18351
ATbanner.jpg
  • G_ArchAngel #116
    Keyboard

    Mighty Mouse
  • G_ArchAngel #115
    csak az a baj vele, hogy a cordless billentyűzet nem teljes, oké, azt megértem, hogy USB port csak akkor lehet benne, ha csatlakozik a géphez, de numerikus billentyűk maradhattak volna...
  • ivjoe
    #114
    Most ez ha jól értelmezem egy szép nagy monitor, amiben van egy dokkoló és beletolhatod a laptopod? o.O

    Nekem egy IBM R60-asom van, ami bármihez képest (mármint laptop, nem folyékony nitrogén) egyáltalán nem melegszik, de ha lecsukom a tetejét, úgy, h nem megy el aludni, érezhető, h melegebb, szóval jót tesz-e egy laptopnak, ha lecsukva bezárod egy ilyen kis helyre?
  • efem
    #113
    .mac:design? :)
  • PyRex
    #112
    van cordless bill és egér is...
  • PyRex
    #111
    ez milyen durva már..? :D
  • efem
    #110
    pda-k valahol szerintem picit doglott iranyvonal(szerintem!), en umpc-kben latom a jovot.. (perpill is csorgatja a nyalat egy 7" umpc tablet-re) de valahogy mindegyik olyan esetlen..
  • efem
    #109
    amugy ha mar ennyire igyekeznek design-ra(es a kevesebb kabelre torekedni) tolni a fo hangsulyt, miert nem dobnak mar ki egy cordless bill + eger kombot? akkor emlekeim szerint csak a tapkabel lenne(?)
  • G_ArchAngel #108
    inkább a kettőre külön:)
  • grizzly21
    #107
    nem tudom egyebkent mit verik a nyalukat a macbook pro meretete, 15.4es laptop letere ennel kisebb mar aligha lehetne. Azon kene javitani amit az emberek kifogasolnak: hutes, kopas, dolesszoge a kijelzonek, billentyuk, stb
  • GregSB
    #106
    Jaja, én is. Igazság szerint a lehetséges PDA bejelentés miatt vártam az expót, így már nem lesz annyira érdekes -.-
  • GregSB
    #105
    Neked erre van szükséged :D



    Nem kamu, 2006 Júli 3.-án védette le ezt a szabadalmat az Apple :)
  • efem
    #104
    en speciel kivancsi lennek egy umpc jellegu gigaszi "iphone"-ra ha mar lud, legyen kover alapon :)
    apple szerintem kepes lenne egy ilyen finomsag kulturalt kivitelezesere touchscreen, ill szetcsusztathato touch billentyuzettel otvozve :) (micsoda perverziok nem jutnak eszembe???)
  • GregSB
    #103
    Appla PDA nem lesz Macworldön

    Ugyan ez az oldal (appleinsider) vetette fel pár hete, hogy dolgoznak a Newton utódján. Ez szerintük még mindíg igaz, de a mostani expon nem fogják még bemutatni. Amikor viszont kész lesz olyan újítások lesznek benne a multi-touch interfészt kihasználva, amiket sem az iPhoneban sem az iPod Touchban nem láttunk még.

    A PDA helyett a hangsúly a Macbookokon (ultrakönnyű MBP), az iTunes (filmkölcsönzés) és iPhone újításain lesz szerintük...
  • G_ArchAngel #102
    Kíváncsi lennék, hogy Regent Streeten lesz e valami, ha jól tudom az a legnagyobb Apple bolt Európában:)

    nagyon durva, ami ott megy, mindenki bejár netezni a többtucat gépen, szinte semmihez nem lehet hozzáférni, az meg végképp besz*rás, hogy az egy srác a egyik kiállított iPhone-ról hívta fel a barátnőjét:)

    csajok táncolnak az AppleTV előtt, youtube videókra - bolondok ezek az angolok:)
  • GregSB
    #101
    Kezdik feldíszíteni SF-t :)

    Van valami a levegőben
  • GregSB
    #100
    Van egy olyan érzésem, hogy az USA-ban jobb a szervíze Applenak :S
  • G_ArchAngel #99
    igen, de csak egy évig...
    az APP (1+2év) szerint asztali gépekhez kiszáll a szerelő, de notebookot nem javítanak külső helyszínen - ez azért is furcsa, mert az APP kiterjesztés kétszer drágább a MBP esetében, mint a iMac-nél...

