6
Bluetooth szerver
  • John Cena
    #6
    Feljegyzésekbe lehet "SMS-t küldeni" fel jegyzésekbe be írod a mondani valót azt blutut Sony Ericsonon működik persze Látható-e a telefon vagy a párosítás
  • Schwarz
    #5
    Feltéve, hogy a láthatóság be van kapcsolva.
  • Denniske
    #4
    +fav
    engem is érdekel a téma!
  • kigyi
    #3
    Az természetes, hogy csak akkor ha elfogadja különben spam lenne amit meg én is utálok :D
    De a párosítás problémája megoldódni látszik az újabb telók már nagyrészt enélkül is hajlandóak kommunikálni.
  • autoszimulator
    #2
    Még a régi bluetoothos időkben, meg megtaláltam a suliban bárkit, de ahhoz, hogy bármit küldeni tudjak, egyáltalán hogy párosítsam magamhoz, kell az, hogy a másik fél elfogadja a felkérésem. Tehát reklámot csak úgy tudsz átnyomni, ha tudja hogy ez mi, és elfogadja.
  • kigyi
    #1
    Sziasztok, egy olyan problémával állok szemben ami úgytűnik meghaladja képességeimet.
    Inkább csak szórakozásból egy üzenetküldő bluetooth szervert szeretnék csinálni.
    Olyan eszközt találtam már ami képes egyidejűleg akár 20 eszköz kiszolgálására is, de azt még nem tudom, hogy mivel, milyen szofverrel valósítható meg az üzenetküldés automatikusan.
    Az ötlet alapja az üzenetküldő reklámtábla volt.
    Én is egy hasonlót szeretnék létrehozni, de nem profitszerzés csak egy publikus hotspot céljából (ingyenes apróhírdetések futnának rajta) és mellette persze internet elérhetőség az arra járóknak a reklámért cserébe.
    Egy darabig szemeztem a bluetooth-os sms küldéssel is, de erre utaló szakirodalmat nem találtam, hogy megvalósítható-e úgyhogy ezt elvetettem, pedig jól mutatna egy elektronikus üzenőfal a hotspot-nál.
    Szóval ebben a témában keresem a nálam értelmesebbek segítségét.
    Válaszaitokat előre is köszönöm!