45
  • GErYkE83
    #45
    Tegnap néztem meg a filmet. Nem kaptam levegőt, egyszerűen hihetetlen volt!!!
    Ilyen jól már rég éreztem magam moziban, csak kár hogy hamar vége lett!
    5. részt a népnek!!! KELL :D Végre újra gyerek lehettem+! Köszönöm Stallone!
  • Risu Führer
    #44
    hát basszus ledöbbentem.ez a film igen jó.a sztori, a jelenetek, az akció.minden.sztem jó hogy nem az egész az akcióra épült mert most már nem állná sztem meg a helyét egy Rambo 2 vagy 3 féle akciófolyam.bár a kritikusok mind a 2 és a hármat lehúzták de nekem mind a 4 epizód kibaszottul kurvára nagyon tetszett.bár azért a vége...vazz beszarás
  • Magnum PI
    #43
    Miután megnéztem a film, felhívott a haverom hogy milyen volt ,de nehogy spoilert mondjak. Mondok neki: bazdki ez a Rambo, itt nincs spoiler. Rambo megy és megöl mindenkit. Ebben az évben nem tudom hogy fog-e film ennyire kellemes 1,5 órát adni. Csak leültem, és átmentem alfába, és néztem a filmet. Hihetetlen volt.
  • Gauge
    #42
    Én tegnap láttam és nekem is kibaszottul tetszett bár a stori elég gyenge volt. Ettől függettlenül ezermilliószorszer elvezetesebb mint az AvP2.

    Kár, hogy ilyen rövid lett és meg egy normális helikortert sem lő Rambo...ebből látszik, hogy változnak az idők :)
  • Skeez
    #41
    Tán inkább egyszerre forgatták a két filmet.
    Csak a Rocky előbb került mozikba.
  • antgecc
    #40
    Nah tegnap megnéztem én is a filmet. A sztori végtelenül egyszerű és fantáziátlan: probléma adódik, rambót megkérik oldaja meg, rambó megy megoldja.

    De! Ebben a filmben tökre nem ez volt a lényeg, hanem az, hogy milyen is a háború és a halál. Hogy milyen érzés olyan helyen élni és harcolni. És a film ezt hihetetlenül visszaadta. Borzongtam, izgultam, gyűlöltem és majd kiugrottam a bőrőmből örömömben, mikor Rambo nekilátott a darának. A fegyverek nem olyan menő hangon durrogtak, mint egy vagány akciófilmben, hanem valósághűen, petárda hangon csattanva sültek el. Olyan hangosan, hogy érezni lehetett az erejüket.

    Azt, hogy mi miért történik úgy ahogy Burmában, a filmből nem derült ki, mert mint mondtam, egyáltalán nem ez volt a lényeg (sztem). Hanem az, hogy milyen borzalmas egy emberi halál, plána ha ilyen kegyetlenül következik be.

    Nem akarom túllihegni, nem vagyok filmkritikus is író, de ez a film iszonyat jó volt. Ahogy öcsémnek is, nekem is ez volt életem legjobb mozis élménye és talán az egyik legjobb film is, amit láttam.
  • silentb
    #39
    Én sem vagyok az a moziba járós tipus (inkabb kivárom a tékát) de ezt nem hagyhattam ki és megnéztem "nagy vásznon" :)
    Szerintem is marha jó lett....pontosan erre számítottam, hihetetlen látványos jelenetek voltak benne az tuti.
    John Rambo: Fantasztikus látvány, szokásos Rambos sztori

    ui: csak ajánlani tudom :)
  • ddt500
    #38
    Na ma megnéztem a filmet. Pontosan azt kaptam amit vártam. Fatalytik, brutalytik minden mennyiségben!Marha jó volt! Tetszett!
  • Glutamin
    #37
    Az nem botox hanem növekedési hormon. Sztem egyébként meg Sly annyira megörült a Rocky-ban elért formájának (fizikum), hogy gyorsan leforgatták a Rambót is amíg össze nem szakad:D

    Ez a Julie Benz barna hajjal már egészen komolyan néz ki. Sokkal jobb mint a szőke változat. Bár tény, hogy a Dexterben a szerepe sem a férfifaló volt.
  • Pluskast
    #36
    Az 5. rész mikor jön? 15 év múlva? Rambó a nyugdíjas házban kinyírja az öregeket mert nem kapta meg a reggeli barack kompótját
  • Kmarha
    #35
    hihetetlen.. mire nem képes a film.. még aki egyébbként el sem menne moziba, erre az is elmegy :D

