71
A 9-es század igaz története / Правда о девятой роте
  • Rowen
    #71
    grrr...nekem valami cecurom szerű cd tesztet futtat és istenért nem enged tovább... tudtok valami crack-et küldeni hozzá ?
  • hykao #70
    Nincs angol címe, és nem is terveznek angol megjelenést. (ellentétben a másik ezen témát feldolgozó játtékal. annak itt a topikja: KATT, annak van angol címe is...)
  • Higany
    #69
    Én csak azt szeretném kérdezni, hogy mi ezen játék angol címe? Köszi!
  • hykao #68
    Olvasgass vissza! Igazán nincs sok hozzászólás! (62-ben ott a link a vásárláshoz, az 1. hozzászólásban pedig a képekhez...)
  • OrionHungary
    #67
    hello... játékból tud valaki bedobni képeket...meg hozzá lehet jutni boltban pl vagy csak tölteni lehet?
  • Scottt
    #66
    Hát lehet megpróbálom.:(
    ÉS kifizeted az új kártyát?:D(Már nemsok idő van hátra az új gépemig kb másfél hónap és lesz zsír új gép;))
  • hykao #65
    Amint látod lejjebb: a menüben ki-be lehet kapcsolni a shadereket, szóval meg lehet próbálni...de mondjuk mindettől függetlenül sürgősen le kéne cserélned azt a kártyát...
  • Scottt
    #64
    ATI 9250 Shader 1.4el ennek 9600kell amiben Shader 2.0van :(
  • hykao #63
    Mé', milyen van neked?
  • hykao #62
    Nekem nem torrentről van meg, viszont már fellelhető ott is...azonban mint ahogy már más topikokba is beírtam, szerencsére egy ideje Magyarországra is szállítanak a HOTCD.RU-ról. Részletek itt: KATT
  • Scottt
    #61
    Brühühü nem fog menni, rohadt videókártya:(
  • Scottt
    #60
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Torrentről van meg?

    Gépigényről mit tudni?A film nagyon tetszett, ha ez is van olyan jó akkor megnézzük :)
  • hykao #59
    Maradjon, lévén, hogy két teljesen különböző játékról van szó.
  • DummyBoy
    #58
    Off:
    Épp most nyitottam topikot a 9th Company: Roots of Terror-nak ...
    Maradhat vagy töröltessem?
    ON:

    Épp ezt a game-t vadászom, ejj ... (meg ilyen övet ... esetleg málhamellénnyel csomagolt változat nincs? Akkor meg is venném :) )
  • hykao #57
    Van pl. FRAPS nevű program, na azzal tudsz képeket csinálni, utána pedig felnyomod pl. itt sg-n saját galériába (fórum főoldalon a saját galéria linkje), majd belinkeled ide.
  • csrolli
    #56
    bakker, ez még nem nagyon megy. de ha megmondod akkor csinálom!
  • hykao #55
    Az most nem megy, de ha dobsz képeket, beírom neked mi micsoda.
  • csrolli
    #54
    a telepítést is tudnád képekkel, fordítással illusztrálni??
    nem akar összejönni az install
    köszi
  • Shep
    #53
    Ha MOHAA az akkor lehet, hogy jó. Bár előbb még ki kell derítenem, miért ölték megy egy fiú szüleit és még csak a fél világot jártam be, a másik fele még hátra van :)
  • hykao #52
    Milyen értelemben? Talán MOHAA, de a játékmenet nyilván rövidebb, viszont több a dokumentáció.

    Egyébként stratégiai játék is készül a témából: http://www.ag.ru/games/9th_company_roots_of_terror
    (képek, videó stb. - megjelenés 2008 II. negyedévében várható)
  • Shep
    #51
    Na megnézte már valaki a játékot? Mihez hasonlítható leginkább?
  • hykao #49
    Menümagyarítás: (egyelőre csak így :D)











  • csrolli
    #48
    torrentkereső
  • hykao #47
    mi az a t kereső?
  • csrolli
    #46
    és mikor lehet tölteni? a t keresőbe hogy írjam be a címet?
  • hykao #45
    Mától kapható a ruszkiknál a játék.


    Nem is akárhogyan: háromféle ajándékkal csomagolva. :)

    Kulaccsal:


    Trikóval:


    Övvel:
  • Shep
    #44
    A Super Bowl-nál is római számot használnak ...
  • hykao #43
    új videó
  • hykao #42
    Feliratok.hu-n van hozzá felirat.
  • Scottt
    #41
    Flood:Hol találok hozzá feliratot?:PMert ahol én kerestem ott nincs fennt:S
  • Scottt
    #40
    Én mininováról húzom de 28kbval jön:@
  • Torzonborz
    #39
    igen arra , keress rá a század szóra és meglesz. most is seedelem :)
  • magus
    #38
    hát sok időbe telt míg feloldottam magamban azt az ellentétet, hogy 9. század és 19xx, de sikerült
  • bakvarnyu
    #37
    tököm tudja, ki emlékszik már arra , engem az "igaz történet" tévesztett meg
  • bakvarnyu
    #36
    ma délbe lökték fel oda
  • Tigristank
    #35
    Az "nmagra" gondolsz? Én ott is kerestem, de nem adott ki semmit. Milyen kulcsszóra kerestél rá? :S
  • Scottt
    #34
    És feliratot löksz hozzá?Hamár ilyen nagy lelkű vagy :P
  • Grenzjager
    #33
  • haxoror
    #32
    Akkor így, a játékok célközönsége elsősorban az amerikai fiatalság, nem tudom mi a nyelvtani szabály de egy csomó helyen már idehaza is évszázad-jelölésre arab számokat használnak a rómaiak helyett.

    (már itthon is egyre több embernek okoz gondot hogy nem, vagy csak részlegesen ismeri a római számokat)
  • hykao #31
    Én magyarul írtam a címet...az meg nem igaz, hogy a játékok többsége amerikai...max. az lehet igaz, hogy az emberek nagy része amerikai KIADÓK megjelenéseiből készített warezokat tölt le, bár erre sem vennék mérget... :)