18
  • Zpalee
    #18
    Valamit buheráltak rajta, nekem már nem megy, pedig eddig jó volt...
  • aDannyBoy
    #17
    sosem késő beszállni :)
    MS részvényárak 86-tól mostanáig

    86 augusztusában 1 cent volt egy részvény. Ha akkoriban egy évig gyűjtöttem volna a zsebpénzem veszek részvényeket és 2000-ben eladom (50 dolcsi/részvény), akkor szerintem most lenne egy nagy Bill Gates plakát aranykeretben a lakásom halljában (mert lenne neki olyanja) :)
  • peterxy
    #16
    jaja. én szivesen végigbuktam volna a reszvényesekkel az elmúlt 20 évet;)
  • arrakistor
    #15
    google microsoft még oké de mi az ördög az az iwiw??? és hogy lehet egyáltalán egy lapon szóba hozni az első két nagy névvel?

    ÉS 1általán ___MI A T*K*M AZ A WEB KETTŐ___ ????!!!!????!!!!

    csak nem valami gagyiflessekel körberakott izgőmozgó portálról beszélnek?
    valami gixertrixer.hu vagy idenekattincsmerezisegyujabbmarketingmenedzsmentgyorsanmegakarokgazdagodni.hu/joskapistabacsiweboldala_eztutijonezdmeg.swf ?
  • 5c0rp330n
    #14
    silverlight?
    ezaz microsoft, nehogy véletlenül legyen egy egységes szabvány! mit gondolnak ezek? törném el a kezét, aki kitalálta... bár nemtom mit idegeskedek, úgyis belebuknak, mint minden másba.
  • FoodLFG
    #13
    Tetszik a cikk stílusa az iwiw-vel kapcsolatban x)
    Engem nem nagyon zavarnak a problémák, mert nagyon ritkán használom. Akkor is max 5 percet.
    Más hasonló oldalon nem is vagyok fent. Felőlem meg is szűnhetne, nem nagyon érdekel :P

    A Microsoft próbálkozása viszont érdekes.
  • aDannyBoy
    #12
    azért nem ugyanaz a súlycsoport, remélem te is érzed
  • Cactus
    #11
    big thx!
  • Argathron
    #10
    Persze, hogy csak hatezer user-e van, amikor van magyar alternatíva is:)
    Playbar
  • Sanyix
    #9
    Egyértelmű hogy az iwiwesek spammelnek, nyilvánvaló. Sőt még a mailcímre is nyomják Kiss (randomkeresztnév) néven.
  • DJ Boss
    #8
    Thx. Working properly. ;)
  • Tpe
    #7
    Én az AdblockPlus kiegészítéssel tiltottam a következő oldalt:

    http://static.iwiw.net/common/css/1024.css

    És lőn megint teljes szélességű az iWiW! :) :D
  • DJ Boss
    #6
    Kiemelt cikkhez képest elég ... hát, hogy is mondjam, igénytelen "magyar" nyelvi megoldásokat találunk benne. Anti-kedves? Ügyes.
    Na mindegy.

    De hogy értelme is legyen a kommentnek: Firefox-ot használok, vki tudja, hogy tiltható az 1024 képpontos szélesség a CSSben?
  • Palinko
    #5
    lol :))) rég nevettem magamon ekkorát :D
  • Vorpal
    #4
    "na erre egyik barátnőm iwiwes esetét"

    ugye ezekután kár ilyen szójátékokat játszani
  • aDannyBoy
    #3
    vagy egyszerűen nincs szinkronban az adatbázis szerver és a levelező szerver rendszerideje :D
  • Palinko
    #2
    na erre egyik barátnőm iwiwes esetét tudom felhozni. persze spam küldés, és még hogyan? a levél pl 12:01 perckor lett küldve, és a felhasználó 12:00 kor lett törölve a rendszerből. az idő nem pontos de az egy percel azelőtti törlés mielőtt elküldte volna a spamet arra enged következtetni, hogy maga a közösségi portál küldte, nem akarom lejáratni de a 4 betűs nagyobb magyar küldte aminek 2 betűje ismétlődik és a 2 ismétlőbő betűből az egyik W a másik pedig I
  • Polemius
    #1
    "komolyabb funkcióbővítés sem történt"
    "beállt egy normál működésre"

    Azért ez így barokkos túlzás.
    A funkcióbővítés gyakorlatilag szinte csak olyan változtatásokra korlátozódott, melyek a normális használatát lassan teljesen ellehetetlenítik (kontaktok elrejtése, keresési fukciók csonkolása).
    Hiába a beharangozott nagy hw fejlesztés is, sokszor most sem működnek funkciók, vagy egyszerűen túl van terhelve az egész.

    Eközben meg ott van a rengeteg, belső üzenőrendszren küldött spam. Annyit nem tudnak megtenni, hogy aki ezeket meghívja azokat (is) töröljék a rendszerből. Gyorsan véget vetne a dolognak azt hiszem.