13596
H001.jpg
  • ReszegKoldus
    #11021
    Akkor ami egy zsidó múzeumnál történik az csak antiszemita támadás lehet? És egy zsidó múzeum hány méteres körzetében érvényes ez?
  • Strahd_
    #11020
    Igazad lehet vegul is egy mozi = zsido muzeummal meg veletlenul se lehet ez az inditek, hogy kepzelhet par ember ilyet.
  • ReszegKoldus
    #11019
    Amikor 2 éve a moziban lövöldözött az a pali, akkor az moziellenes támadás volt, de ha lett volna az áldozatok között zsidó, akkor egyből átminősül antiszemita támadássá vagy hogy megy ez?
  • tothgyorgy
    #11018
    Ugyan már. Ez nem hír.
    Ha nálunk görbén néztek volna rájuk, lenne nemzetközi őrjöngés, antiszemitázás, fasisztázás, stb.
  • Strahd_
    #11017
    En se ertem ha lelonek 2 izraeli turistat 1 francia es 1 belgat egy zsido muzeum bejarataban akkor miert gondoljak hogy antiszemita tamadas.....

    Ti biztosan jobban tudjatok mi lehet meg az indok.
  • ReszegKoldus
    #11016
    Gondolom, ha a tescoban lőnek le 3 embert az meg tesco ellenes támadás. :)
  • Master91
    #11015
    http://www.origo.hu/nagyvilag/20140524-harom-embert-lelottek-a-brusszeli-zsido-muzeumban.html

    "a belügyminiszter szerint antiszemita támadás történt"

    Egyből a Joker kártya ! Mindjárt jön hogy Holokauszt túlélők voltak.
  • immovable
    #11014
    LOL
  • horthy
    #11013
    Arra gondolt hogy a MOSZAD meg a CIA kavarja rendesen a trutymót sziriában ! Izrael célja darabokra robbantani szomalizálni a környékbeli ellenséges államokat hogy övé legyen a végleges dominancia ! Az origora visszatérve pedig szokásos holokauszt cikk van a főoldalon de kérem ezek sajnáltatják magukat ők mit müvelnek Palesztinában ?!? Nem is beszélve a történelem során a sok belső bomlasztásról és annak következményeiről amiben népek milliói szenvedtek vagy haltak bele .
  • Master91
    #11011
    Miért ki miatt?

    ________

    Ha már zsidózás:

    origo főoldalon jártatok mostanában?
  • Susarc
    #11010
    mi a kamuzás? aki nem érti mi zajlik és ki miatt Szíriában az kissé korlátolt és naív....
  • Cowie
    #11009


    Egyetértek!
  • Garfield
    #11008
    "hogy valaki nacionalista ergó büszke a hazájára és annak értékeire"

    Kár, hogy ebből eddig semmi nem látszott mondjuk az utóbbi pár tucat hozzászólásban, helyette volt viszont egy oltári kamuzás részedről és nem kevés zsidózás. Ez lenne a te hazád, illetve annak értéke?
  • Garfield
    #11007
    Ez mind nagyon szép és jó az elméletben, csak fellapozva az előzményeket, egyértelműen kiderül, hogy itt erről szó sincs. (Jelen esetben a kiindulási alap az volt, hogy a #10971-ben hazudott a kedves hozzászóló egy ordasat, és ahelyett, hogy elnézést kért volna a manipulációért, még a teljesen kulturált kritika (#10972, #10982, #10984) után is még neki állt feljebb. (#10988).) Ugyanis amikor valaki a közel-keleti helyzet megítélése kapcsán olyanokat ír, hogy "az őseink forognak a sírjukban,hogy ti is MAGYAROK lehettek e hazában.....", nos az igencsak az egészségtelen változata: mert a kedves hozzászóló úgy gondolja, hogy mivel a kérdésben a másik nincs a pártján, ergo biztos a tuggyukkikhez tartozik, azaz ő magyar sem lehet. Ez az én szemléletemben már más kárára működik mind a zsidózás, mind a fekete-fehér szemlélet miatt.

    Személy szerint azt vallom, hogy minden olyan nacionalizmus egészségtelen, amelynek keretében egyes emberek feljogosítva érzik magukat arra, hogy ők határozzák meg, milyen ismérvek, illetve eszmerendszer elsajátítása révén tartozik bele valaki az adott közösségbe, népcsoportba, nemzetbe. A lényeg az, hogy valaki melyik csoporthoz tartozónak vallja magát, esetleg milyen indokokkal, de ezen indokokat senkinek sincs joga sem számonkérni, sem minősíteni, mert az egyén szuverén döntése - bármennyire is kellemetlen azoknak,

    "Sokkal nagyobb probléma forrása, ha az emberek nem így viszonyulnak a hazájukhoz... azt hiszem erre a mi országunk ékes példa."

