17
Pon és Zi avagy hódító képek
  • batmunkh
    #17
    ja ezek naggyon helyes kis képek/animációk/
  • Trisztin
    #16
    én meg egy ilyet találtam :) szerintem aranyos :) bár nem fogok vadászni rá a neten :)
  • batmunkh
    #15
    Történetük


    Pon és Zi két szerelmes kis aranyos rajzfilm karakter, akiket Jeff Thomas rajzolt meg.
    2004 utolsó néhány hónapjában kezdte el rajzolni Pont és Zit. A karekterek szürkék és névtelenek, akiket eröszakos, bizakodó, humoros helyzetekbe tesz.Amint az internetes galériát egyre többen látogatták, elhatározta, hogy fejleszti a karektereket. 2004 decemberében már képregényeket rajzolt.Úgy döntött egy színnel kijelöli mindegyik karaktert, és jellemvonásokat is kialakított nekik. A kék és sárga szín melett döntött. de még mindig nem volt nevük a karektereknek. Megállapította, hohy ezeknek a kis karaktereknek rövid és egyszerü névre lenne szükségük. A kéket elnevezte Zinek, de a sárgával báj bajban volt. Aztán az öccse tanácsolta a Pon nevet, ami müködött is.

  • batmunkh
    #14
    eGYES EMBEREKNEK BEJÖNNEK AZ ILYESFAJTA MŰVÉSZETI TELJESÍTMÉNYEK :D ÉN MONDJUK ODAVAGYOK AZ ILYEN KÉPEKÉRT.MEG RAJZOLÁS IS KÖZEL ÁLL HOZZÁM :)
  • gercse
    #13
    én ezt láttam egyszer, amikor zenét kerestem, nem rossz...
  • Brolly
    #12
    jajj, ezeket szeretem:) de magyarba nincs véletlenül, nem nagyon vok angolos:(
  • bracsek #11
  • batmunkh
    #10
    -.-
  • PíszLávJuniti
    #9
    salad finger stílus
  • Sephi
    #8
    Jézusom!! Mi ez a förtelem?
  • batmunkh
    #7
    KÉpek:
    kép1
    kép2
    kép3
    No holnap még folyatatom a képeket felrakdosni
  • batmunkh
    #6
    Mondjuk egy babafeelingű fiú és lány :D
  • batmunkh
    #5
    Ér hát
  • batmunkh
    #4
    Mert Pon és Zi .egy fiú és egy lány .Az ők kapcsolatáról szól ez a történet.
  • tugyiti
    #3
    Én ponzi rajongó vagyok az is ér?
  • whiskeyman
    #2
    és ezt miért a Fiúk, lányok, kapcsolatokba kellett?
  • batmunkh
    #1
    HEllo ide kérnénk Pon és Zi rajongókat :
    Kérésre feltehet képeket és képregényeket is :D