    Már én is várom, hogy megrohanhassam a jegypénztárt! :D
  • LoCk
    #34
    Eddig igen jó kritikát kapott.
    http://imdb.com/title/tt0462499/
  • neoG
    #33
    gondoltam besegítek magamtól:)
  • Sir Quno Jedi
    #32
    Mindenki vegyen 2-3 jegyet fejenként, hogy támogassuk a veterán rambók szeretet otthonát!
  • storm86
    #31
    erre megyunk mad :D
  • narumon
    #30
    Hát ezt én is eredeti mozifeelingben fogom nyomni az tutter. Stallone megérdemli hogy támogassam némi forinttal :D
  • nirod
    #29
    én már fél éve nem voltam moziba, de ezt istenemre megnézem: Stallone FOREVER!!!
  • mad363
    #28
    oszt téged kikérdezet? :D
  • neoG
    #27
    már leírta,hogy kiszedték
  • Rena11
    #26
    hát mindannyian örülhetnénk ha így néznénk ki 60 évesen
    bár itt szerepet kapott a botox is :) de ki nem élne vele ha tehetné :)
    dúrva lenne így nézne ki a nagypapám
  • mad363
    #25
    és őt hol látod a képeken?
  • BiG G
    #24
    őróla vón' itten szó <3
  • BiG G
    #23
    lol'd kiszedték -.- pedig olyan szépvolt :o
  • rigidus
    #22
    > Ebben jól mutatott a felpumpált izomzatú Stallone géppisztollyal a kezében, hullottak benne az afgánok rendesen

    Vagy inkabb az oroszok, nem? Az afganok szovetsegesei voltak. Ebben a filmben mutatkozik meg egyebkent az USA igazi oldala, ahogy a 80-as, 90-es evekben tamogattak Afganisztant, bemutattak az orszag tortenelmebol egy szakaszt es azt, hogy az afganok BARMI aron megvedik a hazajukat (nem ugy mint a magyarok, ugye). Most pedig eleg korulnezni az usa media propaganda kornyeken, az afganok a rosszfiuk, irtani kell oket. Afganisztan az USA elsodleges heroin/opium beszallitoja.

    Erdekes egybeeses, hogy az invazio elott evekkel, honapokkal az Afganok folyamatosan csokkentettek az exportot az USA fele, a lerohanas utan pedig hirtelen helyreallt a "normalis" forgalom.
  • Hoz_Hun
    #21
    Az a szivaros kép nagyon ott van. Bazz, hatvan éves vagy sem nem kötnék bele.
  • Hoz_Hun
    #20
    Erre tényleg kiváncsi vagyok és várom.
  • pauly
    #19
    ???
  • gabr
    #18
    "A John Rambo február 7-i hazai premierjéig hátralévő pár napot..."

    Idióta!
  • Yurij
    #17
    Na ha lesz a mozikba megnézem,ha csak ezt is be nem tiltják mint a fürész 4-et.
    Már hallom a visszhangot hogy az erdös jelenetnél 2-3 millio szunyog halt meg és ez nem tesz jót az ifjuságnak mert eröszakra össztönzi öket a szegény rovarokkal szembe.
  • Yany
    #16
    Az a szivaros kép ba***tt jó...
  • mad363
    #15
    ja végülis a növi megteszi a hatását.bár több képet elnézve azért svarci is egész jól tartja magát : kép1
  • Seth
    #14
    Ezen milyen komoly arcát vág már :D
  • fflx
    #13
    Stallone azert nem esett ugy szet oregkorara, mint az a szegeny terminator :)
  • bertino
    #12
    birom az ilyen "behind the scene" képeket, ezek jok
  • Zedas
    #11
    Nyugodtan megnézhetitek, arra amit az ember elvárna kíváló. A sztori totál zéró (nem rossz, csak nincs, illetve a forgatókönyv valószínűleg elfér egy darab A4-es oldalon), viszont a bélfröcsi a trailerek alapján elvárt szintet hozza.

    Úgyhogy eksön rajongóknak kötelező.
  • saw123
    #10
    Hatalmas piros pont Stallonénak! nekem a 3 is bejött nagyon nem tudom miért húzzák le sok helyen.
    Stallonét a Blahára!
  • bandypappa
    #9
    http://www.sg.hu/kep/2008_01/0130rambo8th.jpg
    Elnézést, egy üzenetet hoztam az egyesült keresztény ligától: Jézus él!
  • GregSB
    #8
    MElyik képről beszélsz? Én egyiken se látok csajt :o
  • rigidus
    #7
    Az AVP Requiem buktaja utan inkabb megvarom a kritikat eloszor, addig nem adok ki erte egy petakot sem.
  • Magnificat
    #6
    ottleszünk haverral a premieren!!!! :D nem egy hatalmas filmet várok, hanem -t :D és ezt szerintem fogja is hozni :D