28
Száguldás a semmibe
  • Winamax
    #28
    Ha v.kinek megvan szinkronosan a 1971-es változat, kérem jelezze!!!
  • Willi Betz
    #27
    Barry Newman a legjobb!:)
  • SimaSuna #26
    ez természetes :)

    de ezt is jó volt megnézni :)
  • Bucser
    #25
    A 71-es jobb:)
  • SimaSuna #24
    Megtaláltam az 1997es RTLKlub-os változatot szinkronosan..

    nagyon nagy feeling volt végignézni.. :)




  • SimaSuna #23
    az AudioSlave klippjében van a filmből 1 kis részlet..azóta tetszik az a szám :D
  • Bucser
    #22
    Bár nem tudom mi köze az AudioSlavenek bármely filmhez is hisz az együttes maga 2001 óta van együtt míg az első film 71-es a másik 97-es...
  • Bucser
    #21
    mármint a 97-es verziót és nem az eredetit Barry Newmannel...
  • SimaSuna #20
    én azóta imádom a filmet :)
    meg az AudioSlave számát :D
  • Willi Betz
    #19
    Na ezt nem tudtam!
  • SimaSuna #18
    ezt cáfolom..RTL klubbon 5-6 éve szinkronosan leadták...
  • Willi Betz
    #17
    Nem jelent meg egyáltalán szinkronizáltan. Mozikban is feliratosan adták annak idején.
  • zoolee
    #16
    Ezt mondom, hogy ha az igazi challenger lett volna, akkor az a világ életben nem gyűrődne így fel, mert annak a karosszériája sokkal erősebb..
  • dav
    #15
    Mondjuk a Camaróból biztos kiszedték a motort és a váltót, meg minden felesleges cuccot. Így csak az üres karosszéria gyűrődött fel a dózerekre, az meg már hihető.
  • dav
    #14
    Miért lenne kamu a felgyűrődés? Pont az a jó ezekben a régi filmekben, hogy a kaszkadőrjeleneteket igazi autókkal csinálták. Nem volt még CGI :) Szóval itt egy igazi autó megy neki igazi buldózereknek. Valahol azt olvastam, hogy valójában nem egy Challengert törtek össze, hanem egy Chevy Camaro-t használtak az utolsó jelenetben. A Camarot egy drótkötéllel vontatták neki a dózereknek, előtte persze telenyomták robbanószerrel. Úgy számították, hogy a kocsi majd szépen átfordul a tolólapokon, ehelyett meglepetésre függőleges helyzetben állt meg.
  • zoolee
    #13
    Amúgy, a Petrochellit ki szereti?
  • zoolee
    #12
    Kedvenc filmem.kedvenc autóm.
    Akartam nyitni topikot, csak franc tudja hogy kibanolnak e a modik, mert már csak 2 büntipontom maradt:S

    És amúgy Kovalski a kocsit szállitja le.
    Nem valami mást.

    És alap hogy tetszett.
    Amúgy a végén ő azért nincs a kocsiba, mert ő David copperfield, és ez volt a nagy eltűntető só.
    És azért az monnyuk kamu, hogy így felgyűrődik a challenger..Azért az B széria elég kemény volt.
  • Csabesz6
    #11
    tudom, ezt csak ugy kimasoltam találomra guglibol:)
    szoval nem az én képzavarom:)
  • dav
    #10
    Ez téves infó, a Challenger ugyanis nem Kowalskié. Neki az a dolga, hogy leszállítsa a kocsikat az autókereskedésből a vevőhöz. Mondjuk ez a vevő csalódott lesz :)

    Amúgy nem rossz film.
  • SötétBarom
    #9
    Kib*szott nagy.
  • Csabesz6
    #8
    a mennybe:D
  • SimaSuna #7
    nagyon nagy film...a vége nagyon tetszik..
    csak tudnám h mikor belecsapódik a dózerokba..hová is tűnik..
  • SimaSuna #6
    akinek megvan szinkronosan az küldjön privit PLZ!!!

    AudioSlave - Show Me How To Live!!! :D
  • Seten
    #5

    Mindkettőt láttam, mindkettő tetszett. Bár a Viggo Mortensen-féle talán kicsit érdekesebb, pörgősebb, meghát ugye a vége.......

  • Csabesz6
    #4
    én pont fordítva...:D
    megszerzem a '97est is.bár nem hiszem hogy ezt lepipálná.
  • Csabesz6
    #3
    a főszerepben Petrocelli azaz Barry Newman

  • DJ Skyline
    #2
    én az 97'-est láttam, az sem rossz! megnézném a 71'-est is
  • Csabesz6
    #1
    Kowalski egy futárszolgálatnál dolgozik 1970-es Dodge Challengerével. Egy nap Coloradóból indul San Franciscóba és fogadást köt, hogy kevesebb, mint 15 óra alatt megteszi az utat. Innentől kezdve pedig semmi nem állíthatja meg...




    tegnap este néztem meg.nekem nagyon tetszett.de elég érdekes vége volt...
    ki látta már? ha igen tetszett/nem tetszett stb.