17
  • Hmuda
    #17
    Semmi új, még mindig ugyanazt a német követséges küldetést mutogatják.



  • Hmuda
    #16
  • Hmuda
    #15
    Interjú.
    Köszönet az mmogames.hu-nak, hogy felhívták rá a figyelmet.
  • Hmuda
    #14
    Pár concept art és egy-két target render szagú screenshot.

  • Petko
    #13
    bazdmeg, a trailerbe is elkezdenek okoskodni... ezek a lead designerek mindig olyan gecibuták hogy eszméletlen
    állandóan fun fun fun t akarnak csinálni.... ja bazdmeg ha nekik attól fun valami hogy annyi komolyság van benne mint a teletubbies ban, akkor tolják fel a funt..
    ezekben a szaros mmok ban annyi szórakozás van mostanában mintha beállnék a bakonyi tejüzembe kamember sajtot csomagolni egy futószalag mellett, de azért legalább kap pénzt is az ember
  • Hmuda
    #12
    Egyelőre a videók alapján bízom abban, hogy egy cartoonos-kémes-PlanetSide-klónt kapunk. Az azért régen elég jó szórakozás volt. :-)
  • Petko
    #11
    engem érdekelne, de ugyis tudom hogy ez az n+1 edik számrepkedős értelmetlenség lesz
  • Thanatos
    #10
    nem ismerem hogy ők miket adtak ki, egyedül planetside-ot ismerem, de hát egy fecske meg nem csinál nyarat :DDD
  • Hmuda
    #9
    Hát SOE nem a F2P MMO-iról híres.
  • Thanatos
    #8
    fizetős lessz? csak mert akármennyire is tetszik az ötlet ha az lessz akkor nekem felejtős :)
  • Kicsikiraly
    #7
    hidd el, cod4-be vannak nagyon jó játékmódok neten, mégis én kb 2,5 hónap alatt meguntam :S
  • Facek
    #6
    <3coop<3coop<3coop<3
  • Hmuda
    #5
    Elvileg lesz benne coop és competitive játékmód is, szóval előfordulhat, hogy lesz ilyesmire lehetőség.
  • Gerbill
    #4
    Tetszene ha nem MMO lenne. Offline egy jó sztorival és egy nyitott világban elvállalható küldetésekkel talán még tetszene is, de így nem
  • Facek
    #3
    Tényleg jónak hangzik de manapság annyi rossz, unalmas mmo születik, amiket pillanatok alatt meg lehet unni , hogy csak na. Mondjuk eltudnám képzelni , hogy valakinek be kell jutnia valahova a másiknak meg megakadályozni azt, olyan splinter cellesen. Bár a fene se tudja. Ha kijön kipróbáljuk =).
  • JohnnySmith
    #2
    Jól hangzik :)
  • Hmuda
    #1
    A 'The Agency' a SOE (Sony Online Entertainment) egyik új projektje.

    Most tegyük félre egy kicsit (a szerintem megalapozott) előitéleteinket a céggel kapcsolatban és koncentráljunk a játékra.

    A videók alapján ez egy kémtörténetek által inspirált Massively Miltiplayer Online Shooter játék lesz. Elvileg lesz egy szokásos on-line "persistent world", ahogy azt már megszokhattuk a legtöbb hasonló játéknál (World of Warcraft, City of Heroes/Villains, Lineage2, stb, stb), csak itt nem a képességeink határozzák meg, hogy eltaláljuk-e az ellenfeleket, hanem abszolúte a saját FPS/TPS játékokban szerzett tudásunkra támaszkodva fogunk boldogulni. Személy szerint hasonló megoldást eddig csak a Planetside nevű, szintén SOE játékban láttam (a Tabula Rasa csak félig mondhatja ezt el magáról, abban több az RPG elem).

    A játék hátterét a kicsit poénosabbra vett kémtörténetek adták, mint például az Evil Genius, vagy a nagysikerü NOLF sorozat.

    Pár videó (a GameTrailers segítségével):

    Az első videó, nagyvonalakban vázolják a lényeget.
    Majdnem ugyanaz, csak egy kicsit bővebben a szervezetekről.
    Bemutató Demo-video 1/3
    Bemutató Demo-video 2/3
    Bemutató Demo-video 3/3

    Hivatalos oldal. Ha neadj Isten nem jön be a kép akkor csak klikk a hibás link-mezőre, és behozza a rendes oldalt.

    Megjelenési dátum egyelőre ismeretlen, a célplatformok pedig PC és PS3.