604
  • II Rocky II
    #1
    Az írósztrájk miatt minden lassabban halad, ám a Dragon Ball filmváltozata körül zajlik az élet. A producerek bejelentették, hogy megtalálták a két főszereplőt a tervezett filmhez, melyet a Végső állomás rendezője, James Wong készít majd.

    A 20th Century Fox készíti a hazánkban is komoly botrányt kavart Dragon Ball című manga filmváltozatát. Az írósztrájk miatt a produkció nem nagyon halad előre, ám a stúdió addig sem tétlenkedik. Nemrég ugyanis leszerződtette a két főszereplőt majd életre keltő színészt a filmhez.

    A jó oldalon álló Songoku szerepében A láthatatlan címszereplője, Justin Chatwin harcolhat majd. A színész jelenleg a 87Eleven elnevezésű kaszkadőrcsapat segítségével próbálja magát formába hozni. A rossz oldal vezetője, Piccolo a hazánkban is ismert James Marsters lesz. A színész a Buffy, a vámpírok réme című klasszikusban már megcsillogtatta sötét oldalát, így neki nem nagyon kell felkészülni a szerepre.

    A direktori feladatokat a Végső állomás és Az egyetlen író-rendezője, James Wong vállalta el, a forgatás mától zajlik Mexikóban. A bemutató 2008 augusztusában esedékes.
  • II Rocky II
    #2
    gondoltam elkészítem eme nagyszerűnek ígérkező film topciját is hiszen nagy szükség van rá.
    Vélemény szerint 2008 legjobb filmjei közé fog tartozni a Dragon Ball,legalábbis a DB fanoknak bíztosan.Ha vki tud uj hírrel szolgálni, akkor bátran értesítsen minden kedves fórumozót aki erre téved.
  • leho94
    #3
    Jó a lokód(Y)
  • Brolly
    #4
    helyes!
  • Bucser
    #5
    "A 20th Century Fox készíti a hazánkban is komoly botrányt kavart Dragon Ball című manga filmváltozatát"

    Mármint botrányt az anime okzott és nem a manga:) A Manga el sem juott az országba.
  • NEOreg3
    #6
    vagy 3-4 rész eljutott az országba magyar nyelven, az első nekem meg is volt:)
  • Bucser
    #7
    De nem azt tiltották be:)
  • VRSDM
    #8
    további szereplők erre

    Bucser, nem értik... :P
  • NEOreg3
    #9
    én az utolsó mondatodat cáfoltam meg:)
  • Hedic
    #10
    kivancsi vok hogy milyen a film....de addig tudna valaki adni linket vagy valamit ahol le tudnám tölteni a Dragon ball z összes magyar részét??? vagy nem muszáj az összes onnan a 130 résztöl kellene!!! googleval már próbáltam de nem jártam sok sikerrel.tudna valki segiteni???? please please....!!!thx mindenkinek aki segit!!!
  • NEOreg3
    #11
    magyar szinkronnal csak addig található, amíg adták a TV-ben+videokazettán

    utána csak elvétve van pár szinkronos rész a Buu-s részeknél
  • Kanál
    #12
    roshi mekkora jóság lesz már
  • wege
    #13
    Az összes rész le van szinkronizálva!!
  • Rockynhooo
    #14
    nem hinném
  • Rage47
    #15
    sztem jobb lenne, ha CGI lenne
  • acsati
    #16
    kiváncsi leszek milyen lesz mikor Goku szupercsillagharcossá alakul :D remélem jól megcsinálják
  • Rockynhooo
    #17
    majd melírozzák a haját
  • II Rocky II
    #18
    meg a kűzdelmeket...a mai technikával egészen szuperul meglehet csinálni a különféle átalakulásokat, vmi über brutál jó jelenetekre számítok...:) Azért arra kíváncsi leszek,hogy összeolvadás lessz-e (pl.Vegita+Songoku=Vegeto).
    Vagy csak a Dragon Ball mese részei lessz filmesítve,vagypedig a zből is jön egy két szereplő.Bár szerintem csak az alap DB lessz.és ha tetszik a közönségnek akkor jövőre meg elkészítik a 2. részét a filmnek.
  • karajjj
    #19
    nekem úgy tűnik, hogy csak az alap DB-lesz, abba meg nemhiszem, hogy lesznek szupercsillagharcosok
  • acsati
    #20
    én is nagyon jo jelenetekre számitok remélem jo film lesz és nem rontják el ;)

