10
  • nikita00733
    #10
    Csak azért hasonlítják az x-aktákhoz, mert az egyik rendezője (Kim Manners) a supernatural-nál van.
  • Falatka2003
    #9
    Ezt hogy érted, h jöhetne már? 01.31.-én volt, 02.02-ére már simán elérhető.

    Itt nézz utána :)
  • RatHunt3r
    #8
    hát szó ami szó, ahogy meghallottam a magyar szinkront kb 2 másodperc sem kellett ahhoz felálljak a tv elől...
    mellesleg nem értem hogy hogy a francba jön ez az x-aktákhoz, k*rvára semmi köze a 2nek egymáshoz, részemről mindkettőt szeretem, de teljesen más kategória
  • Rykov
    #7
    Kac-kac :D
  • ZeemanX
    #6
    Ez milyen hozzaszolas volt ma'....
  • freemanone
    #5
    "Amerikában Supernatural, itthon mindenki csak Odaátként emlegeti "

    Már az első mondattól hánynom kell... Odaát??! Mien elcseszett nyomorék fordította ezt le? Tény, hogy ez nem az SG hibája, de hogy mért kell nekik is mindíg általánosítani az 1 jó kérdés... Mindenki... A másik meg az hogy a magyar szinkronja istentelenül szar az eredeti hanghoz képest. Ez a sorozat azon ritka szinkronizált csodák közé tartozik amik eredeti hangal csodásak viszont szinkronnal szemétbe való. BTW: Jöhetne már az S03E09...
  • stargatelost
    #4
    hmm...ez a cikk most úgy mondja, mintha ez lenne az egyetlen sorozat, ami megsínyli a sztrájkot és csonka lesz....
    most komolyan...szinte az összes sorozattal ugyanez történik, nem csak a Supnattal...
  • Norberto91
    #3
    Fogjátok be! Ez a legjobb sorozat! elmehettek ti a p*csá -ba az X aktával az egy szenny.. ennyi
  • Rykov
    #2
    Ez az egész sorozat a nyomába sem érhet az X-aktáknak. Bűn Mulderékhez hasonlítani. :D
  • bobi64
    #1
    na emiatt is rivok egy vödörre valót. nincs is ennél nagyobb tragédia, hogy ezt a sok misztikus baromságot nem tudják megtoldani még pár résszel. gáz az egész.