174
Nokia 5310
  • szuts36
    #174
    Lorant999
    ez nagyon érdekelne engem is :D
  • killecske
    #173
    Engem is!
  • Ic3 m4n
    #172
    érdekelne
  • Lorant999
    #171
    Üdv!
    Használtam vettem 1(vagy2...)éve ezt a telót!
    Nagyon meg vagyok vele elégedve!
    a kipróbáltam a Software Updatet,nem talált újat(10.10 van).
    Újratelepítettem mert lassú volt és hát azt kell hogy mondjam sokkal gyorsabb lett!
    Csak angolt rakott rá.
    De megcsináltam a sorozatszám-át írással hogy magyart telepítsen rá.:D
    Szóval most magyar,gyors 10.10-es Symbian van rajta!
    Akit érdekel a dolog az írjon ide!(Garinak lőttek ha megcsinálod!!!!)
    Üdv!
  • mustang08
    #170
    A java 1 mb-s korlátot nem lehet úgy kijátszani, hogy átírod MIDP-1-re?
    A sony ericsson F305-nél bejött, igaz az 512-nél korlátoz.
  • zoliii
    #169
    Frimware frissítéssel nem lehet kijátszani, a korlátozást?
    Ilyen hülyeséget, hogy korlátozzák 1MB-ig a Java programokat/játékokat!
    Szerencsére nekem SE telóm van! :D
  • Dj Tommy
    #168
    Sok S40-es telefonnál van ez:
    http://www.forum.nokia.com/Devices/Device_specifications/5310_XpressMusic/
    Maximum JAR Size: 1 MB
  • zoliii
    #167
    az miért van hogy 1 MB-nál nagyobb méretű játék nem megy? Mert nekem a játék közben adat hibát ír(t) ki legyen ez Pl egy Gameloft-os játék.
    Ötlet? :)
  • szilard12
    #166
    Van egy NOKIA 5130 Xpress Music, aminek elvesztetem a memoriakártya kódját. Valahogy ki lehetne szedni belőle???
    Előre is köszi
  • Doog
    #165
    Hali!
    Valaki nem tudja microSD-t hogyan lehet feltörni?
    Lefissítettem a telót és a kártya lezárt. :S
    Nincs kedve kidobni megint ezreket 4 gigás karira. :/
  • Bence94
    #164
    üdv! valaki tudja mit változtat a 10.10-es firmware ?
  • Ic3 m4n
    #163
    vegyél minihanfalat
  • k9000
    #162
    Sziasztok. Most vettem énis ilyen telefont,Háát nem igazán vagyok megelégedve a hangjával. Szerintem egy kicsit lehetne hangosabb. Nincs valakinek tippje hogyan tudnék hangerőt növelni?
  • zoliii
    #161
    Ingyen témák, hátterek, csengőhangok mobilokra! Csak reggelni kell hozzá!
  • penna5
    #160
    ÁÁÁ valaki lécci segítsen hogy tudok letölteni nokia 5310-re témát,mert egyszerűen nem megy.Vagy ahhoz pluszba le kell tölteni vmi programot?
    Köszike
  • peterjoe1992
    #159
    valaki a zedgén kívül nem tudna mondani hogy honnan tudok leszedni programokat???előre is kősz
  • Ic3 m4n
    #158
    shet
  • Tomi613
    #157
    5310-ről nem lehet játékot küldeni.
  • Ic3 m4n
    #156
    Nem tudjátok hogy kell 5310esről játékot küldeni másoknak?
    Nekem sehogy sem engedi :(
  • ncr
    #155
    Hello,épp vettem fel a zenerögzítővel amikor közben kaptam egy sms-t,a felvevés leállt,kiírta hogy hiba a hangrendszerben,és azóta is azt írja ki ha fel akarok venni.Minden más működik amúgy,ja és nokia xpress music telóról van szó.Tudna valaki segíteni vagy hogy hol lehetne még utánajárni szervizen kívűl?Előre is köszi,üdv!
  • Seat
    #154
    Sziasztok!

    Nem rezeg a 5310 nokiám, már ki-be kapcsoltam, a rezgés természetesen be van állítva rajta, mit tudok csinálni vele?
    Van rajta gari,de nincs meg a papírja, így eltudom vinni még gariban, ott ahol vettem?
    Segítsetek, köszi!
  • szabi34
    #153
    Sziasztok
    Vettem egy ilyen telefont:)
    Adtak hozzá egy 2gb-os memória kártyát és az a bajom hogy a kártya kér 1 jelszót...már próbálgattam a default jelszavakat de nem enged be(12345, 0000, 000000 stb.)