    karajjj: lehet igazad van és csak alap db lesz. majd meglátjuk elsö trailernél :P
  • Bucser
    #21
    Ha a Főgonyosz Piccolo akkor alap DB...
  • acsati
    #22
    jaja
  • II Rocky II
    #23
    ezek szerint erre van a legnagyobbb esély..és ha bejön akkor jön a " DBZ" második rész.azért csak látunk majd egy-két kamehamehat:)))
  • endrow
    #24
    Ahogy elnézem érdekes szereposztása van. Songokut még egészen eltalálták, de ChiChi... Bulma viszont nagyon jó nő. Nemtom befestik-e a haját kékre.
  • Monoton
    #25
    zöldre
  • SLICK
    #26
    Na külön kiváncsi leszek, hogy mit hoznak ki ebből a filmből :D
  • Bucser
    #27
    Én arra, hogy milyen lesz Chow-Yun Fat Mutenroshiként:)
  • Pheaper
    #28
    http://imdb.com/title/tt1098327/
  • Seth
    #29
    Mi a gond ChiChi-vel? Megfelelő a szerepre, ellentétben Gokuval :D
    Amúgy írták hogy a csajoknak be lesz lőve a haja,színe, Gokunak viszont nem :D hülyén is nézne ki mondjuk
  • II Rocky II
    #30
    huha .megmondod mire gondolsz? mert nekem most ez nem rémlik. meg ki volna az a Roshi? :$
  • Kanál
    #31
    lál.
    zseniális teknős.
  • Monoton
    #32
    zseniális teknős
  • karajjj
    #33
    szégyeld el magadot, hogy nemtudod
  • II Rocky II
    #34
    Roshi volna zseniális teknős?:D nem tudtam én csak így ismertem (zseniális teknős).most elszégyeltem magam :)
  • endrow
    #35
    Oké, bocsi. Én emlékeztem rosszul :)
  • grebber
    #36
    Akár ő is lehetne egy szereplő

  • NEOreg3
    #37
    le van, de csak a töredéke jutott nyílvánosságra
  • InfectedMann
    #38
    A Buu saga -nál belehallgattam a szinkronba.
    Hát valami iszonyat borzalom.
    Én szénné röhögtem magamat annyira pocsék a szinkronhang választás és a szinészek hangjátéka meg az egész fordítás selejt úgy ahogy van.
    Éljen japán nyelv meg a dual audio :D

    Remélem nem gond, hogy elmondtam a véleményem :P
  • _Vegeta_
    #39
    Ez tetszik hogy Goku nevet sehol se tudjak normalisan leirni. :D ..Grr :D
    Egyebkent a tvsorozatos irosztrajnknak mikoze van a filmekhez? Vagy a filmirok is sztrajkolnak?
    #2: Szerintem Epp a fanok szemeben lesz okadek a film, de te tudod. :D
    #5: Eljutott, 16 "szám"-ot elt meg, 48 fejezetet hogy egeszen pontos legyek. Ezert nem volt sokaig manga idehaza, mert a Japanok aszontak ahol a Dragonball megbukik ott nem erdemes mangat kiadni. :P
    #14: Pedig le van, de ez nem a film topikja? :P
    #16: Semmien mert nemfog atalakulni, hisz a foellenseg a Demonkiraly lesz. :P
    #34: Mutenrósi vagy masneven Kame-sennin. Tehat Teknős remete. :P
  • InfectedMann
    #40
    Húúú... topicot tévesztettem