40
  • dez
    #40
    Már 120-ért kapsz... Nem is olyan rosszat.
  • G18XM8
    #39
    Na és veszel nekem hdtv-t 300-400 ezer forintért?
  • madass
    #38
    ennyiér kapol xbox360-t vagy nemsokára ps3-t azt amit arra kiadnak az max grafin akadás nélkül egy hdtv-vel kicsit nagyobb élvezet....
  • Holtsáv
    #37
    MSI Radeon HD3870 X2 Over Clock Edition
    860/1800MHz, 1024MB GDDR3, PCI-Express
    3 év garancia
    bruttó ár: 113 400 Ft

    Hát ez inkább 650USD, mint 400-450...
  • dez
    #36
    Kicsit kevered a dolgokat... Melyik lett volna - akkor - az a szégyenletes kártya?

    Egyébként most mind a két cég ezt csinálja.
  • BobaFett
    #35
    ennyi pénzt VGA-ra ? a fenét, inkább elkurvázom :)
  • Gaboca76
    #34
    Van egy kis rossz érzetem, ha valaki még emlékszik az nVidia kezdeti nagy riválisára a 3DFix cégre akik csinálták „vudu” vega kártyákat az próbálta így meg fogni ezt a céget !
    Mi lett az eredménye? Nem bírta a versenyt lemaradt ! És csődbe ment!!!!
    Ennek az volt az eredménye hogy nVidia verseny társ nélkül maradt jó ideig következmény:Ki dobot egy olyan kártya szériát hogy még ma is szégyenli! Nagy botrány is volt belőle!
  • debut12
    #33
    Már mos van olyan rosszul megírt játék, aminek kell ez a teljesítmény. Gondoljunk csak a Crysisra, jön a Far Cry2, BF Bad Company, Stalker 2.
    Ezeknek mind atomerőmű kell a nagyfelbontású megjelenítéshez, főleg ha szép nagy monitorod van!
    Azért hogy versenyt tarthat az nVidiával kétlem, mert 2008ban dob ki 2GPUval rendelkező kártyát, ami a 2007es csúcs 1magos nVidiát akarja lealázni???
    Igaz ha jó áron adja akkor szép számmal fogják vinni!
  • Devon Májsz
    #32
    szerintem meg inkább ne vga-ra költsön, hanem adja nekem a pénzét:P
  • angol
    #31
    mondjuk mindenki azt és annyiért vesz amit akar, de őszintén ez a 150-180e per vga kicsit meredek ahhoz hogy két éppen futó gém jól nézzen ki, tulajdonképpen az a véleményem hogy kapja be mindenki, jah
  • magus4884
    #30
    Köszönnöm a segitséget! Nekem erröl az a véleményem hogy egy videó kártyán 2db gpu van ami már önmagban nagyon erős ha most ezt még crosfirébe kötyük az már brutálisan erős és szerintem max a grafikusok fogják tudni kihazsnálni,a pro gémereknek és a játék fanonak ebböl elég egy is hiszen egy videó kártyán 2gpu van:)És hát szerintem ezel az ati simán versenyt tarhat az Nvidiával,ha időben kiadja:)
  • virs lee
    #29
    Mert aki minden pénzét a konzolos játékokba öli, azt irígyled? :P
  • dez
    #28
    Én csak azt irígylem (jelenleg) (de nem feltétlenül sajnálom tőle), aki olyan jól el van eresztve, hogy ez is bőven belefér, miközben másra is tellik. De aki minden pénzét ebbe öli - na azt nem irígylem. :P
  • dez
    #27
    Két GPU van egy kártyán, CF-ben összekötve. Így 2 ilyen kártya lehet egyszerre a gépben. Nvidiának is van hasonló megoldása.
  • Balumann
    #26
    irigy? Ha ingyen kapnék ilyen kártyát (mikor megjelenik), akkor is eladnám nagy valószínűséggel. Igénytelen? Lehet... nincs igényem részletesebb, szebb grafikáju játékokra. Nekem lowon is ugyan olyan élvezetes egy játék, ami tényleg jó játék... Sőt még 2D-s játékok is le tudnak kötni.
  • magus4884
    #25
    Akkor ha jol értelmeszem a nevéről egy videó kártyán két grafikus csip van?És a crosfirére csatoljuk akkor lesz négy grafikus csipes?VAgy én értelmezem fére és egy csipel rendelkezik és ugyan ugy mint az nvidiánál itt is négy külön álo grafikus kártyát köthetünk ösze crosfirére?de akkár hogy is van ezel már versenybe szálhat az nvidiával:)Elöre is köszönöm a segitséget!!
  • virs lee
    #24
    Te egyszerűen csak irigy vagy azokra akik megengedhetik maguknak, vagy csak szimplán igénytelen.
  • lpmaskmancick
    #23
    parasztvakítás.....
  • Darth Sith
    #22
    igen, de még sok zsák lencsét kell megennie, hogy döntetlen legyen az aktuális helyzet az nVidiaval.. :/
  • Evogordon
    #21
    Kezdi összeszedni magát az ATI..
  • fourgee
    #20
    Ez katasztrófa, olyanok vagytok mint a kolléganőim... Amikor kiderült hogy Charles Simonyi repül az űrbe, meg hogy mennyibe kerül, egy csomóan elkezdtek magyarázni, hogy inkább adományozta volna el azt az összeget. De miért? Ő dolgozott meg érte, azért, hogy megvalósítsa az álmait. Valószínűleg adományoz, csak azt nem reklámozza, mint néhány képmutató köcsög. Az is érdekes, hogy mindig akik azt mondják hogy másnak mire kellett volna költenie a pénzét, azok soha nem szoktak adományozni...

