16
Point & click kalandjáték
  • BlackShadow
    #16
    már nem emlékszem, de én ezt használtam
  • pala49
    #15
    a kriptában a tikos ajtót nem tudom kinyitni ui. Leonardo a faragás elött áll és az embereket eltakarja. van valakinek tippje mi a megoldás?
  • BlackShadow
    #14
    finished. annyira nem kötött le így a felénél leszedtem egy végigjátszást h felgyorsítsam a dolgot. sok helyen hibás a felirat és sok helyen a hangok össze vissza vannak - vagy éppen hiányoznak :) a graf tetszetős, a story se rossz.. de engem annyira nem győzött meg
  • BlackShadow
    #13
    tegnap este kipróbáltam egy fél órácskát.. eddig bejön :) nagyon tetszik a megjelenése! bár zavar h itt is mindig meglehet kérdezni uazt a dolgot :\ jobban szeretem mikor ha megbeszéltem vmilyen témát akkor azt már elszürkíti/kitörli
    nomeg a naplónál is jó lenne ha írna vmi oldalszámot, v egyszerűen csak villogna a nyíl, h van új bejegyzés :)
  • Seth
    #12
    Na vélemények??
  • BlackShadow
    #11
    már zakatol is lefel..izé a postásbácsi gyün errefele

    addig is dracula 3!
  • Seth
    #10
    Remélem angolul van, nem németül, franciául,tlhIngan Hol-ul
  • MerlinW
    #9
    Murder In The Abbey-PROCYON
  • zzeN
    #8
    pár új kép, nemsokára jön
  • BlackShadow
    #7
    pont most néztem hardwireden :) az ilyen rajzolt kalandtól mindig a régi szép idők jutnak eszembe.. monkey island 3 .. bestestestest :D
  • immovable
    #6
    jónak tűnik
  • Borgi
    #5
    pojtenklik
  • k3nGu
    #4
    jó lenne, de illetékes kéne
    2 kép:

  • precision
    #3
    a fő és alcímet nem kellene megcserélni?
  • Pepsi Twist
    #2
    valami kép vagy esetleg hivatalos oldal?
  • k3nGu
    #1
    Kézzel rajzolt grafikával felvértezett point&click kalandjáték érkezik a német Crimson Cow-tól. A középkorban egy ódon apátságban misztikus gyilkosságok történnek, erre válaszként az egyház Leonardo főinkvizítort (az az a játékost) és segédjét, Brunot küldik az ügy kivizsgálására. Megjelenés idén.

    Bocsi, de felcseréltem a címet, vki átírná?:)