni a népet, én pl. megszokott dolog, hogy PDA-n olvasok esténként. A MEK-en fent vagy egy nagy rakás kitűnő (és kevésbé kitűnő...) könyv, nem kell érte még könyvtárba sem menni, sem kölcsönzési idővel szarakodni. Azonkívül, ha elutazol, rohadtul nem mindegy, hogy egy PDA van nálad hét megányi olvasnivalóval, vagy mondjuk nyolc vaskos kötet.
  • ldavid
    #11
    és ha nincs meg csak digitális formában, és kinyomtatni sok lenne?
    azonkívül a mobil, mp4 lejátszó, stb. kicsi és akorhová elviheted zsebben is
  • w77d
    #10
    de minek mobilon könyvet olvasni??? vagy már ciki a nyomtatott könyv??
  • ldavid
    #9
    PDF-et is nyitnia kell, de szvsz HTML-ben a legjobb
  • trogerzsiger
    #8
    hát te hülye vagy.
  • w77d
    #7
    na az a szarabbik eset XD
  • zoolee
    #6
    És ha nem törik el a teló, de elcsúszik és leesik róla?
  • Shortstop
    #5
    háború és béke extended edition :D
  • Shortstop
    #4
    átrakod doc kiterjesztésbe és azokat asszem már kezeli. legalábbis az enyém igen.
  • w77d
    #3
    könyvet rakni mobilra: megfogod, leteszed az asztalra és lapjával ráhelyezed a könyvet úgy, hogy a geometriai középpontját érje

    könyvet olvasni mobilon: na ez már neccesebb, mive a súlyod alatt a mobil könnyen összetörhet! de óvatosan meg lehet oldani XD

    bocs, nem hagyhattam ki :D
  • DJ RX7
    #2
    Túl nagy az a könyv? :P
  • xujiu
    #1
    Sziasztok!
    Samsung G800 mobilom van. Mobilon szeretnék könyvet olvasni. De nem tudom hogyan kell rárakni. Ha egyáltalán lehet persze. Ha valaki tudja a megoldást, az irjön plzz!!!
    Köszönöm