22
Megjelenés: január 25.
  • Zinaj
    #22
    Szia!
    Huzod hatra az egeret,amikor dobni akarod,kicsit elore tolod az egeret.Mintha lenduletet adnal neki.El fogja azonnal dobni.Peace
  • MORO67
    #21
    Sziasztok van egy kis problémám a 2008-as játékkal a 2007-est simán tudtam kezelni ezzel meg az a gondom hogy nem dobja el a darts-ot nemtudom hogy mi a gond de ugyan ugy csinálom mint a tavajit benyomva a bal egér gombot huzom lefele és egyszerüen mikor felengedem nem dobja el találkozott már valaki ijen gonddal ha igen irja meg a megoldást.Elöre is köszi
  • Zinaj
    #20
    Hm!Celzo kozepeig kb.Legkonyebb fokozatba jaccal!Egeret elore kell tolni amikor megall meg a gombot megnyomni.Pontossan oda kell celozni es oda dobja.jobb-bal-ra lehet kicsit varialni, h a szektor meik reszere dobja.
  • ORSULIKTAMAS
    #19
    Halljátok,én nem tudom ezt játszani.Hogy kell hogy ne teljes erőséggel dobjam el a nyilat.Mert ha csak egy kicsi erovel akarom dobni nem csinál semmit.Ti is a célzott pont alá céloztok?Segitsetek ,hogy kell dobni?
  • Zinaj
    #18
    Zsir!
    Kariert csinalom,elso kupa megvan!
    US az elso, most az UK Open-t tolom.11:1-re nyertem elso kort.Ott mar tobb Leg-et kell nyerni!Eleg jo game!
  • Djemba
    #17
    számítógépen gólf pff
  • Djemba
    #16
    nagyon jó a game
    carier mód
  • FafejTom
    #15
    Számítógépen Darts-ozni?pfff...ez a véleményem,még a golfot megértem,az drága sport,nem túl elérhető,na de darts-ozni mégiscsak a kricsmibe jó a haverokkal:)Azért nektek jó szórakozást hozzá...
  • Zinaj
    #14
    Kariert ki nyerte meg?
    En megnyertem 1 kupat, utanna vmi gyakorlast irt, de azt abba hagytam, es kezdhetem elorol a kupat?nem ertem:(
  • Zinaj
    #13
    Jaja jo a jatek!
    az elobb Barneveld-el csinaltam egy 9-est, del elott meg Taylor-al!
    Kariert ki kezdi el?
  • Zinaj
    #12
    Ma jelenik meg.En tegnap 22:30korul mar jatszottam vele :P
    p.m-be irok egy uzenetet nezd majd meg!
  • baaka
    #11
    bocs hogy két hsz be írom de adnátok egy linket ahonna letölthete a teljes verzioó
  • baaka
    #10
    Bocsi!(elöre is ha hülye kérdés) de ha jól értelmezem a kkor ma jelenik meg a teljes verzió?
  • ricsa008
    #9
    nekem is sikerült a 9es kiszáló 2x egymás után
    nagyon jól sikerült a játék szerintem
  • Zinaj
    #8
    9 nyilvas megvolt jelentem :P de sok a 11-es is
  • Zinaj
    #7
    12-13 nyilasakat csinalok neha :)
    meg 3:0-as gyozelmeket:P
  • ricsa008
    #6
    2008-01-2 PC Game ISOs PDC World Championship Darts 2008 (c) Oxygen Games SKIDROW 36x15 MB
  • Zinaj
    #5
    Ma ejjszaka mar ezzel fogok jatszani!!!Holnap jelenik meg mellesleg:P
  • Zinaj
    #4
    Te mar csak tudod...
    3 platform-ra lesz!Hala istennek PC-re is
  • Balintrial
    #3
    Darts...csak Wii-re van értelme sztem
  • ricsa008
    #2
    a 07es is nagyon jó volt ha már csak egy kicsit jobb lesz akkor biztos pár hétig lefog kötni idén is
  • Zinaj
    #1
    Végre elérkezett a várva várt pillanat!

    Egy nagyszerű sportjáték, amit nagyon sokan néznek a tv-ben az utóbbi időben, most voltak a vb-k is.
    Örömmel látom, hogy egy ilyen játékot elkészítettek, ami PC-re,PS2-re és Wii-re fog megjelenni január 25-én.

    Ízelítő videókat itt nézhettek: videók