11
Project Anderson
  • Chocho
    #11
    Látom, egy ideje halott a topic. Nos, én ma megvettem a játékot.

    Az első benyomásom az, hogy nem rossz cucc, noha grafika mániások és egyéb, nem-Cthulhu rajongók jobb, ha elkerülik. Nem nekik készült. Ja és a Vistan bugos, a fejezetválasztás nem megy magától ez van sajna. :(
  • _Atti_
    #10
    inkább irtak volna egy novellát vagy forgattak volna egy hosszabb filmet de ez kegyetlen rossz játék még akkoris ha pisti irta bélával
  • Fido4life
    #9
    neked se lesz hosszú életed az sg-n
  • ScarY MAN
    #7
    Best of SG...
  • el bruja
    #6
  • BBird
    #5
    A videó alapján én kérek elnézést, hogy témát mertem nyitni ennek a, ennek a, ennek a... ennek. :-)
  • BBird
    #4
    Lassan teljes a zűrzavar:

    PC Guru -n mintha lenne több infó, csak kicsit más címmel, képekkel, videóval, más fejlesztővel megjelölve:

    PC Guru - Robert D. Anderson & the Legacy of Cthulhu
  • BBird
    #3
    És ami mér érdekes számomra, hogy más is kaland játéknak írja. De ebből a képből kiindulva, még mindig inkább FPS -nek hiszem.

    Egyik német oldalról pedig ennyit tudtam kihámozni:
    - 15 pálya
    - 12 fegyver
    - 4 multi-pálya, 8 játékos részére
    - 1940 -ben játszódó HP story
  • BBird
    #2
    Egy kép, ami a játékból van:
  • BBird
    #1
    Akármennyire is próbál az ember információt keresni eme játékról, szinte sehol semmi.

    Ez egy H.P. Lovecraft világában játszódó FPS, bár a cdgalaxis kaland -nak írja.
    A fejlesztői pedig a Painkiller -ről ismert People Can Fly. Ami érdekes, hogy a honlapjukon sem találni róla információt (vagy én voltam láma).

    Viszont nem valószínű, hogy nagy durr lehet, ha ennyire nincs róla semmi hír, s a boltokban is 1990Ft körül lesz kapható, hamarosan. :-)