143
TV6
  • takibalint
    #143
    Ugyan finomabb formaban, de egyetertek.
  • Winz
    #142
    Kívánom hogy a Viasat elnöksége a közeljövőben kemoterápiai kezelésben részesüljenek,mert már annyi az áttétel a tüdejükben.
    Pöcs kivan hogy nem látom a jó meccseket ezek miatt.
    A UPC is kisz*phat !
  • takibalint
    #141
    Szolgaltatoank dobtam emailt mar tobb honapja a magyar nyelvu eurosport 2 miatt.

    Az kar, hogy nem les bovites. Ugylatszik, most raalltak a digitalisra.
  • banok
    #140
    tányéroson (UPC direct) egyhamar nem lesz bővítés.
  • theone91
    #139
    Szolgáltatónak dobj egy E-mail-t...
  • takibalint
    #138
    Meg mindig nincs TV6 UPC-n. Valaki tud infot mikor lesz? A tanyeros tv-n magyar Eurosport 2 sincs.
  • theone91
    #137
    Nézz át a "Comedy Central Hungary" topicba!
  • Attila8805
    #136
    NA tud már valaki az új sorozatokról vmit?
    PL My name is Earl, Family Guy?
  • theone91
    #135
    :) és megjelöli, hogy meddig van a vezetéknélküli vezetékes telefon hatótávolsága...:D
    na off over...:)
  • puma1
    #134
    XD :D:D Meg felvette a Csibészes ingjét is kávézni
  • Bulykin
    #133
    xD
  • theone91
    #132
    szőkekapitány azé' jóárasította a tányéros tv! :D:D
  • barca15
    #131
    köszi szépen a felvilágosítást. holnap elvielg már le tudom csekkolni.
  • puma1
    #130
    azért kicsit szégyen ez a UPC.Ien csatornákat betesz h NASAN(amerikai sportok mennek rajta,nem magyar kommentárral)Meg 1 JimJam mesecsatornát.TV6 meg sehol.gg...nc
  • Faterx
    #129
    Ok, mást tettem a helyére azért nem találtam:)
  • theone91
    #128
    a német rtl helyén nézted már?
  • Faterx
    #127
    Nálam meg ma eltünt (TK)
  • zoltan54
    #126
    Megtörtént a változás. Tv6. az RTL helyén, a II. csomagban.
  • zoltan54
    #125
    T-Kábel. Elvileg ma kerül be a rendes helyére.
  • Attila8805
    #124
    Thx!
    Szóval ősszel.
  • Japep
    #123
    Ez a T-Home?
  • theone91
    #122
    egy darabig nem valószínű...
  • AlieN911
    #121
    Az upc röl nem tudtok valamit? Lesz tv6
  • zoltan54
    #120
    "2.1.ÁSZF7.1.1.-7.1.3., 7.10., 7.12., 7.15., 7.16.és 9. mellékletének (2. pont) 2008. március 7-től hatályos változása értelmében a központi fejállomásról ellátott*szolgáltatási területeinken (az S17-es -) és a Digital II és III programcsomagban (az S37-es programhelyen) elosztásra kerül a TV6 műsora. A központi fejállomásról ellátott területeken az RTL kikerül a kínálatból. "
  • zoltan54
    #119
    " A csatorna műsorának gerincét a tavaszi és nyári időszakban még inkább a Viasat 3-on már leadott műsorok ismétlése adja ki. De a későbbiekben a csatorna olyan itthon eddig nem sugárzott, új műsorokkal fog jelentkezni mint a My Name is Earl vagy a Family Guy."
  • zoltan54
    #118
    Már Február 1.-től van Tv6. Digin és analógon is a C34 en. Elvileg Március 7-től lesz a II. csomagban az RTL helyén.
  • Bulykin
    #117
    nemtudni, nincs infó róla, vagy csak én nemtok:D
  • Attila8805
    #116
    Nem tudjátok hogy az új sorik mikor lesznek?
    family Guy meg My name is earl?
    My name is Earl-t már megnéztem az összeset de míg nem lesz új rész nézném magyarul:D
  • barca15
    #115
    asszem lemaradok a mai barca meccsről... pedig már a pár nap is megvolt a késésükre..
  • Japep
    #114
    Azért kössz...most tervezem beköttetni, mert csak a Diginél van magyar EU2, ami számomra elérhető... :S
  • theone91
    #113
    én nem vagyok biztos benne de sztem nincs...
  • Japep
    #112
    Nem tudjátok, hogy a DigiTV-nél tervben van-e a csatorna felvétele?
  • theone91
    #111
    érden is pár nap késéssel jött...
  • barca15
    #110
    III. kerületben II. programcsomagban elvileg ahogy a t-kábel honlapján olvastam kellene jönnie a TV6-nak március 1-jétől. Erről tud vki vmit,mert nekem eddig nem jelent meg a csatorna, német RTL-em meg még van. Vki ha ezzel kapcs. infót adna, megköszönném. sziasztok
  • zoltan54
    #109
    Felkerült a port.hu-ra a Tv6 műsora. Igaz a hír, hogy jövő héten Kedden és Szerdán már lesz Bl is élőben.

    Műsor
  • Bulykin
    #108
    értem...tenkjú XD
  • zoltan54
    #107
    Igen elvileg már jövőhéten lesz. Egy másik fórumon azt írták h Kedden 1 meccs a Viasat 3 on, a Tv6-on pedig kedden és szerdán is lesz 00:00 ig. Még nemtudni a jövőheti műsort. Amint tudni lehet majd kiderül. :)
  • Bulykin
    #106
    de madj a tv6-on lesz a BL is, nem??? és már asszem jövőhéten vagy utánna lesz forduló, szal már közvetítik is? tudja valaki:D?
  • theone91
    #105
  • zoltan54
    #104
    Ahogy mondták, a mai nap a T-Kábel Digitális szolgáltatásba is bekerült a Tv6.