19
Alvin és a mókusok - Alvin and the chipmunks
  • AleXXXXX
    #19
    Szerintem ETTÖL megjön a kedved:)
  • PJack
    #18
    akkor itt egy másik... ettől se jött meg a kedvem hogy megnézzem :(
  • kakaoskalacs
    #17
    jah loal :DD sorry
  • AleXXXXX
    #16
    Szal megnézted?:)
    Kedvenc számod, kedvenc szereplőd, kedvenc jeleneted?:D
  • Pheaper
    #15
    nekem bejött :))
  • John Cena
    #14
    nem baj srác majdnem XD
  • AleXXXXX
    #13
    őő neharagudj de ez a tv, mozi, dvd téma...
    ITT NEM A PUNK BANDÁROL VAN SZÓ HA NEM VETTED VOLNA ÉSZRE...
    Itt a FILMRÖL van szó, ami az 1980's évekbeli mese alapján készült.
  • AleXXXXX
    #12
    A karakterek ugyanazok minta mesében:
    Alvin:közepes magasságú, ő "az ász" neki vannak a beszólásai, de alapjábavéve ő is aranyos:)
    Simon: ő a legmagasabb, kék ruhája van, és ő az ész a csapatban.
    Teodor: zöld ruhában van, ő a legkissebb, és ő kicsit duci:). De ő a legaranyosabb, a filmben neki van a legvéknyabb hangja:D
    Nos kb ezek lennének a mókusok.
    A filmbeli zenéik nagyon **szák:D mostanában azokat hallgatom.
  • CattiBrie
    #11
    na, ezt sem tudtam hogy az milyen stílus.. igaz csak két számukat ismerem .)
  • kakaoskalacs
    #10
    Alvin és a Mókusok háát Punkok :D Punk zenét tolnak
  • CattiBrie
    #9
    én mér nem emlékszem, hogy mikről szóltak

    zenéltek.. és?

    asse tom h milyen zenét toltak :D
    meg hogy mi volt a történek

    nem értelmetlenség?

    meg azt sem tudom h melyik karaterre (a 3 mókus közül) mik voltak jellemzőek.. hmm talán a zöldrucis állandóan evett?
  • Shiwo
    #8
    engem meg ez a cikk nem győzött meg..a cikkíró szerintem még az életbe nem hallott a meséről..amúgy haver azt mondta, hogy ő sokat röhögött rajta, szal lehet leszedem és megsasolom..
  • Vlala #7
    Még gyermekkoromban (hülyeséget beszélek, most is az vagyok) ment rajzfilmsorozat-verzióban. Az nagyon tetszett, igaz, kb. 10 éves lehettem, vagy még annyi sem.
  • PJack
    #6
    hát... engem ez nemigazán győzött meg.
  • tigeroo
    #5
    jason lee a kedvenc színészem (a my name is earl nevű sorozatban egyszerűen zseniális karaktert alakít)

    már csak ezért is megfogom nézni
  • AleXXXXX
    #4
    háát.. az utolsó sor nem igazán ez... de 1ébként jó a film:)
    nekem megvan a soundtrack lemez is(mp3-ban persze) az is nagyon jó:D
  • CattiBrie
    #3
    http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=89872&i_city_id=3372&i_county_id=-1

    Mire van szüksége egy zenésznek, ha éppen nincs pénze, nincs ihlete és nincs kedve semmihez? A válasz mostantól egyértelmű: három kismókusra, akik rátalálnak a muzsikus elhanyagolt, rendetlen otthonára, beköltöznek hozzá, és mindent azonnal átalakítanak maguk közül. Dave (Jason Lee) először tiltakozik. Aztán belenyugszik. Végül nagyon örül nekik: a szégyellős Theodore, a zseniális Simon és az ügybuzgó Alvin ugyanis nemcsak mókás mókusnak bizonyul, hanem az évszázad zenei sikercsapatának is. Dave ettől kezdve az impresszáriójuk és a pótpapájuk? szeretne lenni. Csakhogy új haverjai hamar rájönnek, a sztárok izgalmasabban élhetnek, ha nincsen pótpapájuk. Fellázadnak Dave ellen, és nekivágnak a nagyvilágnak.
  • Frosty01
    #2
    a film miről szól?
  • AleXXXXX
    #1
    2007 Decemberében megjelent az Alvin és a mókusok c élőszereplős-animációs családi film.

    Ez a téma erröl a filmröl szolna..:D