    Ezen emberek nem feltétlenül a hazájukhoz viszonyulnak így, hanem ama bizonyos "felkent" (önmagukat felkenő) emberek által kreált nemzetfogalomhoz, és az ahhoz kapcsolódó eszmerendszerhez. Amíg a nemzettudat kapcsán fekete-fehér véleménymonopólium van egyes emberek részéről, amelynek nem mindenki kíván megfelelni, addig ne is nagyon csodálkozzunk.
  • Molnibalage
    #11006
    Az, hogy hova születsz kurvára random... Egyébként meg hol pocskondiáztam kis hazánkat...? Mondjuk, nem mintha nem lehetne...

    Az ilyen turbóbüszke balfaszok nagyrészt azért turbók tapasztalatom szerintem, mert semmihez sem érteneke és semmi másuk nincs, amit fel tudnának mutatni. Nekem nincs szükségem ilyen balfasz pótcselekvésre...

    Az,hogy valaki nacionalista ergó büszke a hazájára és annak értékeire az a legdícséretesebb dolgok egyike a világon!

    Miért is...? Kérlek balfasz lózungok helyett miért kellene büszke lennem erre a lassan szarkupac és korrupt országra...? Hm... Akkor is tolnád ezt a dumát, ha szomáliai, észak-koreai vagy román lennél? Hm...

    Miért kell feltétlen nélkül vagy egyáltalán büszke lenni egy országra...? Hm..? Mi a faszt tett értem az utóbbi évtizedben vagy évtizedekben...? Ott szopatnak meg lassan ahol tudnak és idióták gyülekezete választ meg még nagyobb idiótákat. Erre legyek büszke?

    Arra legyek büszke, hogy a társadalom nagy hányada funcionális és természettudományos analfabéta és horoszkóp és ezortéria hülyeségekben hisz...?

    Atyég. Inkább kussolnál a vérbe...
  • Susarc
    #11005
    ne vitatkozz vele.....inkább linkeljük neki a Tel Aviv-i járat vagy a Washingtoni járat menetrendjét! Az,hogy valaki a saját országát a saját hazájában úgy pocskondiázza,hogy az ő anyakönyvi kivonatában is ez az ország szerepel szülőhazaként az egy beteg romlott értéket nem képviselő senkiházi!
    Az,hogy valaki nacionalista ergó büszke a hazájára és annak értékeire az a legdícséretesebb dolgok egyike a világon!
  • Solt
    #11004
    Az egészséges nacionalizmus pont ugyanaz, ahogy egy édesanyának a gyermeke a legszebb, legokosabb a világon. Egy mentálisan egészséges ember úgy áll a hazájához, ahogy egy édesanya a gyermekéhez... Amíg ez egészséges kereteken belül működik (tehát nem mások kárára) addig nincs ezzel semmi gond.

    Sokkal nagyobb probléma forrása, ha az emberek nem így viszonyulnak a hazájukhoz... azt hiszem erre a mi országunk ékes példa.
  • Molnibalage
    #11003
    Hát nem arról szól az egész közel-keleti mizéra, hogy pont ilyen csoporthoz tartozás miatt ölik egymást...?
  • fonak
    #11002
    Magyarázd mondjuk az izraelieknek akkor, hogy a nacionalizmus (az ő esetükre lefordítva a cionizmus) mekkora káros dolog. Vagy hogy milyen alapon akarnak ők különbséget tenni emberek között olyan alapon hogy zsidó az anyja vagy nem stb.
    A csoporthoz tartozás fogalma szerintem azért max. egy enyhén autistának lehet furcsa, sajna ez benne van az emberi természetben.
  • Molnibalage
    #11001
    Ez a magyar közösség duma is elég kampószöveg, mert az utolsó mocskos bűnöző is lehet magyar. Én soha nem egy ilyen balfasz módon definiált csoporthoz tartom magam tartozónak, bár a csoporthoz tartozás fogalma is kicsit furcsa számomra.

    Az én szemszögemből az emberek nem származás, hanem tudás, jellem, képességek szerint vannak besorola. Kibaszottul leszarom, hogy ki honnan jött amíg képes az normális együttélésre és nem helyezi egyik embercsoportot a másik fölé származás vagy midenféle más balfasz ideológia szerint.

