52
  • Su0my
    #12
    no comment ... xDD
  • Su0my
    #11
    :))


    én spec akármilyen számítástechnikai dologról szeretek olvasni, attól még, hogy a Mac OS és arra való programok jobban kézreállnak nekem, őrülnék, ha pl a windows is javulna, mert avval is soxor akad dolgom
  • tommyg
    #10
    nyugi már van vista sp1 rc crack, a végleges sp1 napján már lesz ahoz is crack
  • roliika
    #9
    Egy kernel 1-2 mega ez meg giga körüli. Remélem érzed a különbséget. :)
  • roliika
    #8
    Lehetne már valami ufo-s cikk. :D Arra jön a nép, én it tudok írni, nekik meg van reklám. :D

    A Nasa úgyis nemrég nyilatkozott a szerintük plazma alapú élet lehetőségeiről, és minő véletlen, pont vanna műhold felvételek amelyen hasonló dögök láthatók. :) Erről lehetne írni valamit. Vagy a nemrég lepottyant orosz UFO-ról.

    Egyébként a vista SP1-et nem javaslom azoknak akik illegálisan használják, mert a time ckacket és ál BIOS cracket elcseszik.
  • Aspirin
    #7
    egy.egy újab linuxos kernelmag körül nincs ekkora felhajtás, hogy nagyobb disztribek újabb verzióiról ne is beszéljünk, pedig azok nem javítócsomagok.
  • homeless
    #6
    Hagyd csak az a kínja, hogy nem apple hírekkel van tele az sg.
  • Lavigne
    #5
    valamit írni kell :D vagy zárnjanak be?! :D
  • Lavigne
    #4
    xp sp3-at szerintem a támogatás megszűnése előtt pár nappal adják majd ki, és csak kód szemét lesz benne, mert arra mennek, hogy addigra már úgyse érdekel senkit. a vista sp1 meg meg olyan mint maga a vista megjelenés :D sztem vicces :D
  • matt taylor
    #3
    Ennyi
  • Su0my
    #2
    Nem fogom minden egyes ilyen cikknél ostorozni 'szegény' SG.hu-t, de ezért a cikkért megint tök fölösleges volt pazarolni az áramot, azt eddig is tudtuk, hogy 1-2 hónapon belül jön a Vista SP1. Ha lenne valami konkrétum/pletyka.. na akkor talán megérte volna billentyűzetet ragadni waze..
  • ScarY MAN
    #1
    aha xD