    180 ezret a jelenlegi helyzetemben hülyeségnek tartok egy videokártyára, de ha mondjuk 3 éve Londonban dolgoznék mint egyik haverom, akkor magasról sz.rnék az árára, mert lazán kifizethetném. Bár akkor sem itt venném, hanem ott, mert ott valószínűleg olcsóbban megúsznám. Szóval, ha megteheti hogy megvegye, akkor biztosan megvannak hozzá a hangfalak is, stb, stb, miért ne tegye?
  • fade2black
    #19
    2007ben többször is volt hét, hogy PS3 jobban ment mint X de összességében több X ment el mint PS3. Meghát Xnek van egy jó 8 misis előnye is.

    Ettöl még eladásokban nextgen konzolok első helyezetje a WII máramennyire az Nextgen.
  • debut12
    #18
    Végül is ha hihetünk az ajánlott fogyasztói árnak akkor akár elfogadható áron is lehet majd kapni. Ha jól olvastam az ati készül valamire kicsit lemaradva.
    Ha már újítok, és egy GTX árú kártyát akarok venni, akkor inkább a jobbat veszem. Végül is a 8800GT-vel elindított valamit az Nvidia, reméljük ez is jól sül el.
  • debut12
    #17
    Ezt most szerintem buktad.
  • Csaba42
    #16
    Jót bulizni? Max. haverokkal lehet, amúgy az összes diszkó egy nagy rakás fos. Inkább költsön a gépére, hosszabb távon jobban megéri neki, pláne, ha ez a hobbija is. Csinálja csak nyugodtan, költsön, amennyit akar, senkinek semmi köze hozzá, mire költi a pénzét. Én nem nagyon fogok a gépemre áldozni, max.tágasabb winyót veszek. A mai játékok nem érnek annyit, hogy fejlesszem a hardware-t, elhanyagolható százalékuk minőségi alkotás (azoknak meg ne kell nagy gépigény :)). Ma is rendeltem 2 könyvet, én inkább ilyenre költök!
  • dez
    #15
    "és a PS2 a 2." -> na jó, most épp nem, de az év nagy részében így volt.
  • dez
    #14
    ps3-begins-to-overtake-xbox360-in-sales
    (Ha valaki nem érti a grafikonokat, szóljon.)
  • dez
    #13
    Éppenséggel most az ünnepi szezonból a PS3 jött ki jobban.

    Egyébként a Wii vezeti az eladásokat, és a PS2 a 2. ;)))
  • MaSzKa
    #12
    te az XBox360-ra gondolsz az akkor kifingik ha túl melegszik minden 2. darab
    de vezeti az eladásokat
  • Su0my
    #11
    vagy kiléphetne életében először az ajtón és elmehetne 1 jót bulizni:)
  • chronos75
    #10
    hát én már belehajtottam az xboxomba egy pár kilométert :) és eddig még semmi gáz nem volt vele.. a pc-imre pedig nem költök pedig ebben az iparágban ténykedem én is...
  • debut12
    #9
    XBOX... Nem is tudom. A melóhelyem a hivatalos disztribútor itthon, és elég sokat küldenek vissza, mert úgy xar ahogy van!
  • SpeedXHUN
    #8
    akkor már XBOX de HD TV vel.
    vagy egy bmw driftre:D
  • Furky
    #7
    Az a vicces ebben, hogy 2db 3870 crossfire-ban olyan erős, mint a 8800 Ultra. Csak az a bőkkenő, hogy az Ultra 1 éves, ez meg még piacon sincs.
  • neoG
    #6
    most miért?van aki nagyságrendekkel többet áldoz arra, hogy picit gyorsabban menjen az autója, vagy jobban nézzen ki.ha Neki ez a hobbija had éljen neki.Písz
  • HM
    #5
    állítólag 400$ lesz az ára
  • Balumann
    #4
    Nem az h baromság, de azért h néha játsz egy kicsit hobbiból azért kiadni 160ezret + még a gép többi alkatrésze. Ráadásul nemhiszem h annyira jobb lenne azoktól a parasztvakító efektektől eyg játék, jobban lehetne élvezni egy 200ezer Ft-al drágább gépen.
    Ha megteheted mondjuk tényleg miért ne, de nemhiszem h nem tudnál olyan dologra költeni amivel mégjobban tudnád élvezni a játékokat (pl. hangfal, HDTV), vagy nem ezzel kapcsolatos dolgokra... Dehát ez te dolgod... azért ne felejtsd el h van való világ is ^^
  • debut12
    #3
    Na mi van? Savanyú a szőlő??? Ha megtehetem miért ne? De ki beszélt itt 2 kártyáról???
    Gondolom neked is van olyan hobbid, amire pénzt költesz, még is más számára baromság.
  • arty
    #2
    160ezerért? nevezz be egyből kettőre, 320ezerért ütős kis gép lesz ;)

    márciusban ...
  • debut12
    #1
    "kereken 1 GB memóriát tartalmaz. 640 stream processzorával a cég reményei szerint eséllyel veszi fel a harcot a GeForce 8800 Ultra kártyákkal"
    Nagyon jó, én meg addig benevezek egy 9800 GX2-re.
    Jó lenne ha már az ATI újdonsága végre 1X alázná az Nvidia újdonságát...