    Ha valaki tudja hogy hogy tudnám megváltoztatni a jelszót vagy törölni az légyszi írjon.
  • R620 as
    #152
    srácok segitség kellene,gondom a következő:frissiteni akartam a telón a szoftvert és telepités közben elmozdult az USB a telefon nem kapcsol be azóta, kérném segitsen valaki.
  • zoliii
    #151
    Én tavaly November végén vettem meg a telót a problémám a következő ha rá rakok egy gameloft-os játék ki írja azt hogy adat hiba.
    Miért van ez?
  • Divizio88
    #150
    mobile9.com mindekinek ajanlani tudom...
    van itt minden ...
  • Bygest
    #149
    Hali!
    Valaki adjon nekem egy linket honnan tudok letölteni MAGYAR nyelvű szoftvert és lehetőleg valami újat, vagy segítsetek.
    előre is köszi
  • Jeti2
    #148
    Sziasztok!
    Ha belemegyek h saját tételek--> memóriakártya hogy tudok ezen belül a fotók albumba tenni képeket? mert mikor akarom, akkor azt írja ki, hogy nem helyezhető át az eredeti mappába.
  • Tomi613
    #147
    T-mobil-os firmware: 09.42
    Független firmware: 10.10
  • floraa
    #146
    nekem megrepedt a képernyője. mem tudjátok h ijen műanyagot lehet e venni hozá h lecserélhessem?
  • marko952
    #145
    Nekem még nem fagyott le a teló valszeg azért mert újabb szoftver van rajta.3 hónapos T-mobilos és sok cucc van rajta de minden a memória kártyán.
  • heringer
    #144
    üdv
    T-mobilos telón mlyik a legujabb szoftver?
  • SakuraAlchemist
    #143
    Huh. Tegnap majdnem kivágtam az ablakon a telóm. Pedig miután magától összekarcolódott, megfogadtam hogy jobban fogok rá vigyázni. Eléggé idegesítő az a karc rajta.. csak tudnám, hogy került oda -_-"
    Nah szóval. Bekapcsoltam a telefonom, minden jólment. Lezártam a billentyűzetet. Hívott a bnőm, és nem írt ki semmit, a háttérképvédőt adta be. Csak a csengőhangból tudtam megállapítani, hogy hívnak. Kikapcsoltam. Utána nézegettem a menüket, ott is egy csomószor lefagyott. Váltottam témát is, hátha attól fagy le, mert régebben néha-néha lefagyott a letöltött témáimtól. Úgylátszik nem nagyon bírja ez a teló a témákat, vagy nemtom. Na akkor is lefagyott. Próbáltam a memóriakártyáról pár dolgot a gépre menteni, több-kevesebb sikerrel, ugyanis ahányszor a telefon lefagyott, a gépbe se működött az USB. Még szerencse, hogy amikor lefagyott, a be-,kikapcsológombbal újra tudtam indítani a telefont, és nem kellett levenni a hátulját, mert az lehetetlen -_-"
    Aztán formáztam a memóriakártyát. Most meg működik rendesen a telefon... De nemtudom mi baja volt. Nemigaz hogy a témákkal szarakszik>.< Pedig volt vagy 100 tökjó animés témám... Hát ezvan^^
    Nektek mennek a letöltött témák?-.-
  • fook
    #142
    na akkor még egyszer :)miért van az hogy a telefon magától elkezdi lejátszani a zenét biz. időközönként?
  • TLOTR
    #141
    Ja bocs mégse azt hittem ez az 5130-as topic:D
  • TLOTR
    #140
    Sziasztok, szerintem jó kis telefon ez tud mindent ami csak kell, de azt szeretném megkérdezni h az ovi contacts gyári programnak miért nem engedélyezi a galéria hozzáférést azt tudja valaki?
  • sambauer
    #139
    sziasztok!
    ez a telefon kizárólag 4gb-ig bővíthető ?
  • fook
    #138
    hellosztok :) nem tudjátok miért fagy meg állandóan a teló , ill miért indul el automatikusan a zene ?:O:)
  • Tomi613
    #137
    Sms a belső memóriátol függ! Nekem 1800-nál tar a bejövö és akkor még hozzá a töbi.
  • cicai
    #136
    hány sms-t tud tárolni?:O mmint a fogadott meg elküldöttekből mennyit?
  • marko952
    #135
    azt szeretném kérdezni hogy ha nyomogatom a telót akkor a billentyű világitás mért alszik el?