    Na, te és sokan mások itt kurvára nem tartoztok bele az értelmesek vagy racionálisan gondolkodók csoportjába.
  • Molnibalage
    #11000
    A nacionalizmus a világon létező egyik legkárosabb jelenség, félelmetes, hogy csak nem akar elmúlni ez a divat. Mindig röhögköz azokon az idiótákon akik ezen megközelítéssel és sztereptíákkal ítélnek meg mindenkit. Ez te és Susarc kommentjein tisztán mérhető.
  • horthy
    #10999
    Ha te nem érzed magad a Magyar közösséghez tartozonak költözz USraelbe vagy Izrael-be " isten kiválasztott népéhez " akkor te valószinüleg rossz országban élsz ! Tudom hogy rajongsz az USA-ért haditechnikájáért stb de azért légyszives ne pocskondiázd a magyarokat még annak ellenére is hogy elég gyarló egy megosztott szerencsétlen ország . Miért baj az ha valaki magyar érdekeket képvisel " turbomagyar " stb megjegyzés ! Mindenki tudja Drábik Jánostol kezdve sokan elmondták már hogy sajnos a hazai " Zsido " hitközösség inkább a nemzetközi pénzkartell " hittársai " érdekeit képviseli mint Magyarországét ez nyilt titok . Lásd az " Izraelita " Martonyi a " Bildenberg Jani " külügyminiszter Ukrajnai Magyarok ügyében NATO papagája . Ők nem akarnak beilleszkedni , beolvadni , asszimilálodni mert igy nem kell hitükröl és főleg életvitelükröl lemondani és annak anyagi , politikai , hatalmi ,irányitási stb vonatkozásairól . A zsidók gondolkodása eggyütmüködő kozmopolita , globalista , államot alkotnak az államon belül legyen az bármely ország .
  • Cowie
    #10998
  • Cowie
    #10997
  • Susarc
    #10996
    hontalan vagy e hazában.....
  • Molnibalage
    #10995
    Szemtől szemben...? Mondja ezt az bazdmeg, aki a net anonimitása mögé bújik...? Rólam minden nyilvános gyakorlatilag, fél perc megnézni, hogy ki vagyok. Mindenhol ezzel a nickel vagyok fent.

    Epic beszólás volt öcsém...
  • Molnibalage
    #10994
    Ne, még egy magyarkodó turbóbalfasz.
  • immovable
    #10993
    Vagy te vagy hülye, mert csak azt látod amit látni szeretnél? Tudod, hogy hívják ezt? Vágyvezérelt gondolkodás.
  • Pluskast
    #10992
    Abban és annak hiszel akinek csak szeretnél. Egyébként meg majd minden sajtóorgánum lehozta, hogy mekkora bakit lőtt a cnn ezzel a bevágással. Nem ez az első eset. Én évek óta nem is nézem őket. Utoljára kb akkor néztem az adót amikor élőben közvetítették, ahogy az amcsi cirkálórakéták lőtték Bagdadot.
  • Pluskast
    #10991
    Ja értem. Mert a te forrásaid amiből tájékozódsz az biztosan első rangú és csalhatatlan. Sajnálom és tetszik vagy sem az a buszos kép amit belinkeltél a szíriai Homsz városából való.
  • immovable
    #10990
  • Susarc
    #10989
    az őseink forognak a sírjukban,hogy ti is MAGYAROK lehettek e hazában.....

    azért,mert valaki büszke arra,hogy tartozik valahova a hazátlan senkiházi nemmondjukihogykik egyből ócsárolnak! Bunkó vagy fiam és csak az vígasztal,hogy szemtől-szemben egy tátogó nyúl vagy!
  • Susarc
    #10988
    nem trollkodok ,egyszerűen hülye vagy ,mert csak azt látod a világból amit láttatni akarnak veled....
  • horthy
    #10987
    A Cnn-nek akkor se hiszek ha igazat mond ! A nagy sajtoorgánumok többsége cionbarát vagy bérenc !
  • Molnibalage
    #10986
    Látom pont olyan "öszetett és logikus" érvrendeszered van, mint bármely átlagos turbóbalfasznak.
  • immovable
    #10985
    Mert a cnn a zsidó illuminatié! Szerinte biztos. :)
  • Pluskast
    #10984
    Na és ez mire válasz? Ja, hogy az amcsik meg a CNN hülyék mint a segg? Belinkelhettél volna egy képet a magyar parlamentről is ugyanezzel a szöveggel kb annak is annyi köze lett volna a válaszodhoz. Miért kell feleslegesen trollkodni?
  • Susarc
    #10983
    ennyi

  • Pluskast
    #10982
    Igen készülhetett volna , de nem ott készültek. Nézd meg a képeket.
  • immovable
    #10981
    A törökök nem zsidók érted!?