    a DELL notebookokhoz "next buisness day service" jár, feleannyiért, mint az MBP-hez és még azt sem mondhatom, hogy egy izmosabb DELL olcsóbb lenne...

    az Apple mellett van a design, OSX, hardverben 1-1, de garanciában és szervízben elmarad más gyártóktól...
  • GregSB
    #98
    Egy kicsit utánna olvastam ennek a garis dolognak és ezt találtam:

    "Magyarországon is lehet érvényesíteni a garanciát minden hordozható gépre és iPodra (asztaliakra is, ha van hozzá AppleCare) csak mindenképp kell hozzá a számla. A garanciális ügyintézés viszont hosszabb ideig tart mintha magyarországon garis gépet vinnél szervizbe."

    "a worldwide garancia csak azokra a termékekre vonatkozik, amelyek képesek hálózati áramforrás nélkül is működni. azt hiszem ez a hivatalos megfogalmazás."

    SZóval úgy néz ki a Macbookokra is van világgarancia Apple Care nélkül.
  • G_ArchAngel #97
    nem kicsit, bár most engem a 24"-es iMac jobban vonz, dolgozni kényelmesebb, ha utazom, akkor itt a 17"-es HP (aminek jó a hűtése:P)

    az MBP-nak minden hibájával együtt tudok élni, de a teljes billentyűzet hiányát nem értem a 17"-es esetében...
    és azt, hogy az APP-vel kitolt 3 éves gari miért +100e:(
  • grizzly21
    #96
    hat a MBPra raferne egy jobb hutes:)
  • GregSB
    #95
    Hmm, Apple mélyhűtő lesz a nagy bejelentés? :D
  • grizzly21
    #94
    Hat kivancsi leszek..remelem hozzajarul ahhoz hogy switcher legyek..

  • ivjoe
    #93
    http://lorem.hu/digitopic/apple.swf
  • G_ArchAngel #92
    köszönöm a figyelmességed:)
  • GregSB
    #91
    Senki nem tudja feltenni a bannert valahova? Hát mi lesz így? :D

    Ja a Keynote egyébként nem hétfőn lesz, hanem Kedden, egész pontosan reggel 9-kor (San Francioscoi idő szerint). Ez azt jelenti hogy itthoni idő szerint 18:00kor fog kezdődni (Londoni idő szerint 17:00 :) kedden.
  • grizzly21
    #90
    http://en.wikipedia.org/wiki/Think_Different
    tehat:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Maria_Callas
  • joebacsi
    #89
    ki az a nő gandhi előtt?
  • efem
    #88
    hatasos
  • G_ArchAngel #87
    köszi:)
  • grizzly21
    #86
    ez a kedvenc reklamom. Think different
  • grizzly21
    #85
    ez jo hir!
    banner szerintem is com os legyen
  • riviera
    #84
    igen
  • Roger6
    #83
    Állat ez a banner!
  • GregSB
    #82
    Ezt passzolom :)

    Bannerhez: ha valaki tudja akkor töltse fel egy magyar vagy európai serverre. A Box.net szerintem le fogja tiltani egy idő után ha sok lesz a letöltés naponta + lassan is jön be Mo.-ról.
  • G_ArchAngel #81
    Nekem jobb a .com-os:)

    Mighty Mouse kérdés:
    Az új patkány érintésérzékeny felülete ketté van osztva és én állíthatom be, hogy egygombos vagy kétgombos egér legyen?
  • GregSB
    #80
    Örülök hogy tetszik :)

    ItItt az átszerkesztett banner, amiben az alma gomb az apple.com-ra mutat

    Döntsétek el melyiket rakjuk be, nekem 8 :)
  • G_ArchAngel #79
    elég kemény ára lett az Office-nak:(((

    ha én csak alap táblázatokat fogok kezelni és néha írok egy doksit, akkor szerintem elég Nekem az iWork is, nem hinném, hogy 400 GBP-s Office 2008 for Mac kellene...
    bár a Home edition csak 100 GBP, ami nem vészes különbség, de nem tudom mennyivel rosszabb (ha rosszabb!) az Apple irodai programcsomagja...
  • G_ArchAngel #78
    [és már csak négyet kell aludni]
  • G_ArchAngel #77
    egy kérésem/felvetésem lenne, az "Apple" link ne a magyar oldalra mutasson, mert ott sokminden kicsit levan maradva vagy nem működik, talán jobb lenne az apple.com...

    persze, ahogy érzed:)