40
Vaku SonyEricssonhoz
  • Landor
    #40
    megengedem; te hívhatsz Istennek
  • Narxis
    #39
    Vezess minket Mester!
  • Pityp6ng #38
    képes lennél ilyen vakut csak a világítás miatt a zsebedben vagy a mobilodon hordani, esetleg úgy telefonálni?
  • Landor
    #37
    áhh..
    azóta már minden világos; megnéztem a hozzászólók életkorát ;D
  • Vlala #36
    Welcome to SG, Welcome to Hungary! :)
  • kakaoskalacs
    #35
    merttopiknyitasiszindromájavan
  • ocskoszilard
    #34
    de akkor se kell minden kis problémáért egy topikot nyitni... miért nem lehetett ezt megkérdezni vmelyik SE fórumban?
  • csgery
    #33
    És ezt pont egy geek mondja:D
    A vaku miatt 2x hamarabb merül le a telefonod, és semmi értelme nincs, mert ha nem megfleleő az optika, meg CCD akármilyen fény van akkor sem fogsz rendes képet csinálni... nem hiába van egyébként télleg vaku nélkül a telefon kamerája. Azért van úgy, mert mellette nem igazán érdemes, vagy nincs szükség vakura... szvsz.
  • djsenki
    #32
    Csatlakozom hozzád!
  • Landor
    #31
    fúú mennyi buta ember van itt
    meglátták a topikot durr bele osztani az észt :D:D:D:D
    szánalmas csőcselék :D
  • djsenki
    #30
    Szerintem te vagy ilyen szintű ez nem lehet annyira egyszerű kérdés mert a T-Mobile-ban sem tudtak választ adni.
  • djsenki
    #29
    Ehhez rázsó egyetemre van szükség! Nem fényképezéshez kell az a vaku hanem világításhoz. Arra vagyok kíváncsi hogy lehet-e vilgágításra használni annélkül hogy kameráznák.
  • ocskoszilard
    #28
    amúgy mellékesen megjegyezném, hogy nyitottak fórumot a se k800i telefonnak és a k810i topikra azt mondát, hogy nem kell minden telefonnak külön topik és így bezárták. na most én is ugyanezt mondom, hogy nem kell minden hülyének külön topicot nyitni, mert pl: nem tudom lezárni a billentyűzetet, vagy mondjuk miért rezeg a telefon hogyha hívnak? mert ez a topic is kb ilyen szintű...
  • Sadist
    #27
    Smirglivel ostoba dolog segget törölni.
  • Taranov
    #26
    :DDDD
  • Vlala #25
    És az nem lehet, hogy nem villogásra, mutogatásra kell neki, hanem egyszerűen fényképezni?
  • Sadist
    #24
    Ja és telefonnal fényképezni ősi román ja várjunk nem is, az egy másik. Aki vakus telefonnal akar villogni, az nem lehet sikeres ember. Igen, ez lesz az.
  • Sadist
    #23
    A flashdriveok most is csak adattárolásra képesek
  • Landor
    #22
  • Vlala #21
    Engem igen, ha az új futóművesre készült (4x98-as lyukkör)

    -------------------

    Kedves hozzászólók!
    Elég érdekes véleményeket olvasok.
    A mai mobiltelefonok, mint a SE K510I, igen szép felvételek készítésére alkalmasak, 2 Mp felbontásban, az egyetlen gyengéje a fényérzékenység.
    A Sony CyberSoht technológiája adta lehetőségét kihasználva igen szép sikerrel kombinálta a telefont a fényképezőgéppel.

    (Gondoljatok bele, régen a flashdrive-ok is csak adattárolásra voltak képesek, de nyúljatok be a zsebetekbe, hányótoknál van Mp3, Mp4 lejátszására képes kütyü?)

    Fórumozó-nyelven: Mi az anyámért kell szétrombolni egy topicot?

  • Sephi
    #20
    JAJ EMBER KÖNNYEKKEL RÖHÖGÖK :DDDDDDDDDDDD EZ RETTENETES!!!!
  • Narxis
    #19
    Én is én is én is kérek vakuut!Telefonnal akarok fényképezni!Az trendi és menő, úgyhogy hol kapok a Panasonic sxgz456-os telefonomhoz?
  • akyyy
    #18
    enyémbe nincs (6230:D), de muteréba van "vaku", de én sötétbe zseblámpának használom:)
  • Balumann
    #17
    K750i -ben nem vaku van, hanem csak 2 LED lámpa ("fotófény"). Közel sem ér annyit, mint egy vaku, inkább csak nagyon közelre (fényképezéskor)(,nekem is k750i -m van). Vegyél egy ledlámpát, és ha fényképezni akarsz tartsd a telefon mellé :-8
  • DJ RX7
    #16
    Telefonnal telefonálunk, fényképezővel fényképezünk.
  • szurop
    #15
    Ízé alufelni.
  • szurop
    #14
    Kispolszkira 19"-os alukerék érdekel? xD
  • Pheel
    #13
    "A telefonba épített vaku fényénél néha többre van szüksége; csatlakoztassa a vakut, és készítsen nagyszerű képeket, akár teljes sötétségben is."

    LOL! A nagyszerű képekhez kellene rendes optika és normális CCD is. Azt is lehet tartozékként venni? :-DDDD
  • Benc16
    #12
    szvsz, ne vakut vegyél, hanem egy másik telefont, amin van vaku, majdancsak jobban jösz ki vele, mint ha megvennéd a vakut.
  • Landor
    #11
  • kakaoskalacs
    #10
    telefon kell vegyé MOBILT... FÉNYKÉPEZÖGÉP KELL vegyél azt
    mobilbaágyazott fenykepezögép hobbyfotozasra alkalmas esetleg hogy ha latsz vmi érdekeset azt éppen 'lekapod"
  • ocskoszilard
    #9
    van 3 fajta fényképezős telefon: a sima kamerás, van ami kamera mellette fotófény(1 vagy több fehér LED) és van a vakus telefon. vakut lehet venni a telefonhoz, denem éri meg, mert sz*r a minősége az utángyártottnak, és amibe nem volt alapból fotófény vagy vaku, abba nem is lessz, a vakuból fotófényt nem lehet csinálni, és ez fordítva is igaz. remélem kielégítő a válasz...
  • Vlala #8
    De nehezen esett le... :)

    DjSenki: Erre gondolsz?
    Azt hiszem, ez csak vaku, tehát hosszabb ideig tartó világításra nem igazán alkalmas.
  • ocskoszilard
    #7
    de még hogy milyen láma kérdés
  • Attila889
    #6
    lehet telefonokhoz külön vakut venni?Ha igen W200i-hez is lehet? XD
    Lehet ez láma kérdés.....
  • Landor
    #5
    pownd xDD
  • Taranov
    #4
    Hol a kérdés? :)
  • Pheel
    #3
    Te komolyan egy telefonhoz akarsz vakut venni? Könyörgöm! Minek?!?
  • SötétBarom
    #2
  • djsenki
    #1
    Sziasztok!
    A kérdésem az lenne hogy ha veszek egy sony ericsson k510i-hez vakut akkor ugyanúgy lehet fény funkciót használni mint a K750i-ben, amiben beépített vaku van. Előre is köszi a segítséget.