13
  • PokerFace
    #13
    Szerintem az Emesés reklámok több jó poént tálaltak, Szőkééken néha már úgy éreztem, hogy csökken a színvonal.
  • Mr Gumby
    #12
    A Kisvakond az egyik kedvencem.
    Naggggyon durva darab. :)
  • beef
    #11
    Nekem is elég gyengéknek tünnek ezek a reklámok.
    Inkább csak erőlködés, nekem ez jön le belőle.
    Poénosnak nem poénos, abszurdnak meg gyenge.
    (ne üssetek, ez csak az én véleményem) :)
  • jefferson83
    #10
    Nekem ez tetszik, a többi kevésbé:

    Kukk
  • Andrews2007
    #9
    Félre ne értsd már. Én az ÖTLETES reklámokat szeretem mint pl. akár ez a Tetris reklám itt, de Badáréké főleg most a mobilos reklámjukra és internetes reklámukra gondolok számomra túljátszák s szerepüket benne kicsit túlerőltett lett. filmjeik sokkal jobban bejöttek pl hasutasok, helyfoglalás.
  • Kensin
    #8
    Helyesbítek: Ebből kéne egy jó kis filmet csinálniuk, nekik alatt a "kapitányékat" értettem.
  • winnie
    #7
    "Nekik kéne valami jó kis filmet,"

    ööö, csináltak bőven filmeket. badár eddig majd minden szőke andrás rendezte filmben játszott is szőkével - talán csak a Kiss Vakondban nem. (némelyik igazi magyat filmklasszikus)

    # Hasutasok (2007)
    # Zsiguli (2004)
    # Tündérdomb (2001)
    # Három (2000)
    # Helyfoglalás, avagy a mogyorók bejövetele (2000)
    # Boldog lovak (1995)
    # Citromdisznó (1993)
    # Európa kemping (1992)
    ... aka Europa Camping
    # Vattatyúk (1990)

    sőt, ezeken kívül ott van a többi szőke-szerepelte film, a roncsfilm vagy a nyugattól keletre.
  • Kensin
    #6
    Nekik kéne valami jó kis filmet, vagy sorozatot csinálniuk
  • HöfEE
    #5
    Uramatyám ezt komolyan mondod?? Ezek ÖTLETES reklámok és igenis az lenne a jó ha csak ehhez hasonlóak mennének a TV-ben. Vagy te neked jobban tetszenek a tamponreklámok, meg már a biopon mosóporról is mindenki tudja hogy az a legjobb...
  • Andrews2007
    #4
    Hogy frappáns legyek szerintem ez elág batár döntés volt. Pont az a reklám ami szánalmas de hát biztos a 'művészi emberek' szavaztak. :D :D
  • concrete
    #3
    vagy mégse?
    "Videó beszúrása
    A beszúrandó videó SRC címét kell a flash tagek közé tenni.

    " ????
  • concrete
    #2


    (na lol ... ilyet is lehet ?)
  • concrete
    #1
    ...best upc reklám evör ...

    "kapitány, ma nem hirteünk semmit? ... nem mert már mindent feltaláltam ..."
    ami amúgy rohadtul nem igaz, de kit érdekel, mert annyira erős a reklám hangulata ...