14
  • Roli
    #14
    Már a 350D-t nem sehonnan sem lehet újonnan beszerezni nyár körül? Akkor a 400D ára menne le arra szintre, mert láttam 350D-t most nemrég annyiért amennyiért annak idején az S2-st vesztegették.
  • Cat #13
    http://www.sg.hu/cikkek/57016/uj_canon_slr_ek_varhatok_januarban
  • aroncohen
    #12
    Kedves Gladiator, remélem tisztában vagy vele, hogy ez a Canon privát, kis kaliberű bejelentéssorozata volt.

    Várjuk csak ki szépen a PMA expót. Ott valószínűleg az 5D utódját (7D vagy %d mark II) mutatják be.

    Egyébként meg...semmilyen fejlesztést sem kell feltétlenül édeskevésnek titulálni, főleg, hogy egy olyan modellről van szó ami rengeteg embernek igenis nagyon-nagyon sokat jelent.

    U. i.: azért az igaz, hogy valami komolyabb bejelentést én is várok ;).
  • Gladiator
    #11
    DSLR részen ez édes kevés...
  • Thrawn
    #10
    Hardveres "újításként" ott van a 12,2 mp-s érzékelő, hogy az Isten rogyasztaná rájuk az eget. Vagy inkább azokra, akik ezt az egész őrületet generálják.
  • aDannyBoy
    #9
    idióta
  • wOlFbYTe
    #8
    "olvasóink" már hetek óta a kapcsolódó cikket várták, sejtve hogy a másfél éves ciklus miatt most volt esedékes a megfizethető kategóriájú DSLR modell vérfrissítése
  • Emmegki
    #7
    Olvasóink a Canon fizetett hirdetését láthatták.
  • intrex
    #6
    Igen nagy fejlődés a 400D-hez képest, hogy 14 bites lett a RAW formátuma.
    És nekem az is tetszik benne hogy végre tud folyamatos időzített felvételeket készíteni.
  • intrex
    #5
    Darth Sith:http://www.dpreview.com/news/0801/08012403canoneos450d.asp
  • Kovász
    #4
    Engem a Canon bridge gépe érdekelne, az IS5 utódja (már ha lesz ilyen). Néztem elég alapos teszteket, és sajnos a Panasonic (FZ18), ami alapvetően azért mégse egy fényképezőgép márka, szinte minden tekintetben jobb, mint a Canon gépe...:( Úgyhogy remélem, hogy összehoznak idén vmi jót (az obit pl. már lecserélhetnék, mert már az IS2 óta ugyanaz van, és kicsit eljárt már felette az idő).
  • Darth Sith
    #3
    lehet h beruházok egy 400D-re, bár kérdés h a 450D mennyivel fog többet tudni mint a 400D. Mert pl a mark3-ban a sok újítás közepedte elbaszták a focus-t és ha sorozat képet csinál az ember pl 9kép/sec akkor kb minden harmadiknál elcsúszik a fókusz és kissé idegesítő egy milli+ gépnél. Szval remélem ilyen alapszintü baklövéseket nem csináltak. Hardveresen lesz valami újítás a 400D-hez képest? szoftveresen?
  • fade2black
    #2
    350Dé nemigen. esetleg 400Dé.
  • Roli
    #1
    No úgy látom menni fog lefelé a 350D ára idén :))