28
  • debut12
    #28
    http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=1071&item=1

    még 2 trailer!

    Amúgy meg egy kultuszfilm folytatását(macskafogó) nem kellene ehhez hasonlítani, mert az tényleg jobb, már csak a gyerekkori élmények miat is!
  • debut12
    #27
    Na neeee. Kb. 10 filmet parodizál majd ki, és te elítéled, mert az egyik film parodizálása nem tetszik. Azért ne legyünk már ennyire előítéletesek.
    Azért mert a rendezőknek eddig volt pár rossz filmjük, ezért ez is tuti bukás lesz???
    Ha 2 hónapig minden napod xar, akkor a 3. hónapban a kútba ugrassz???
    Várjuk meg a filmet, és utána ítélkezzünk.
  • immovable
    #26
    nekem az előzetes alapján tetszik
    biztos én vagyok
  • Atisz #25
    Én meg a Macskafogó 2-n nevettem sokkal többet, mint az ehhez hasonló "alkotásokon". Ízlések és pofonok...
  • Szilvi79
    #24
    Megvan! Márton András szinkronizálta.
  • Szilvi79
    #23
    IGAZ. Elsiklottam a paródia szó felett...
  • Nebojsa
    #22
    Persze, de nem paródia kategóriába sorolnám pl a Vaklármát.
    Tudja valaki ki volt a szinkronhangja Richard Pryornak ?
  • debut12
    #21
    Azért a David Zucker féle Horrorra akadva eléggé erőltetett volt, Wayensék féle H.A. 1-2 sokkal eredetibb volt.
    Húgom nem húgom; Hé haver, hol a kocsim; Gyerünk a sittre; Pofátlan; Ne sírjatok fiúk; Human Traffic; Taplógáz.
  • avman
    #20
    csöppet se zavarjon, h mint végül kiderült, az alkotók sem stílusparódiának szánták link
  • Szilvi79
    #19
    Én azért idesorolnám például a Vaklármát és a Dutyidilit is. Gene Wilder és Richard Pryor együtt nagyon tudtak.
  • Nebojsa
    #18
    Az igazi nagy paródiákat a következő úriemberek készítették:
    Jim Abrahams
    Pat Proft
    David Zucker
    Jerry Zucker

    és

    Mel Brooks!!!!!!!!!!!!


    Őket utánozni illetve másolni nem igazán tudják.

    Legjobb paródiák: Csupasz pisztoly,Nagy Durranás, Airplane,Űrgolyhók, Drakula halott és élvezi stb. Ezek a minőségi paródiák. Én már a Spy Hard-on sírtam amikor ezek a Seltzerék elkezdtek filmet csinálni. Nagyon fos lett. És még folytatják.......
  • Sance231
    #17
    Hát, egy adag baromságnak elmegy. Én pl. röhögtem, amikor Britney-t lerúgja a kútba, és az is elég poénos volt sztem, amikor kopaszon megszólalt, hogy "Now, we match!":D. Szánalom amúgy, hogy ilyen tulképpen fantáziátlan paródiákat látunk manapság, bár számomra a Golyózápor telitalálat volt ilyen téren. De tudom, hogy az SG-olvasók szerint az akciófilm. Ja, meg a Planet Terror is nagyon jó paródia volt, bár az lehet, hogy nem annak készült.
  • Szilvi79
    #16
    Na pedig az Ond és Kond nekem bejött. úgyhogy lehet engem most meg nem érteni El kéne fogadni, hogy mindenkinek más a vicces, mert mindenki máshogy látja a világot.
  • debut12
    #15
    Kicsit off
    http://www.haroldandkumar.com/
  • avman
    #14
    hehe, h belerúgta britnispriccet a szakadékba- namajd megnézem, ha egyszer leadja valamelyik kereskedelmi sokadjára ismételve éjszakai sávban én meg pont álmatlanságban szenvedek épp...
  • debut12
    #13
    Elfogadom, és aláírom. Végül is a vígjáték lényege, hogy elgondolkozz a poénon, és mire leesik, addigra inkább figyelj, hogy megértsd a következőt!

    Brian élete is jó volt, Asterix és Obelix Cleopatra küldetés. Bár azt a magyar szinkron tetté naggyá!
    Esetleg Péntek esti gáz, Totálkáosz, Kalandférgek.
  • debut12
    #12
    Bill Murray - Idétlen időkig
  • csige007
    #11
    Mi az a zene ami a brékelős rész alatt megy?:)
  • Loverman
    #10
    Tudod, biztos nem voltak benne olyan dolgok amik ezeket a nagyon magas intelligenciájú, művelt, a nap huszonnégy órájában komoly embereket megmosolyogtatta volna. Az már más tészta hogy ugyanezek az emberek "hát ez szar, hígfos, kurvarossz" stb hozzászólásokat szoktak írni, nem baj. Attól még nagyon intelligensek, műveltek és a nap huszonnégy órájában komolyak, és csak a Rejő Jenőt is megszégyenítő csűrt-csavart, hétszer keresztbe utaló poénokon szoktak derülni. Fogadd el, kedves Debut.
  • bakagaijin
    #9
    Igen, az borzalmas volt, szerintem senki nem gondolta komolyan hogy az vicces. Leslie Nielsen-nek is vannak vicces pillanatai, filmjei, de leginkább a régiek. Nem is tudom mikor láttam utoljára tényleg vicces paródiát... Hmm... Talán ez. Na, ez se mai darab... megvan: Robot Chicken, na az vicces paródia sorozat :).
  • debut12
    #8
    Gyerekek, írjátok már le, hogy szerintetek mi poén. Most már azért érdekelne.
    Nem mondom, hogy az év vicceit fogja felsorakoztatni, de vettem a fáradságot, és más előzetest is kerestem a filmről, és volt 1-2 jó poén azokban is, amin marha jót röhögtünk a melótársakkal, utána pedig itthon a haverokkal.
    Inkább megnézek egy ilyen kategóriás filmet akár 4X egymás után, mint egy nyominger magyar filmet. Valamelyik nap néztem a Magyar Vándor című agyon erőltetett f*st, és megmondom szánalmasabbnak találtam, mint ezt...
    Pedig ha úgy nézzük 2 tök átlagos filmről van szó.
    Ond, és Kond. Marha nagy poén volt, tényleg... inkább sírni lett volna kedvem!
  • djukel
    #7
    istentelen szar
  • Atisz #6
    Siralmas... lehet hogy nekem nincs humorérzékem, de még csak elmosolyodni sem tudtam. Ha abból indulunk ki hogy ilyen idióta paródiák előzeteseibe tényleg belesűrítik a legjobb pillanatokat, nos akkor ez lesz 2008 leghumortalanabb filmje.
    Egyébként pedig a 300 maga egy nagy paródia (akaratlanul lett az mondjuk, de ez lényegtelen :D). Többek között a "This is Spartaaaa" szállóige lett. A film megnézése helyett meg kell nézni az akár itt az sg-n is megtalálható 300 topikot és derülni rajta egyet. Sokkal jobban jár mindenki :)
  • Sabcsee
    #5
    wazze ez az előzetes má vagy 2 hónapja fenn van a neten...
  • Gladiator
    #4
    hát ha ugyanazok rendezik, akkor felejtős, meg úgy egyáltalán a tréler után is...
  • Zocsi
    #3
    voltmár
  • Vorpal
    #2
    Ezdegyenge...
  • Sanyix
    #1
    kb egy hete ja...